bugün

erkeklerin hayatlarındaki tek amaçlarının kendisini ve hemcinslerini yatağa atmak olduğunu zanneden, son zamanlarda iyice türemiş sorunlu insan.
(bkz: ateşle barut yan yana durmaz)
(bkz: erkeklere potansiyel sevgili gözüyle bakan kız)lardan daha az sırnaşık, daha az mal, daha tedbirli, daha paranoyak davranışlar sergileyip zorluklarıyla erkekleri sinir eden kızdır.
aslinda erkeklerin kendilerini potansiyel sapik olarak gormelerinden kaynaklanan bir durumdur bu. bir nevi yarasi olan gocunur hesabi. surekli yanlis anlamiyorsun degil mi? diye sormalar, msni istedigi icin saatlerce aciklama yapmalar...gercekten kac kiz bunlara aman allahim sapik diyerek bakiyor bilmiyorum. ama sapik ve abazan erkek modeli o kadar cok turedi ki son zamanlarda, art niyetli olmayan kendini surekli aciklama geregi duyarken, basliktaki modellemeye uyan kiz da basi cok yandigi icin biraz temkinli yaklasiyordur buyuk ihtimalle.
-şuna bak necla nasıl göz kırpıyor sapık herif
+saçmalama safinaz adamın tiki var
-terbiyesiz terbiyesiz konuşma necla rica ederim
+sen manyaksın kızım ya
empati yapan kızdır bu.
bir zamanlar herkes gibi saf ve temiz duyguların varlığına inanmış ancak sütten ağzı yanmış olduğu için yoğurda karşı tedbiri elden bırakmaması gerektiği kendisine acı bir şekilde gösterilmiş kızcağızdır.
etrafta böyle erkeklere sıkca rastlandığından dikkatli davranan kızdır.
(bkz: kadın ve mantık)
hiç tanımadığın halde msn'e ekleyip konuşmanın imkansız olduğu hatun modeli.*
daha önceden benimle ilişki yaşamış olma ihtimali yüksek olan kızdır. hak vermek lazımdır, hepimiz aynı yerden düşünmüyor muyuz canım.*
(bkz: türk kızları)
for examble:

- merhaba kuyumcu ali riza bey hazretlerine nasil gidebilirim?
- imdat sapik var.
- ulan iyi ki adres sordum ortaliği velveye verdi, ya parnak atsaydim o zaman ne olurdu yahu?
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
dövülesi hatun tipi.
düşük bel pantolon giyip, içine de tangayı çekip bunu sergileyen kız kişisinin düşüncesidir.
potansiyel sapık olan kızdır...
ayıp eden kızdır. *
kendisine pizza ısmarlayan modernitenin dibine vurmuş bi abisi olmayan kızdır.
bu yüzden fifa öğrenmeye de çabalamaz bunlar.
aklı belden aşağı çalışan kızdır. ne düşünüyosa artık...
başından mutlaka bunu düşündürecek trajik bir olay geçirmiş kızdır belki de kadın... ancak bu davranışı küçüklükte köpek ıssırıp da ömür boyu köpeklerden korkmaya benzetebiliriz. aksi halde aile terbiyesi almış, cinsel açlık içinde yetişmemiş bir erkeğe bu türlü bakmak psikolojik bir saplantı olabilir.
isini saglama alan kizdir. her erkek sapik diye birsey yok ama bu zamanda herkesten hersey beklenir.
erkeklerin kendisini potansiyel verici sandığını düşünen kızdır. yoksa aklı normal çalışan bir kızımız elmalarla armutları ayırabilecektir diye düşünüyorum ben.
iki iltifat edince kendini bir halt sanan kızla aynı kafa olan kızdır.
yakın zamanda tecavüze uğrayıp psikolojisi bozulmuş olan kızdır.