bugün

koyu renk ruj sürün.
(bkz: az yiyin az)
(bkz: hemen de yanlış anlıyorsunuz)
verin verin. yeni nesillere can verin.
konuşurken ortadan ikiye ayrılacakmış gibi incelmeyin, harfleri uzatmayın.

sizi kesen bir erkeği farkettiğinizde burnunuzu kaldırıp ilgilenmiyormuş gibi yapmayın. ilgilenmeseniz kaçak kaçak bakmazsınız *

kedi, köpek ve bebek gördüğünüzde "ayyyy ne şeker şeeeeey" demeyin.

içkinin dozunu tutturamıyor ve sapıtıyorsanız çok içki içmeyin.

terlediğinizi belli eden renklerde body ve t-shirt giymeyin.

göğüs dekoltenizle frikik verdiğinizde hemen toparlanmayın. biraz daha aynı şekilde durun *

e-mail ve sms'lerde cümlelerin sonuna iki nokta koymayın, tek nokta koyun.

son olarak lütfen küfür etmeyin, hiç yakışmıyor...
ben , ex sevgilim ve annesi (biliyorum çok moderniz ama neyse) kyk nın orada 93 beklerken (annesini ugurlayacaktık) tesadüf ben hastayım. kızdan peçete istedim bir hışımla elini çantasına attı peçete çıkarıcam diye elime tutuşturdu...aman allahım o da nesi molpedi elime vermiş. hay görmez olaydım yaşamaz olaydım. o kalabalıkta mosmor oldum o bana ve ben ona bakakaldık derken annesi de gördü. ve tahmin edersiniz aptal aptal gülüşmeler başladı.

neyse konunun özü siz siz olun kızlar çantanızdan çıkardıklarınızı bir kontrol edin derim.
dünyadaki tek a. sizde değil. o kadar havalanmayın. salak saçma bakın büyüğüm tribine girmeyin. hayatınız boyunca erkeklere bok atmayı kesin. zira yolun sonu yine onlara varıyor. hadi evlen baskısı bizde yok sizde var.
zeki olun.
sığ olmayın.
bacak ve kollarınızdaki benin üstündeki kıllarıda alın!
bence bi göz atmalısınız,
kendimi engelleyemedim, yazmadan edemedim..

(bkz: #7135773)
erkeklerin yapmaması gereken harekettir. sonucda sadece tavsiye olarak kalacak ve uygulanmayacaktır, neden kendinizi yorasınız.
beni de sevin arada.
"size tavsiyelerde bulunan erkekleri çok sallamayın."

edit: biliyorum, biliyorum...
- kapris yapınca daha da çekici olmuyorsunuz.
- müzik dinleyecekseniz, tek kıstas müziği yapanın görselliği olmasın. tamam önemlidir elbet bir yerde ama, sanata nasıl baktığını da anlamaya çalışsanız, yıllardır asıl öküzün kendiniz olduğunu anlarsınız.
- yemek yapmayı bilin ya. erkekler de bilmeli, siz de.
- lüks merakı her zaman güzeldir evet, ama lüks pahalı olan değil, nadiren bulunanı tüketmektir bunu da bilin.
- estetikten anlayın. sanat felsefesi anlamına gelen estetikten yani. nerede nasıl durursanız güzel olacağını bilmeli, kendinizi tanımalısınız. renkli giyinmekle güzel durulmuyor sadece.
- mor renge takıntınız var hepinizin biliyoruz. ama sıktı o moda söyleyeyim.
- babet bok gibi bir şey. ayak parmak araları gözüküyor.
- sıradışı bir hastalığınız yoksa, seksi seviyorsunuzdur, sevmiyormuş gibi davranmaktan vazgeçmeyin. biz de size gel sokağın ortasında sevişelim demiyoruz dakika başı.

additional text:

- biz de şımartılmayı seviyoruz. çocuk taklidi ses yapılarak değil ama, bazen şımartılmak istiyoruz gerçekten.
- erkek arkadaşlarımızla baş başa takıldık mı tüm şeihr merkezini sikmiyoruz merak etmeyin. aldatan varsa zaten onu böyle söylemez.
- erkekler fifa10 oynamaya giderler bunda da hiç bir problem yoktur tamam mı ?
burnunuza sahip çıkın çok fazla kalkmasın bizde sizin yanınızda sizi ezmeden rahat rahat takılalım .
lütfen hislerinizi direkt söyleyin. biz erkekler düz mantık çalışırız. bir kısmınızın görünüşünü değiştirip, ay ne hoş olmuşsun lafını bizden beklemeyin bence.

ha bide, dürüst olun ya. 'ben seni arkadaşım olarak görüyorum' vecizesi midemi bulandırıyo artık. sanırım kanlı bıçaklı olduğum insana flört teklif edemem dimi?
Saçma sapan komplekslerinizi yenin, sana selam verince sana bayılmıyorum ben misal.
-herşeyden önce dünya sizin etrafınızda dönmez buna adınız kadar emin olun
-erkekler düşündüğünüz kadar aptal değildir, ocsarın bile .mına koyacak kadar iyi oynarlar yeri geldiğinde
-fiziken güzel olabilirsiniz ama karakter ya da beyin frekansı olarak karşınızdaki adamla uyuşamazsanız peçete gibi s.kilip atılmak kaderinizdir unutmayın
-aman ben kadınım duygusalım gibi salak triplere girmeyin kimse yemiyo artık
-erkeklerin sizden daha duygusal olduğunu ve bunu bilipte bilmezden gelip kullanmaya kalkmayın sakın patlarsınız
-işinize gelmeyen konularda, lafı çevirip ya da kızıyorum ayaklarına girip konuyu kapatmaya çalışmayın (o gün olmazsa başka zaman onun hesabını vereceksin çünkü)
-adama güvenmiyosan beraber olma, yok kimlesin, yok o ses ne gibi gerzek gerzek sorularla boğma
-beni seviyormusun gibi süper salakça bir soruyla egonun tatmin edilmesine ne kadar muhtaç olduğunun aciziyetini gösterme
-her zaman flört ya da evlilik olayında %51 erkek %49 kadın oranına inan
-mutfak önlüğünü sadece o adam istediğinde giysin sen yapışma mal gibi
-bedeli nolursa olsun bir erkeğin hayatındaki en değerli kadın annesidir, sakın annesiyle arasına girmeye, kendini ön plana çıkarmaya çalışma
-zeki olduğunu göster ama asla entrika ya da deneme yanılma yöntemine bulaşma

bu böyle uzar gider...
piç meşrepli puştlara vermeyin bacım bak sonra geliyorlar ballandıra ballandıra anlatıyorlar. hatta elletmeyin bile onu da anlatıyorlar.
(bkz: bizden uzak durun!)
(bkz: tercih meselesi)*
Hanımlar Fuck buddy'niz nezaket gösterip sizi koynuna alıp uyuyorsa, uyanınca sevgili olduk diye kafa düdüklemeyin. Yataktan mı atalım sizi?
bir ortama sieelaaaam diyerek girmeyin .
(bkz: başka derdiniz)
Telefona mesaj attığımızda çabuk cevap verin bee
Dipnot:Telefonumun şarjı bitmişti dersin ama 10-3-10 da yapdığım gibi çaldırırım kalır sın öle (bkz: göt gibi kalmak)
erkeğin söylediği her cümleden başka anlamlar çıkarmayın.kısacası öküzün altında buzağ aramayın.