bugün

Eğer kız güzelse aşık olur başka hiçbir şey yoktur. Bunu hepiniz biliyorsunuz. Zeka, olgunluk, düşünce, iyi vakit geçirme bunlar hiçbirinizin umrunda değil hadi inkar edin.
(bkz: memeler)
ihtiyaçlarını gidermek için.
Böylesi saçma bir soruya sadece şöyle bir cevap yakışır;

(bkz: çünkü eşeğin s*kinden dolayı)
(bkz: deli sikmesi)
sanırım belamızı bulmak için veya hayatımıza sorun katmak için.
(bkz: maksat yeşillik olsun)
bilim adamları aşk kelimesini cinsel açlık olarak tanımlıyor.

Yani aşık olan kişi aslında hormon fazlalığından oluşan cinsel çekimdir. aşk yoktur sadece orgazm vardır.
aşk'ı nedenlerle kirletmeyiniz...
Güzellik, güzel memeler, seksi kalçalar, güzel dudaklar, renkli gözler, vss vss...
Aynı durum kadınlar için de geçerli.
Paralı adamlar, kaslı vücutlar, vs...
Aşk' dediğiniz şeyin eğer nedenleriniz ile bir bağı var ise o aşk değildir. Nedenlerinizin sizi esir almış olmasıdır. Aşk kapıya gelirken ' Şu kızın gözleri güzel mi bir baksana, değilse gelmeyeceğim' demiyor. ya da'şu adamın adonis'i varmış mutlaka aşık ol' demediği gibi.
eğer bunlar ise nedenleriniz, bence hayvani içgüdülerinizin ağır bastığı, duygusal olaylara kendini kapamış insan oluveriyorsunuz.
Sırf aşk yaşamak için yaşadığına aşk diyenler de var.
Aşk yaşıyor sanıp, kendi boşluklarında sallanan insanlar gibi.

Aşk nedensiz gelir...
Ve siz o'na katlanmaya başlayınca çekip gider.
Bu insan anatomisinde olan bir durumdur. Neden aşık oluruz diye bir şey yok aslında çünkü olması gereken bir duygudur aşk.
birçok etken vardır aslında. kişiye göre bu durum değişir. bu arada her insanın kokusunun farklı olduğu ve bu konunun aşık olma, etkilenmeye etki etmesi üzerine bazı bilimsel yazılar okumuştum. hatta bir kadın, parfüm bile sürmem demişti bu kokuyu maskelememek için diye. bazıları da ne yaparsanız yapın bu kokuyu tamamen maskeleyemezsiniz der. belki önemli etkisi vardır bu durumun da.

bu konuyla ilgili nette bulduğum bir yazı:

"Koku duyumuz eş bulmada nasıl rol oynuyor?

-Her insan genetik olarak belirlenmiş ve sadece kendine ait bir koku taşıyor. Canlıların çoğunda vücutlar arasında bir koku haberleşmesi mevcut. Bu vücutlardan salgılanan ve feromon denilen maddeler aracılığıyla oluyor. Az önce söylediğimiz gibi her canlı türünün kendi feromonu ayrı ve sadece kendi türünü etkiler.

Feromonlar ne yapıyor ki aşık olunuyor?

- Feromonlar burundan havayla beraber alınarak özel bir sinirle beyne iletiliyor. Bu uyarılar kişinin ruh halini ve davranış şekillerini etkiliyebiliyor. Bu sürecin ayrıntıları henüz kesin olarak saptanabilmiş değil. Ama örneğin yumurtlama dönemindeki kadınların erkeklere daha çekici geldiği yaygın bir gözlem. Sevgililerin sarılmalarına da Türkçede 'koklaşmak' diyoruz. Ayrıca ten uyuşmazlığı bahane edilerek yapılan ayrılıklar sık olabiliyor. Nasıl açıklanırsa açıklansın koku uyumunun çiftleri birbirine yaklaştırdığı, uyum ve mutluluk halini arttırdığı bir gerçek. Bu yüzden her iki tarafın da güzel ve etkileyici bulacağı bir koku bulmak koku endüstrisinin bitmez tükenmez arayışını oluşturuyor."

http://ask-iliskiler.mahm...--koku-uyusmazligi_311676
rahat battığı için.
çünkü bok vardı. Dertsiz başına dert almaktan başka bir şey değil.
Lan allah belamı versin ki tipe bakmadım aşık olurken. Önce arkadaştık. Sonra mesajlaşma. Alıştım lan. Onsuz olamıyordum. Ne güzelliğine ne boyuna aşık oldum. O bana gülünce aklım başımdan gidiyordu. Erkekler 90 60 90 miranda kerr ler hayal ediyorsa benim suçum ne amına koyim ya?
Güldüren başlık. Ulan çok güzelsiniz de güzelliğinize aşık olcaz sadece. Bu söylem kimse onunla karakteri, hoş muhabbeti ve kültürü için ilgilenmemiş kişiye aittir.
ihtiyaçlarını gidermek için aşık olan erkeklerin vay haline. sıçmışsınız olm siz.
Genellikle etrafındakilere kendini kanıtlamak için. Yaş ilerledikçe bu fikir kaybolur.