bugün

bu cümleyi sarfeden şahsın aslında kendisinin aptal olduğun bilememesi sonucunda, topluluklara yönelik hakaretlere yönelmesiyle ortaya çıkabilecek düşünülmeden kurulmuş cümle öbeği..

hiç zeki erkek yok mu şu fani dünyada?
ha tabi dünyada sadece aşk duygusu olduğunu düşünen zihniyet, böyle genel bir kanıya da rahatça varabilir.. önemi yoktur gündeme getirilmemelilerdir..

edit : benden önce entry giren yazarın savunduğu bir düşünceydi, bende onun altına bu entryi girmiştim, fakat nickini hatırlayamadığım şahıs entrysini silince başlık benim üstüme kalmıştır. inatla entrymi silmiycem..

edit yazısından önceki bölüme dokunmadım..
haşa , olur mu öyle şey , aptal erkek ya da kadın yoktur. aptal insan vardır. hatta aptal insan da yoktur insanı aptallaştıran durumlar vardır.
(bkz: aşk)
(bkz: hermafroditler aptaldır)
erkekler aptal olsa kadınlar sömürü aracı olmazdı ki... dedirten olay.
çevresinde hep aptal erkekler olduğu için erkeklerin genel yapısı hakkında aptal diye bir genellemeye gitmeyi hakkı olarak görmüş birinin yaptığı genel-geçerliği olmayan yorumdur.
bu durumda ;
-erkekler aptaldır osman
-ya demek öyle peki neden bana aşık oldun da peşime düştün
-?##?
-asıl kadınlar aptaldır necla
-o zaman sen neden benim aşkımdan kendini içkilere vurdun zamanında
-?##??
-konuyu kapatalım osman
-bence de necla
moron kızlara ayak uydurmak zorunda olduğumuz için kabul ettiğimiz önermedir
(bkz: zeka bacak arasinda degildir) *
karşısında ihayırlı kısmeti dururken gidip 90-60-90 sınıfına giren çıtır diye ifade edilen kız türünün kapris showuna katlanmayı tercih eden erkekleri ifade ederken kullanırız.
(bkz: kısfmet)
her kör satıcının bır kör alıcısı vardır demekkı bu kızdada bıraz aptallık varmıs *
cok sacma buldugum bır tezdır erkekler aptal degildir,aptal rolü yaparlar.
(bkz: fahrettin sen hakikaten aptalmışsın)
laf olsun torba dolsun diye söylenmiş söz öbeği. mantık olarak bi konuda kesin bir sonuca ulaşabilmek için hiç bir aksi sonuç bulunmaması gerekmektedir. bununda ispatlanması imkansızdır. o yüzden burdan çıkan sonuç :
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)*
KOLAYI;

ÖNCELiKLE; (bkz: bi bok anlasilmayan entryler)
YORUMU BAŞLIĞA YAPACAK OLURSAK -Ki ÖYLE OLMALIDIR-;
(bkz: Bi SiKTiR GiT ÇAY KOY AKLIN KARIŞMIŞ)

ZORU;

APTAL BiR KIZA ERKEKLERiN "HEPSiNiN" APTAL OLMADIĞINI ANLATMAKTIR. NASIL YAPILIR BiLMiYORUM. APTAL BiR iNSANA BiR ŞEY ANLATMAK iÇiN APTAL OLMAK LAZIMDIR Ki SENi ANLASIN. AMA ANLATILACAK ŞEY "BEN APTAL DEĞiLiM"DiR. KISIR DÖNGÜ MÜ DERSiNiZ PARADOKS MU BiLEMEM AMA ZOR KISMI DA BU ZATEN.

TANIM: TÜM GENELLEMELER YANLIŞTIR SÖZÜNDEN YOLA ÇIKARSAK BUNUN DA HATALI OLDUĞUNU SÖYLEYEBiLECEĞiMiZ ÖNERMEDiR.
-bütün erkekler aptaldır.kağmil
-bütün kızlarda orospudur necla
-ayol ne orospuluğumu gördün.
-sus ve yalamaya devam et.* *
aptal demiyelim de saf desek daha doğru olur,çünkü kadınların her türlü entrikalarını yerler.
kadınların uğradıkları en küçük hayal kırıklığında bütün erkekleri aşağılamaları, lanetler yağdırmaları kanıksanmış bir durumdur. bununla ilgili sarfettikleri cümleler tebessümle karşılanır.
(bkz: neye göre kime göre)
(bkz: butun kizlar toplandik) *
(bkz: kadınlar güce tapar) *
ne kadar doğru söylemiş şair.
Kendini çok zeki sanan ancak bu zekaya sahip olmayan bir şahsın yaptığı açıklamadır.kaile almamak gerekir.
bütün erkekler aptaldır diye entry açan bütün erkekler aptaldır diye değil böyle genel bi kız ağzı geyik vardır,hatta iki bağrıyanık delikanlı bi araya geldiğinde özeleştiri maksatlı bu geyiği yaparlar diyerekten açmıştır zannımca,..
katıldığım önerme. erkekler aşk yüzünden aptallaşır...
erkekler aşık oldukları zaman aptallaşırlar demiştim başlığın altına ama yazı silindiği için demediğinizi bırakmadınız..evet aptallaşırlar aşık oldukları zamanlar ve bütün gün ağzı açık bakarlar.napiyim yaradılış meselesi ben hiç öyle aşık olan kız görmedim.
(bkz: bir deli kuyuya taş atmış bin akıllı çıkaramamış)