bugün

görsel
görsel

Rezillik diz boyu.

istismar !.
net istismardır.
görsel
bunu bir erkek yapsa!!!!

ne şerefsizliği kalır ne pedofilisi kalır ne sapıklığı kalır...

bunu kadın yapınca değişen nedir ?

bu kadını en kısa zamanda pedofili'den yargılayacak ADiL bir adalet istiyorum...
çocuğu siktiret, karı iyi parçaymış.
Profilinde psikoloji yazan* ama gram okudugundan birsey anlamamış internet şeysi kadın.
Çocuk istismarı bu.
Ah ulan böyle bi çocukluk yaşayamadık. Şanslı çocuk.
feminist dernekler elleri cebinde ıslık çalıp havalara bakıyor şuan.
Gaga bulut kendisi bile öpmedi Yıllarca yattı. Bakalım buna ne olacak?
iğrenç bir insan. bununla prim yapabileceğini sanıp böyle bir aptallık yapabilecek kadar da zeka yoksunu.

ama en çok neye üzülüyorum biliyor musunuz; haa tamam kötü biri ama öff kalçaya bak diyenler veya hadi şimdi konuşun feministler diye nefret kusanlar bitmedikçe böyle kötülüklerin temeline inilmez.

kadın düşmanısınız. net. yapan kadın, bizden o yüzden laf etmeyiz demez aklı başında hiç bir feminist. omo bono orkok yopsoydo... kadın yapınca da çok iğrenç işte neyin peşindesiniz?

konunun çirkinliğinin özü dışında konuyu saptırıp başka şeylere sataşanlar, o kadın kadar suçlu ve iğrenç insanlarsınız. aynaya bakınca kendinizi nasıl görüyorsunuz bilmem ama dışardan görünen bu. haberiniz olsun.
erkek yapsa yer yerinden oynardı ama kadın yaptı diye bir sikim olmamasını eleştiren insanlar iğrençmiş, tamam ben de iğrencim o halde.

Ben burada pedofili bir durum görmüyorum.

9 yaşındaki karşı cinsiyle evlenseydi pedofili derdim, ancak insanlar dudaktan üremediğine göre insanlar istediğini dudağından öpebilir.

örneğin 15 sene önceki rus kız arkadaşımın en yakın arkadaşı beni vedalarda dudağımdan öperdi, 20’li yaşların başında zıpkın gibi delikanlı olsam da bir kez bu durumdan tahrik olmadım.

onun sevgi gösteriş biçimi öyleydi çünkü.

sizden bir sikim olmaz cidden, özellikle de kadınlardan, kusura bakmayın.
ben daha çok hanımefendinin takipçi sayısına takıldım...

takip ediyorsunuz da ne oluyor?

çocuğu dudağından öpmüş. herhalde fazla beğeni alacağını düşünerek yapmış..

bu uğurda çocuğu kullanmış. erkek çocuğu durumundan fazla şikayetçi gibi görünmese bile istismardır...

ha ben küçükken bir tane genç kız dudağımdan öpseydi rahatsız olur muydum? hayır..
hatta memintolarını bile elleyebilirdim. ve bu benim psikolojimi de hiç bozmazdı.

ama yine de bu kızın ceza alması gerekir.
55 yaşında olup, bir ergen dahi olmayan kızla cinsel birliktelik yaşayan insanı peygamber olarak kabul eden kesimin bu konuda ayağa kalkması düşündürücüdür…
erkek yapsa yer yerinden oynardı ama kadın yaptı diye bi sikim olmuyor diye ortalığı yaygaraya getirenler, evet iğrençsiniz. eleştiriliyor işte.

daha beyniyle düşünemeyen ergenlik öncesi bir çocuk o. neymiş dudaktan üremiyormuş. ok o zaman. üreme evresine gelene kadar her şekilde ''sevgi'' göstersin herkes birbirine. saçmalamakta son nokta.

küçük bir çocuğa buse kondurmakta bir sakınca yok tabii ki. bu arada çocuğun ona ne denli yakın olduğunu da bilmiyorum, ona göre düşünmek gerek. bunun yanında buse kondurmak falan da değil bildiğin emiyor lan çocuğu.

her şeyden önce iki kitap okusaydın bir çocuk üzerinden bu şekilde prim yapmanın ne denli problematik olabileceğini anlardın zaten.
limp, bi sakinleş yeğen. otur hele soluklan. bu arada karının kasa nasıl on numara ama dimi.
246 bin takipçi için yapılacak en kolay şeyi yapmış. Hanginizde var o cesaret? Hakkını yemeyelim bacımızın.
Bu düpedüz pedofilidir. Acilen kendisi hakkında yasal işlem yapılmalıdır. Bu memlekette kanun var nizam var. Yada vardır herhalde. Umarım.
erkek benzerini yapsa elbette yer yerinden oynar, çünkü erkeğin kafası ile kadının kafası bir değildir. erkek her yaklaştığı canlıyı -hatta cansızı- iğfal edebilir; erkeğin bu konuda sicili dünya çapında ve tarih boyunca bellidir, kadınlar mukayese dahi edilemez. elbette arada sırada çocukları istismar eden kadın da çıkar, ama çok nadir. bu resimlerde böyle bir durum yok, belli ki kadın ilgi çekmek için çocukla mizansen yapmış, hiçbir fesatlık olmadığı belli. kimse kimseyi kandırmaya kalkmasın, erkeğin doğası kadının üzerinde durmaz.

ama bu kadının vücuduna bakınca iç geçirmeyecek insan neredeyse yoktur; ister erkek ister kadın olsun...
alenen istismardır bu. yazdığına göre psikoloji okuyormuş bir de bu hamfendi.
belki iyi niyetle yapılmış olsa anlaşılabilir sevdiğini gösteriyodur masumdu denebilir. ancak burda göt reklamı yapmak için çocuğa taciz ve teşhir var. bunun ceza alması gerekir.
Benim merak ettiğim çocuk bu kadının neyi oluyor!
Çocuğu mu? Kardeşi mi?
Bunun bir benzerini sibel can'ın eski eşi yapmıştı. asansörde kızını dudağından öperken çekilmiş bir kareydi ve Bana göre bu tür fotoğraflar itici.
Fakat, bazı anneler/babalar bazen ipin ucunu kaçırabiliyorlar bu konuda. Evlat sevgisini abartabiliyorlar.
Takip eden eli sikinde kaç kişi var öğrenmek bile istemiyorum. Ve içten içe buna özenen kevaşelerin sayısını da.

Hak ettiğiniz bir fenomenin sizin seviyenizdeki davranışıdır.

Kimse sızlanmasın.

Ha bu arada; kim sikiyor lan bu karıları değil tabii ki, çocuk istismarı belgeli ve itiraflı şekilde önümüzde.

Savcılar göreve.
ne var bunda diyenin, hoş karşılayanın 60 yaşında adamların çocuk yaşta kızlarla evlenmelerine ses çıkarmaya hakkı yoktur..
Bu çocuğun yaşındayken böyle bi hatun beni öpse rüyalarımdan çıkmazdı. swh