bugün

kendisi düzenli olarak odtü'ye gelir de biletler de düzenli olarak pahalı olur.
(bkz: yarim senden ayrılalı)
acayip bir şey.
internet dünyasında beğenmenin prim yaptığı kısılerden birisi . bu yüzden beğenmeyenler ya da anlayamayanlar da kendısını beğeniyor gibi yazıyor .
' pencereden kar geliyor ' dediği zaman bittiğim andır .
dertsiz başıma dert aldıran sanatçı. Çok acayip bu adam, yine dertlendim durduk yere baya bir moralim bozuldu.
aaaaaaaaaaaaaaaah ah ..

http://www.youtube.com/watch?v=2CmE7nV4o6I

http://www.youtube.com/watch?v=9k-u0p5GoXw

http://www.youtube.com/watch?v=8V9NJx4ctPs
kişiye "bu adamın yaptığı şey müzikse diğerleri ne yapıyor eğleniyorlar herhalde" cümlesini dedirten gerçek müzik şahsıdır.
14 NiSAN 2014 PAZARTESi CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZi'NDE DERYA TURKAN iLE KONSERi OLAN DUAYEN.
izmitte konserindeyim üstad döktürmektedir birden müziği durdurup uzaktan ezanın sesi ne kadar güzel geliyor değil mi demesi ile benim tüylerimi diken diken eden virtüöz.
dünyanın en minnoş adamı. bunun yanında yüreğimizi dağlamasıyla da bilinir. bu adamın saçlarının sakallarının arasında uykuya dalmak gibi hayallerim var. yemin ederim haftalardır sesiyle ayaktayım. ruhum hafifliyor sesini duyunca, büyüyorum, güçleniyorum adeta, dayan gamze diyorum kendime. herkes ömründen 1 saat verse ölmez mesela bu adam.
bu adamı seven ve dinleyen bir insanla düşman olamam.
Her dınledıgımde hayran kaldığım bir sanatçıdır o nasıl ses o nasıl yorumdur her defasında o ınansa biz neyiz biz insansak o ne cümlesini kullandırtan sesi güzel bir sanatcımız.
gönlümün hulusi kentmen köşelerinden birinin sahibi, güzel abim.
beni şu anda parçalayan üstad.
Ruhuyla söyleyenlerden. Öyle ki o sesten ne dinlesem içten, ne dinlesem etkileyici.
en sevdiğim ve başarılı bulduğum (bkz: dünya) yavuz çetin ile birlikte çalmış olduğu kusursuz eserdir. erkan oğur bu parçada perdesiz gitar kullanmış ve yeniden bir üstad bir virtüöz olduğunu kanıtlamıştır.

edit: görsel .
dünya adındaki o şarkıdan öte eserde çaldığı elektro gitar ile beni büyüleyen usta.
yavuz çetinle yaptığı dünya adlı harika bir düeti vardır ki bu şarkının büyük bir kısmının kayıp olduğu ve en iyi bölümü olduğu rivayet edilir.
bir yazar sayesinde tanıdığım onun içinde geç kalmışlığın acısını her şarkısını dinlediğimde hissettiğim güzel insan. ama geç kaldık diye de öyle tüketim çılgınlığıyla da dinlememek gerekir . böyle bir şeyi erken tüketmek istemiyorum. bir sevda şarkısı müthiştir örneğin ama hep dinlememeye dikkat etmek lazım. müthiş bir değer. hala dinlememiş olan varsa gözü kapalı dinlesin. mecazi değil cidden gözü kapalı dinlesin. bakın nerelere gidiyorsunuz. günlük onca saçma sapan geçici şeylerden sıyrılıp kendinizi dinlemenize fırsat verir. daha ne olsun.
bir derdim var bin dermana degişmem.
tartışmasız şu anda yaşayan en büyük saz üstadıdır.
eserlerinin hemen hepsinin anonim halk türküsü olmasıyla ve ruhi su tarzı yorumuyla tanınır.
aşk şarkısını her dinlediğimde, tarifsiz uçuşlara geçerim.
bir kez olsun konserine gidememişimdir. içimde uktedir.
müzik bir din olsaydı, bu adam tanrı olurdu.
Birgün'ün, lifepark'ta bugün düzenleyeceği konserde yer alan guzelim sanatçıdır.