bugün

sporla alakası olmayan taraftara verilecek sağlam bir cevaptır. stada açılış için değil ortalığı karıştırmak için geldikleri açıktır.
lanet bir uygulamadır..

ulan benim anlamadığım cami çıkışlarında siyaset yapan bu tayo yu millet alkışlarla karşılıyor. Tayyip memnun! zira adamlar demokratik hakkını kullanıyor. ee aga bu seferde stad a gidiyorsun ıslıklıyorlar. demokratik tercih nerede? madem niye meydan yerine çıkıp götünü yırtıyorsun. yok efenim stadı biz yaptık parasını biz verdik. ulan çakal vergilerden haberin yok mu senin?
adnan polat bu protestoyu yapanların gerçek galatasaraylı olamayacağını ve bundan sonra tespit edilip stadlara alınmayacaklarını söylemiş. bunu yapanlar gerçek galaatasaraylı mı bilemem ama sırf bu sebeple taraftarı maça almamaktan bahseden bir kişinin galatasaraylılıkla alakası olmadığı kesindir. hele ki bu taraftarların ve camianın lideri hiç olamaz.
orada o protestoyu yapanlar kombineli insanlardır. bir diğerleri ise davetli yüksek zümredir.

galatasaray kombine alan taraftarı bir daha rüyasında görür.
bir kere tespit edemezler.
zira protestoların başladığı an ortalık zifiri karanlıktı.
yalakalık yapacağım derken kendi kendini bitiren pisliklerin eyyamcılıkta sınır tanımaması olarak izah edilebilecek bir açıklamadır.
asıl o stada alınmayacak olan adnan polat ve diğer yalakalardır.
galatasaraylı olarak taraftarda ki ruhtan gurur duyduğum, yönetimdeki ruhsuzluktan ise utandığımı belirtmek istiyorum. takımdaki ruhsuzluğun aslında takımda olmadığı belli olmuştur...
velev ki yakalananlar ifadelerinde bağırmıyordum ağzım öyle açıktı diye böyle salakça bir uygulamaya böyle salakça bir savunma verebilirler.
fetoşun spordan sorumlu devlet bakanının ednan polat olacak olmasıdır.
kınayabilirsin, anlaşılır. ama stada almayacağım demek bu galatasaray taraftarlarına yönelik bir haysiyetsizliktir. siz gideceksiniz, ama o taraftarlar hep orada olacaklar. siz galatasarayın milyonlarca dolarını yabancı futbolculara yağma edip, hiçbir önemli bir başarı kazanamayıp, iki elin parmaklarından fazla hezimet yaşatıp tarihe kara bir leke olarak geçerken onlar galatasaray forması alıp kalpten iyiliğini isteyecek galatasarayın. ama onlar suçlu. neden? tayyip efendiyi sevmiyorlar. damgalandılar artık, fişlendiler. sabıkaları var. tebrikler o zaman mevcut galatasaray yönetimine. başarısızlıklarına bir mahcubiyet zelzelesi daha ektiler çünkü.
(bkz: yanlış anlamayın hocam mekan yuhalatiyor)
hiçbir hukuksal dayanağı olmayan karardır. şayet böyle bir karar çıksa bile mahkeme bu kararı iptal eder. zaten erdoğan'ı ıslıklayanların nasıl saptanacağı da ayrı bir tartışma konusudur.
--dikkat flaş haber içerir--
şoklardayım ey sözlük! tirbündergi den gelen açıklamaya göre bir taraftar 4 kombinesinin iptal edildiğini bildirdi!
--spoiler--
sidikli statlarda sürünen takımları trilyonlar harcayıp birinci sınıf modern dünya takımları gibi harkulade statlara taşırsan başına bunlar gelir tabii. Bırak onlar mutlu mutlu, bitli bitli çöplüklerinde sürünsünler.
(bkz: Ne şam ın şekeri ne arabın yüzü)
adnan polat'ın bahsettiği 240 kamera beni ifşa edemiyorsa ben kendimi ihbar ediyorum; Güney tribünü, blok:449, sıra:6, koltuk:12
popülist bir söylemdir. iktidarı karşısına alamayacak kadar korkak bir beyandır.
-ben ıslıkladım
+hayır ben
%hayır ben ıslıkladım
?hayır o bendim
^hayır ben
!hayır bendim
biz çıkalım başbakanla baş başa,el ele izlesinler maçı.

pegasus tribünü blok: 106 sıra: 13 koltuk: 13

unutma adnan başkan tayyip gider biz kalırız. biz GALATASARAYLIYIZ!
"Yetmez ama Evet!"
yalakalığında böylesi.
sadece ortamı yumuşatmak adına alına alınmış bir karardır. zira kanunsuz suç olmaz. tabi anayasa değiştirirken çaktırmadan araya rte yuhalanamaz aksi takdirde gereği yapılır maddesi sıkıştırılmışsa orasını bilemiyorum.
adnan polat beyin seyrantepe savcısı olması ile olabilecek olay. şimdiden öyle davranıyor.
kombinesi olup da ıslıklayan var ise vay galatasaray ın haline vay...
mahkemelik olduğu takdirde galatarasay yönetiminin ettiği lafları yutacağı durum .
ednan polat kim ki protesto eden insanları cezalandırma hakkına sahip olsun?

koltuğuna hürmetimiz var ama...
yorumsuz ceza.
(bkz: fişlemek)
(bkz: fişlenmek)