bugün

kendini dünyanın en akıllı insanı ilan edip, edison'u icat* *etmeye kalkan, newton * yetiştirdiğini iddia eden komik insan, kendi yöntemleriyle * dahi * yetiştiricisi. ayrıca 'türkiye yazıyor/yazarmısın' adı altında bi yarışma düzenleyip, bi çok ünlü, aklı başında olduğuna inandığımız insanı da kötü emellerine alet etmiş bambaşka bi hortumcu, yasal çünki bu akıllı yaa? e kişi başı 5 ytl hiç fena diil
sadece aptallar 8 saat uyur isimli kitabın yazarı.
http://www.kashna.com/kka/index.htm
kitaplarını okumayan önyargılı insanların, kitapların ukala gibi görünen ama özünde bambaşka anlamlar içeren isimlerine bakarak dalga geçtiği kişisel gelişim yazarı.
yanılmıyorsam işçi olarak girdiği bir şirkete daha sonra zekası ve çalışma azmiyle genel müdür olduğunu iddia eden zaat-ı muhterem. bu arada dünyanın en zeki insanı olma ünvanını bırak da sana başkaları versin, kendini böyle pahalıya satan başka adam görmedim.
''ben dünyanın en akıllı insanıyım'' ve ''sadece aptallar 8 saat uyur'' isimli kişisel gelişim kitapları olan, kişisel gelişim yazarı.
bir anlamda insanlara hizmet eden,insanların içindeki gücü açığa çıkartmasını sağlamaya çalışan yazar.,ilk noter onaylı dünyanın en akıllı adamı.tarzı gerçekten etkileyici.*.*
sadece aptallar 8 saat uyur kitabında çok güzel anlamlı şeyleri de yazmış olmasına rağmen, üç-beş bir şey okuyup tüm bilim adamlarını * ve bilimsel verileri çöpe atmaya çalışmış bir ukala olduğunu fark ettiğimde kendisi adına üzüldüğüm adam.

(bkz: kandırıkçı)
kitaplarında iyi gaz vermeyi becerebilen birisidir ve seminerlerine katılanlar bilir ki, her gösterisinde klişeleşmiş bir kaç paragraf anlatım yapan, yani rolünü çok iyi ezberlemiş olan kişidir. çok orijinal ve üretken bir kişiliği olmaması ile birlikte noter onaylı akıllı birisidir. ayrıca en son dinlediğimde felsefe çalışması gerektiğine karar verdiğim kişi.
son zamanlar da patlama yapan kişisel gelişim kitapları yada kişisel gelişim uzmanlarından biri. konuyla yakından ilgili olanlar için vasat bir yazar olarak kalacakken. yeni tanışanların 'ohaa ne süper bişi lan' demelerine sebep olacaktır.
(bkz: yerim seni öss) kitabının yazarı olan yazar.
(bkz: yerim seni oss)
(bkz: yerim seni oks)
(bkz: yerim seni kpss)
(bkz: yerim seni als)
(bkz: yerim seni oos)
web sitesi * etkileyici olan nlp dalında calısan ve yazan yazar.
yeşilköy'de ofis, dershane karışımı bir yeri bulanan kişisel gelişim uzmanıdır. zamanında bizim okulada konferans vermeye gelmişti bu şahıs. okul müdürünün kendisini "dünyanın en çirkin adamı" olarak tanıtmasıyla herkes şok olmuştu. daha sonra sahneye çıkan demirkıran'ın neşesinden hiçbirşey kaybetmemesiyle ikinci şoku yaşamıştık. dünyanın en akıllı adamı olduğu meçhul ama dünyanın "en kendine güvenen adamı" olduğu doğrudur.
güya "dünyanın en akıllı insanı"dır. tabi bu koca bir yalandır. bunu diyan adam akıllı olabilir mi sorarım sana sözlük!?
kendisini dünyanın en akıllı insanı ilan etmiş paranoyak android. dingil kardeşimiz bu durumu utanıp sıkılmadan noterde tasdik ettirmiştir. fakültemize konferansa geldiğinde, ''seni sigara içerken gördüm. demekki siagara içebilecek kadar akıllı bi adamsın'' diyerek göt edilen. dumura uğratılan yazarımsı.
(bkz: götümüzle gülmemiz gereken iddialar)
(bkz: sen simdi gidecen ya cehennemin dibine git)
yeditepe üniversitesi'nde bugün düzenlenen beyin adlı seminere konusmaci olarak katılan, ve yaptıgı konusmayla hakkındaki önyargilari tam anlamıyla yıkan, 10 mart 2030 da saat 10.27 de de dünyada savaslari durduracak insan olacagini öngören, hatta onun icin konusmasini bile simdiden yazan kişilik gelişimcisi, kendi deyimiyle dahi avcisi.
bir arkadaşından " kitabı 10. sayfaya kadar okudum ama beğenmedim" eleştirisi üzerine kitabın zaten 12. sayfadan başladıgını belirtmiş, komik yazar.
yazdigi bir kitabi okumuslugum yoktur ha her d&r'a girisimde bu zat-i muhteremin kitaplari gozume girercesine durur raflarda; neden mi gozume girercesine durur cunku bu sivri zeka arkadas kitaplarinin sag ust kosesine kesik atiyor bos kalan kismada absurd hediyeler koyuyor da ondan; ilk izlenim kokoloji sever kapcik agizli oldugu bir insan yonunde..
bir seminerinde sorduğum soruya (hani dünyanın en akıllısı ya)cevap veremeyerek küfürlü şekilde makaraya almış zeki kişilik(!)
öyle ya da böyle, günün birinde 8 saatten fazla uyursa, yazdığı kitapların toplamındaki yaprak sayılarının dürülerek, münasip bir yerlerindeki delikleri tıkaması için elimden geleni yapacağım yazar.
gumushaneli oldugunu duydugum yazar.
yazdığı kitapları okutmasını bilen yazar ve iyi bir konuşmacı.
sloganının asıl amacının ukalalık degil, özgüven beslemeye yönelik oldugunun sonradan anlasılacagı ve kitabını okumayanların çeşitli yanlıs anlamaları sonucunda, sapıntılı cümle kullanacagı yazardır.
"Ben dunyanın en akıllı insanıyım" adlı kitabını merakla aldım, çok şey bekliyordum. bıkmadan usanmadan bir gecede bitirdim. bıkmadan usanmadan diyorum çunku; bir yazar ancak bu kadar birikimsiz, ancak bu kadar gunluk yazar gibi yazı yazıyor olabilir. gerçekten çok basitçe yazılmış diyebildim. ama o kitap bile adamın sloganına olan hayranlığımı bitiremedi. Bir şans daha verdim Erdal Demirkıran'a bunu hakediyormuş. "Adam dediğin benim gibi olur" adlı kitabını aldım, ilk başlarda sıkıcı gibi gelmeye başladı yine ama o kitabı zevkle bir gecede bitirdim. zevkle diyorum cunku; birikimsizliğini hiç çaktırmamış, sloganının amacını gayet iyi aktarabilmiş, ve hepsinden onemlisi kitabı bitirdiğinizde değişmek istiyorsunuz. bazı şeyleri umursamamaya, tanımadıgınız insanlara selam vermeye başlıyorsunuz.

Tanım: kızının adı kardelen anlamındaki "Berfin" olan Kişisel gelişim yazarı.