bugün

kezbanlıkları tartışılamayacak kızlardan birçoğu. tabi bu arada tüm genellemelerin de canı cehenneme!

ama şuna bir bakın, erasmus ile almanya'ya gitmişsin. tek yaptığın yurtta diğer türk kız arkadaşlarınla bir araya gelip muziplikler yapmak, içinde birkaç "ayıp" kelime geçen sohbetler etmek mi?

http://galeri3.uludagsozl...k%C4%B1z%C4%B1_190201.png
erasmus projesi kapsamında yurtdışına değil de ay a bile gitse "türk kızı hep kezban kalacaktır" neden mi?

bu sırada, kezbanlık der iken kast edilen; cehalet-hakaret değildir. genetik özelliği kapsamında dillendirilmiştir.

her zaman başını yaslayacağı güvenilir bir omuz(ağlamak-sığınmak-sevmek-üşüdüğünde ısınmak-fırtınalı havalarda güvenli bir liman vs.) arayacaktır.

zaten kızlarımızın okuması; soğuk füzyon vb çalışmalarında çığır açarak kraliyet bilimler akademisine başkan olmak için den çok, hayat sigortası ve sosyal çevre açısından top10 a girecek koca bulma,
aslında, toplum yapımızda ki vandallıktan(kadını mutfak ve yatak odası arasında düşünen zihniyet) ve cehaletten kurtulma için 4 el ile okumaya çalıştıklarını bilinç altında hissetmiyorlar.
bunun için "çocukta yaparım kariyer de" diye kendini ispatlama yarışına giriyorlar. tabi ki zengin koca ya da anne-baba ya sahip iseler.

kısacası, kızlarımız bir zorluk veya olumsuzlukta işi erkeğin üzerine yıkarak "sen erkek değil misin? tabi ki sen yapacaksın yea" sıçırtma yapmalarına, aldığı eğitim-kültür ya da kazandığı dünya görüşü-kariyer engel değildir.
gökten inme ingilizcesiyle, türkçeyi unutur.

görsel
Norveç'e gider ve ölür.
kezbansa ''uff salaklar orda da bana asılıyolar yaa :('' der.
Gidemeyen bazı yurdum kıroları, bazı süs köpeği tipli kızları utansın.
tanımasam da faceboktan fotolarına bakınca bilirim bu kavaşeyi isterse okulca foto çektirsinler.
erasmusla geri dönecegine rivayet edilir.
çok önemli bir bok yapmamış kızdır. üninersite beni burslu moskova göndermek istiyor üni temsil amaçlı hem de engelim yok işim de üniversitede abant izzet de memurum aynı yerde amk gidesim yok yani. erasmusla zor bela yurtdışına gidip facebook'ta bunu bütün dünyaya duyurmaya hacet yok bence.
O kızdan bir daha hayır gelmez. Akıllı uslu kız, gider orda başka bir yaratık olur.
en yakın arkadaşımdır kendisi. tüm avrupayı dolaştı bol bol tatil yaptı. daha ne olsun.
(bkz: en tehlikeli kişi görgüsüz olandır)
Bu kiz asosyal diye genellemede yapmamak lazim tabii.
günde 885 fotoğraf paylaşır. anladık la yurtdışındasın.

kezbanlık ömür boyu...
suskunluğu internetsizliğindendir.
gidip gezmiş olacak kızdır. ne mutlu ona.
amsterdam'a gidip kırmızı renkle yazılmış "am" ın önünde fotoğraf çektirmeye bayılan kız tipidir. birde italya daki pizza kulesini ittiğini göstererek fotoğrafa bakan insanları göz yanılmasına teşvik ettiğini düşünen geri zekalı kız tipleride vardır.
erasmus partilerindeki fotoları sanal alemdeki yerini alınca eline uçak bileti geçecektir.
facebook anasayfamı sikip atan insanlardır. Kızlı erkekli hemde!
golden gate önünde klasik bükük dizli poz ile, uçak biletleri ile, çekik gözlü, zenci vs. Türk olmadığı abes olan adamlarla ve tabi ki "i am Erasmus" T-shirtü ile fotoğraf çektirir.

evet ulan kıskanıyorum. (bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)
dudaklarını daha fazla çalıştıracaktır.
babet ve dar pantolon ile kostüm partisine giden eşsiz varlıktır. işin garip tarafı ise milletin onları gerçekten kostüm giyiyor sanıyor olmasıdır.

Edit: yanına giden türk erkeğine off bi git slk .s.s diyen ancak yabancı bir eleman gelince "L"ye bastıra bastıra hello diyen süpersonik telaffuza sahp varlıktır.

Not: dolmuşum lan çok pis.
türk erkeklerini süründürüp yabancı erkeklere naz yapmadan veren tiplerdir. nedir bu yabancı aşkı anlam veremiyorum. deutschland' da böylemi ya?
döndüğünde ise evrenseldir, fikirleri değişmiş ve genişlemiştir. çünkü artık türk erkeklerini kıyaslayacağı başka ülkeden erkeklerde tanımıştır. fotoğraf çekmekten yorgun düşmüş parmakları en kısa zamanda giderken ayrıldığı maço sevgilisinin aldığı yüzükle dolacaktır. bir başkası için, erasmusa giden erkek havası.
maceracı bir ruhu vardır.genç yaşta kız başına başka bir ülkeye gitmek gibi bir cesarete sahip olduğu için tebrik edilmelidir.