bugün

29 haziran günü akşamına açılmış güzel bir maç zirvesidir. epeydir maç yapılmaması ve çevrenin hadi artık maç yapalım baskısına dayanılamayıp ayarlanmıştır. katılımcı durumuna göre ve uygun olmayan insan sayısı fazla olursa temmuz başına da ertelenebilir. katılımları ve yorumları bekliyoruz şimdilik.
zirvebox'ta açıldı.
Aylardır beklediğimiz zirve, teşekkürler pseco.
+9 liseli satılır..
polifoniksizofrenin kalp sorunu ve bacak rahatsızlığı nedeniyle saati uyarsa yarım devre ve ya seyirci olarak katılabileceği maçtır.
liselilerin gelmemesi gereken zirve. *
lise mezuniyet capsini getiren her liseli maç kadrosuna dahil olabilir..
6 yıl amatör futbol oynamış bir yazar ve aynı zamanda 3 yıldır ayağına top değmemiş bir yazar olarak, dilimi dışarı çıkarmış aç bi şekilde bekliyorum. beni seç, beni seç.
oldukça yaklaşan bir zirve. şunun şurasında 15 gün kalmış...
nerden bakarsak bakalım 14 gün kalmış zirve. bilgisayarın takviminden baktım 14 gün kalmış, pahalı kol saatimin takviminden baktım ona göre de 14 gün kalmış. demek ki 14 gün kalmış.
katılımcı sayısı hızla artmaktadır. sonra liste dolunca vay ben görmemiştim, vay ben sözlüğe girmemiştim, ray ban gözlüklerimi giymemiştim diye mesaj atmayın. bu müthiş maçı kaçırmayın. sıkıcı avrupa kupası maçlarından sonra gerçek maç nasıl olurmuş tüm avrupa'ya göstericez.
istanbulda yapılıyorsa gidilmesi gereken maçtır. varsa haberi olan haber etsin yahu. kendim için değil. benimle aynı sahada futbol oynama şerefine nail olasınız diye diyorum.
koşarken dillerin dışarı çıkması muhtemel zirve. bu sıcakta bir de...
memcosun katılımıyla daha da güzel geçecek maç.
bi de bazıları maç öncesi çok iddaalı demeçler vermez sanırım artık, veremez.. ccc yunanistan taktiği ccc
memcosun gösterip vermediği zirvelerden biriymiş meğer.
sazan.avi
alt yaş sınırını bildiğimiz fakar uşt yaş sınirı konusunda süphe duyduğum atraksiyondur.31 yaşinda adama ihtiyaç varsa her türlü gelip maç yapilir.
katılmam durumunda 5 dakika oynayabileceğim zirvedir. sonrasında kaleye geçip 30 saniyede bir gol istatiği ile oynayabilirim.
birilerince davet edildiğim lakin unutulduğunu gördüğüm zirvedir.
ayıp lan. aynı paketten sigara içmiştik bi de.
onca yaşanmışlık falan.*
qurmi u qurmullah ile pseco arasında devam eden görüşmelerde holosko artı bir miktar bira ile anlaşılabileceği öngörülmektedir.
qurmi u qurmullah ile şahsım tarafından yapılan görüşmede kulübüne bir miktar holosko, cumartesi çaktırmadan içtiği lark'ların devamı ve 2013 yılı onuncu nesil bayan yazar draft hakkı teklif edilmiştir. kayserispor ise babamın 57 yıllık maaşını talep etti. görüşmeler devam ediyor.
juve'nin de en azından bir futbol oynayalım diyerekten katılmak istediği zirve. kendisi cevap bekliyor.
saat 20.00'dan 21.00'a kadar yani servis kalkış saatine dek shozhenq ile görükle semalarındayız. evini açacak, bu sene çok yoruldun gel bi bira ısmarlayayım diyecek yazarlar aranıyor.
güncel yazar katılım listesi:
futurefallen
dobrowski
kulaklara kacar oldum
Shozhenq
stewie
cokacayipsey
umutckr
kaideyi taciz eden istisna
brghtsde
mstone
lets write
qurmi u qurmullah
pilot1903
pseco.

a takımı

pseco
umutckr
stewie
brghtsde
qurmi u qurmullah
futurefallen
cokacayipsey

b takımı

dobrowski
kulaklara kacar oldum
Shozhenq
mstone
lets write
pilot1903
kaideyi taciz eden istisna

14 kişi dolduğu için şu andan sonra gelmek isteyen, haber bekleyen arkadaşlara yardımcı olamıyorum.

maç 21.30 da çamlıca'da. görükle servisi 21.00 yerleşimden kalkıyor. yarın görüşmek üzere geç gelenler maç öncesi şarap servisini malesef kaçıracak.
--spoiler--
beyler karmayı 345 yaptım yetmez ama evet.
--spoiler--