bugün

bu ne hızdır arkadaş ben daha okumadım girdiğim entrymi pes valla dedirtebilecek insanlardır.

(bkz: can-ı gönülden tebrik ederim)
pusu kurmuş insan modelidir. (bkz: bunu yapan insan olamaz)
çamur atmak için özel bir eğitim almaya gerek yoktur. bu nedenledir ki 2 saniyeden daha kısa bir sürede yapılabilir. bu tür insan modellerine ise kar etmek amacı ile baktın baş edemiyosun çamur at izi kalsın trajın artsın modeli rezil insan denir
(bkz: vahsi batinin en hizli entry kotuleyen kovboyu)
sistematik entry kötüleme mafyasının bir üyesidir bu. kafasında bir kaç yazar beller, ne yazsa kötüler. önce oku be adam.
(bkz: simultane eksi oy veren ibne)
girilen entryi okuduğuna bile inanılamayan insandır. zira server bile o kadar hızlı bir şekilde yayına sokamamaktadır.

(bkz: saniyede 1 milyon işlem yapan insan beyni)
(bkz: hadi ahbab bundan iyisini yapabilirsin)
2 saniyede kötüleyenler bence birleşmiş.çünkü aynı anda 4 kişi kötülüyor.karşı fikir de aynı anda 4 iyi oylama alıyor.**
"Allah cezanı verecek" kişisidir. Asosyaldir , cinsel ve ailesel sorunları vardır.
dünyayı kendi yarattı sanan yazar.
çok kötü heves kıran insandır. yav, o kadar özenmişiz, yazmışız, emek olduğu belli, ama yok, entry giriyoruz, tamam diyoruz,vee zorttt, 2 saniye sonra eksi oy... hayır entry uzunken bile iki saniyede nasıl kötülenebilir, ona şaşıyorum..

edit : bu entrymi de kötülemiştir, ama teşekkür ediyorum kendisine, 2 saniyeden daha fazla dayandığı için.
"kime eksi oy verseemm kime eksi oy verseem" serzenişiyle gezinen yazardır.
(bkz: seri eksi oy veren ibne)

edit: kötülemiş bile ibne
sozlukteki bir bugdan yararlanarak, hazirladigi scriptleri kullanan yazardir. **
yanlış tıklama sonucu olan şey.