bugün

gammazların son girilen entry'leri izleyip gammazlayabileceği bir uygulama.
sözlüğün en yeni ve en kıyak uygulaması. can sıkıntısından meşgalede oyun yerine hatalı entry gammazlamaca bile oynanabilir.
benzer bir uygulamayı sözlükle ilgili isteklerde talep ettiğim sistem.

sözlükte o an fırsatım olmadığı için okuyamadığım çok güzel yazılar oluyor. be mübarek allah rızası için, o yazıyı işaretleyip sonra kolayca bulmama yardım edecek bir sistem ekleyin. o canım yazıların hiç birini kaçırmadan okuyabileyim.
entry girişini, dolayısıyla girilen entry sayısını epeyce azaltacak hadise. gammaz ayrı, yazar ayrı uğraşacak ve en son moderatör derken.. sözlük biraz yavaşlayabilir. ama sonuçta; az entry- temiz entry! e güzel..
gammaz olmayanlara hayri olmayan uygulama. ama tirstiran da bir uygulama.
an itibariyle ilk kullanımımı yaptığım uygulama. fakat otomatik yenileme olayı takip etmeyi biraz zorlaştırıyor sanki.
iSABETLi BiR HAREKET.
SON ZAMANLARDA SÖZLÜKTE BU TÜR HAREKETLER ARTIYOR UMARIM BU DÜZELME DEVAM EDER.
nerde la bu diyen gammazların daha fazlaya tıklayarak ya da dokunarak kullanmaya başlayacakları özellik.
hoş bir olay ama gammazların entry girmesini engelliyor meret.
zall'ın şifresi'ni çözmek için kullanılabilecek özellik. hay aklımı sikiyim gammazlığı bıraktım mına koyim.

(bkz: zall in sifresi/#3473666)

edit: yok lan gammaz oldum sırf bu özellik için tekrar. bi cacığı yokmuş.
yazarın kendi entrysini gammazlamasına da olanak veren bir uygulama. başlık açarken hata yapıp düzeltsin lan biri ayar manyağı olacam derdine son. teşekkürler zall iyi iş çıkarmışsın adamım.
sozlukteki gammazlari ogrenmemize yarayan uygulama. *
aplikeyşıns içinde en son sırada bulunur kendisi. en güzel kısmı gammazlama sayısını (güzel bişeymiş gibi!) göstermesidir. gammazları yarıştıracaklar besbelli.

edit: entry okumayı da, entry girmeyi de engellemiyor ayrıca. hatta entryler ortaya karışık şekilde okunuyor, daha bi güzel sanki!
tiklayinca

gammaz değilsin
Tamam

cikan aparat. huzunlendim be*.
gammazların kendilerini moderatör gibi hissettikleri uygulamadır. ben onaylamazsam okuyamazsınız gibi bi hava katıyo insana.

akabinde edit: bi tıkla ulaşılabilecek bir yere konulursa daha iyi olur. entry girip tekrar takip'i açmak uğraştırıyo biraz.

(bkz: her boku önüne isteyen adam)
sürekli yenilendiği için anca birer birer gammazlama yapılabilen özellik. ya da sadece bende böyle oluyor.
bulana kadar ak ile karayı seçtiren hede.

aplikey$ins içinde imiş.
açtığım zaman ''gammaz değilsin'' diye hırlayan aparat. insanın eksiği yüzüne böyle mi vurulur. bu ne biçim uygulama aracı, bu ne biçim yöneticilik nerde insanlık...
girdikten sonra belli aralıklarla kendini yenileyerek işimizi kolaylaştıran fasilite.
sözlükteki entry kalitesini arttırabilecek bir aparat..

lakin an itibariyle girilen entryler hemen gelse de tarih, nick, başlık araması da eklense güzel olur. zira 600 küsür gammaz ilk başa gelen entryleri gammazlayacağı için moderasyona gereksiz iş yükü binebilir.. ya da gammaz sayısını azaltarak yetkilerini çoğaltmak daha bir faydalı olabilir.. yine de güzel bir aparat..
30 saniyede bir kendisini yenileyen * özellik. sırf bu süreyi belirleyip sözlüğe yazmak için ömrümden 30 saniye gitti.
sayfa yenileme süresinin çok kısa olduğu faideli hede. sayfa yenileme süresi 1-2 dakika olsa eminim daha kullanışlı bir hal alacaktır.
"yenile" linki konulmuşsa otomatik yenilenmeyecek, otomatik yenilenecekse 1 dk sonra yenilenecek. ne lan bu hızlı geçen alt yazı gibi.
sonunda sesimizin duyulup oluşturulan buton. *
artık tepesinde bir yerde;

''sayfanın 25 sn'de bir refresh olmasını istemediğiniz zaman esc tuşuna veya stop butonuna basın.''

uyarısının yer aldığı fasilite.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar