bugün

(bkz: i have the body of a god)
ne kadar tişört yazısı olmasa da gördüğüm bir bursaspor forması çok ilginç gelmişti.

maça gitmiş olan bir çiftte gördüğüm ve hayran kaldığım formada;

erkeğin formasının arkasında numara yerinde 19, futbolcu ismi yerinde "seni" yazarken,
kızın formasının arkasında da numara yerinde 63, futbolcu ismi yerinde "seviyorum" yazıyordu.

yani yan yana geldiklerinde "1963" ve "seni seviyorum" ibareleri oluşuyordu. çok romantikti gerçekten.*
*1st.anbul
*l run eac teen me
amsterdamda gördüğüm bir tişört yazısı ve taş mı taş hatun giymekteydi tişörtü. yazıyı aynen paylaşıyorum

'' ne bakıyosun lan orospu çocuğu''
haaaasssssikttir ulannnn.
öğrencilik döneminde eminönü taksim otobüsüne binilir,insanlara bakınırken uzun saçlı hımbıl tipli bi üni öğrencisi sanılan elemanın t-shirt'nde şunlar yazmaktadır.

Fuck the world,fuck money,fuck school, fuck zart fuck zurt...
FUCK ME...

yorumsuz.
faster, harder, better.*
sene 2009 almanya sınırlarında.
nietzsche is dead
altında imza *the god
tekirdağ
nüfus 200.000
rakım: buzlu olsun.
colin's in bir tişörtü. üzerinde ''my pen is very big'' yazının kenarlarındada kalem resimleri vardı.
(bkz: sarhoştum hatırlamıyorum)
arbeit macht fry.
2 de 1 değil 2' de 2

inandık çocuklar bizler inandık bu kupayı sizin için aldık
sevdim seni bir kere, başkalarınıda severim herhalde.
sbs sınavına girerken giymek için kızımın aldırdığı tişörtün üzerinde yazan (S)anane (B)enim (S)eviyemden yazısı.
önde: im schizophrenic
arkasında: me too.
fuck google, ask me. baya güldürmüştü bunu giyen çocuğun 7-8 yaşlarında bir velet olması.
-baby got boobs.
-wanna ride?
''wish you were beer'', ''ne olursan ol gelme mevlana değilim beni germe''...
ikincisini tezgahta satmıştım, ilki gitmek bilmedi maalesef.
" cumaya gittim dönücem " imza robinson crusoe. *
istanbul kazan ben kepçe.
ön kısım :beni beğendiysen arkaya bak
arka kısım :baktı salak :D
" bu yazı yüzünden az daha başıma iş alıyordum. karaköy iskelesinde bir simitçi abimiz tişörtün arkasını okuyunca arkadan bağırmaya başladı " ben salakmıyım " diye. "
her gün her yerde görülen, t-shirt yazısı: istanbul.*
dikkat abaza!
i am a muslim. don't panic.