bugün

sürekli olarak renkli çoraplar ve taytlar giymeye çalışarak kendini toplum içinde meramsız olarak gösteren toplum içinde şekilcilik olarak adlandırdığımız türk kızıdır.
kesin şişkodur.
sözlük yazarlarında sıklıkla gözlenilen meşhur "entel-sarkastik" tarzı hakkıyla benimsemişse, yeri geldiğinde çok kötü sokabilir, çıkarması da baya bi zordur.
türk kızlarının tek derdi seks olan şu günlerde, gerçekten entelektüel bir türk kızı varsa eğer; evlenmeyi beklediğim türk kızı.
(bkz: boş küme)
candır. bir de güzelse beni bulmasını istediğim kızdır.
Çirkin olması ihtimalli herhangi bir Türk kızıdır.
okuyan, fikir üreten, insanı erkek-kadın diye cinsiyetçi biçimde ayırmayan, kesinlikle anlaşılmak gibi bir derdi olmayandır.
sabah erken kalkar ve kahvaltisinin ardindan goethe okur. oglene kadar dusunu herseyini alir ve piyano dersine yetismek icin hazirlanir. aksama dogru fransizca kursu vardir orayada gider ve ingilizce, ispanyolcadan sonra ogrenecegi 3 yabanci dili olacaktir. kurs cikisi sevgilisi ile bir restaurana gider ve hesabi kendi odemeyi talep eder. erkek bir kac defa kem kum etsede kiz israr eder ve sevgilisi bu seferlik kabul eder. yemekten sonra eve giden turk kizi guzellik uykusuna yatar ve gelecek gun icin planlar yapmaya baslar, belkide yarin siir kitabi yazmaya baslaya bilir.
entelektüel olmadıkça bir sike yaramayan türk kızıdır.
acilen entelektüel olması gereken türk kızıdır.
entelektüel olmadıkça naptığı belli olmayacak olan kızdır.
tek tük dahi olsa vardır böyle bi kız.
her türlü gideri olan kızdır.
bir kız olarak ve yurtta okulda sürekli onlarla yaşama zorunda olduğum için bilirim türk kızları haliyle tek konuştukları dedikodu, sevgilileri, evlilikle ilgili şeyler, birbirinin kuyusunu kazma, birbirine nispet yapma vb. şu ana kadar maalesef hiçbir güncel olayla ilgilenen arkadaşım olamadı(lisedekiler hariç). tamam hayatın gerçekleri olan bazı şeyler konuşulur ama hep mi sevgilileriniz harika meselesini konuşacağız. kısaca öyle bir kız hiç yok neredeyse. galiba beynim erkek gibi çalışıyor..

ayrıca hiç yok değil, hiç yok neredeyse yazdım. olan az da olsa vardır saygı duyarım
Kezban plus' tır.
(bkz: doğan görünümlü şahin)
yine de çamaşır asmak gibi bir ulvi bir görevi olan türk kızıdır.

vay arkadaş sıdıkaya bağladım yine. gidem de asam bağğğri.