televizyon'da en çok üzüldüğümüz çizgi film karakterleridir.

tom ve jerry: ulan küçüklüğümün en favori çizgi filmlerinden biriydi. tom hiç bir zaman yiyemedi o amına koduğumun faresini, tom'a çok üzülürdüm.

temel reis ve safinaz: en fazla üzüldüğüm karakterlerden biri de temel reis'ti. o çırpı bacak safinaz'ın peşinden hem kabasakal, hem temel reis az koşmadılar amk. safinaz o tipiyle ikisini birbirine düşürüyordu. bir de ıspanak yiyince güçleniyordu, ben bunu nasıl yiyip de güçleniyor diye hayıflanırdım.

şirinler: çizgi filmin başında "iyi bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz" diye bir replik vardı. bu çizgi filmi izlediğimde yaramazlık yapmaz, akıllı dururdum. ama yine de göremedim, buna da çok üzülürdüm.

pokemon: ash'in favori pokemonu pikachu'nun raichu'ya dönüşememesine üzülürdüm. vay be.

şeker kız candy: ulan bu çizgi filmi de hiç anlamadım. peter ile candy alplerin dağlarında dolaşıyor ve aralarında hiç bir şey yok. peter gay olabilir.

richie rich: bu yavşağın tuvaleti bile som altındandı. bir şey lazım olursa hemen parayla hallederdi. birinci kata bile asansör ile çıkardı. çok yavşaktı çok.

power rangers: aramızda en güçlüsü hangisi lan diye tartışırdık. bir türlü öğrenemedik. bence siyahtı lan !

caillou(kayu): yeni nesilin favori çizgi filmi. ben hiç sevmiyorum. bir ara denk geldi, izledim lan dedim böyle çocuk mu olur mk! hem kel, hem fodul. hangi mesleği görse onu olmak istiyor. annesinin her dediğini yapıyor. çocuk dediğin biraz yaramaz olur lan !
tabikide pepedir. surekli uzuluyor cocukcagiz.
kesinlikle sylwester.
cedric.bir gün günlük tuttuğu ortaya çıkacak ve herkes dalga geçecek.
evet cedric. artık 10 yaşına gelmesini diliyoruz.
buggs bunny'deki elmer fudd'dur. buggs bunny'i bir türlü yakalayamayan kısa boylu, kel, şişman avcı. buggs bunny tarafından sürekli rezil edilirdi.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/282345/
şirinlerdeki gargamel..bir türlü yakalayamadı o mavi yaratıkları *
tartışmasız pokemonlar. topun içinde yaşanır mı lan. iki büklüm.

edit: pokemon eğitmeni esh bunu eksiledi bak. kıyamadığım yavrum.
johhny bravo' yu unutmamak gerekir. kız olsaydım ben gider çıkardım o derece yani.
johnny bravo : tüm kızlardan tekmeyi yiyordu hala öyle mi bilmiyorum.
oggy and the cockroaches : oggynin 3 şeytan hamam böceğinden 261 bölüm boyunca ne çektiğini bir ben bilirim.
roket takımı:ulan bir kere olsun başarılı olunmaz mı ya!
"arı maya vardı bir de
ağlardım arı maya'ya
annesi öldü çünkü
üzüldü çok üzüldü"
(bkz: dün trt de izledim)
casper in basiretsizliği; kime arkadaş olalım dese renk atıyordu çok yanlız kalıyordu çok.
red kit, o kadar bölüm yayınlandı bizim red kit hala sap ulan adamın bi tane manitası olmaz mı?
buz devrindeki scart. ne kimseye zararı dokunuyor hayvancağızın ne de istediği şeye ulaşabiliyor. yazık.
pepe allah belamı versin o üzüldükçe bende kahroluyorum. *
calimero.
boksör genki'nin babacığı. Nurlar içinde yatsın...
(bkz: genki)
roadrunner ı yakalamaya çalışan coyote, bu kadar bahtsız bir hayvan olamaz, yapımcısının anasına az sövülmemiştir, hayvan o kadar akıl dolu tuzaklar kurar bu salak kuş için fizik kuralları bile alt üst olur, bizim zavallı coyote ya kaktüslere oturur yada kafasına kaya düşer, biri buna dur demelidir.
Coyote'dir efendim. 353485 canlı olmasına karşın yakalayamadı gitti kuşu.
çakal ve road runner'daki çakal. lan neden haksızlık yapılıyor çakal'a?! çakal duvara tünel resmi çizince road runner içinden geçebiliyor da, neden çakal geçemiyor? çakal yere delik resmi yapınca road runner'a bir şey olmuyor da, neden çakal oraya düşüyor? road runner uçurumun kenarındayken çakal orayı testere kestiğinde neden road runner düşmüyor da, çakal'ın bulunduğu kısım aşağı düşüyor? neden, neden, neden??!!
slywester tabiki. k.çı boklu tweety i yiyecek diye başına gelmeyen kalmazdı.
tabiki şüphesiz hugodur. cadı sila ha bire adamın karısını çocugunu elinden alıyo sanki kolay yapılıyo bir çocuk hep ağlardım izlerken canlarım benim ya hugooo.
(bkz: calimero)
tabiki de happy tree friends'dir. izleyin de görün.