bugün

Dudak sesleriyle başlayan kelimelerin ilk seslerini güçlükle söyleyen ve birkaç kez tekrarladıktan sonra arkasını getirebilen kimse.
(bkz: pepe romero)
(bkz: kepler laveran lima ferreira)
it. biber.
p harfini cok seven kimse. konuşurken kelimeler arasındaki p harflerini bir kaç kere söylemeden yapamayan p harfi aşığıdır kendisi.
beşinci nesil bir yazar.
eski çevre ve orman bakanının soyadı.
Kekemeliğin diğer bir söylenim tarzıdır. Çizgi film karakteri Pepe var birde, aşk yapma tutkunu, cetilmen, fransız kokarcadır. Bulduğu hatunu kaçırmaz ki bu genelde elinden kurtulmak için kendini parçalayan sevimli üzerine beyaz boya dökülmüş siyah bir kediciktir.
(bkz: pepe reinA)
(bkz: osman pepe)
ispanyolcada jose maría isminin kısaltması olarak kullanılmaktadır. sadece jose için de olabilir tam emin olamadım ama erkek ismidir*.
Yılların eskitemediği Fenerbahçe tribünlerinden metin ağabeye lakap olmuş isimdir.
(bkz: Pepe metin)
(bkz: pepe le pew)
90 lı senelerde bir bilgisayar oyunuydu.boru birleştiriyordunuz.ilk sinir krizime bu oyun sayesinde girmiştim.
ispanyol zekasına başka bir örnek. jose isminin kısaltmasıdır.
çok şirin ilk başlarda animasyon olduğu anlaşılmayan sonunda çalan şarkı inanılmaz olan star wars göndermeli 2000 yapımı animasyon.
eskiden anadoluda konuşma zorluğu çeken insanlara takılan bir sıfat. yenisi ispanyolcada zart meksika dilinde zurt, yok svahili dilinde korna demektir. çağdaşlık(!) işte(en çok buna gülüyorum). götten anladığımız kadarı.
(bkz: pepee)
pipi 'nin dayıoğludur.
peste 85 oynayan napolinin sağ açık oyuncusu.
rakibine kontrolsüz giren insan azmanı futbolcuların genel adıdır.
Pepe pepeeeee çok üzülüyor. Önemli olan futbol oynamak.
son bölümde jon snow un prepare kelimesini telaffuz ediş şekli.
azeri çocuklarının ekmeğe verdiği isim.
Kakamiz tuvalette artik kimse yapmiycak poposundaki beze.
güncel Önemli Başlıklar