bugün

ebe ve hakemler.
şantiyeci inşaat mühendisleri.
politikacılardır. diğerleri günde bir iki küfürle kurtarıyordur. politikacılar ise tek seferde en az bir kaç milyon küfür kapasitesine sahipler.
ebelik olabilir benim ebem çok yiyo küfür.
Minibüsçüler. En azından ben her bindiğimde bir fiil kufrediyorum bu madde bagimlilarina. Genelleme yaparak konuşuyorum evet! Çünkü tek bir tane iyisine denk gelmedim.
Tartışmasız ebelerdir.
Ebelerdir efendim. Ne günahları varsa her küfüre dahil oluyorlar.
en çok hakemlerdir. verse bir dert vermese ayrı bir dert. her halükarda illa bir taraftan küfrü yer.
muavinler tabiki. yılışık bok herifler.
zabıt katipleri. ulan iki dakika kalem boşken kaçayım çay sigara yaparım dedim asansörde karşılaştık şimdi postaneye gönderdiler.
Polis, hakim ve ozellikle zabita.
minibüs şoförleri.

istisnası olmayan belkide tek meslek grubu. allah kabul etsin.
Öğretmenlerdir, ilk sırayı asla bırakmazlar.
Berberler.
kesinlikle öğretmen bir bir öğretmen olarak hala andığım hocalarım vardır.
işini doğru bir şekilde yapmayan insanların bulunduğu meslektir. Her grupta meslekte vardır böyle şeyler. Öğretmeninden tutun doktoruna hakemine avukatına bankacısına. Yani insan küfür yemeyi kendisi seçer. işini aksatmadan istenileni zamanında yaptığın sürece herhangi bir küfür yiyen insan nerede görülmüş.
(bkz: hakem)

(bkz: jokey)
Doktorlardır kim olacak.
Gözlük için gidiyorum, sigarayı bırak, diyo.
Yaptığım yan meslek olan futbol hakemliğinin ilk sıralarda olduğu listedir. Çok sövüyorlar lan, gördüğümüzü değerlendiriyoruz amk... *
öğretmenler, ebeler, trafik polisleri, doktorlar ve bugün en çok aralıksız küfür ettiğim adı lazım değil bi kargonun veznedarı.
öğrenci kazık soru soran öğretmendir veya meb'dir
Fanatik futbol taraftarı için: hakem, penaltı kaçıran oyuncu
arabası olanlar için: trafik polisi
hakemler. bu meslek grubu kimseye yaranamaz, ölüyü diriltse yemez.

iki tarafta atar tutar bu arkadaşa hatta " sana noluyo lan?" diyeceğimiz alakasız takım taraftarları bile o an coşmuştur.
Biri de avukattır. Gelecekteki bendir. Allah yardımcımız olsun.
Matematik öğretmenleri (bkz: Hocam 95 puanımı nerden kırdın)
Avukatlar. Çileli avukatlarımız. * Karşı taraf söver, çünkü karşı taraf; müvekkil söver, çünkü para vermiş * en son hakim Yargıtay elele verir sövmekten beter eder. Rahatlarsın