bugün

olur olmadık reklamları, saçma ve sinir bozucu programları ile küfür ettiren ve yiyen tv kanalı.

önemli not: flash tv değerlendirmeye dahil değildir.
(bkz: ercan saatçi ve metin özülkü ile küfür öğreniyoruz)
star tv.yaptıgı her programda tarfsızım diye bangır bangır bağırır ama taraflının en büyüğüdür.söverim her daim.
flash tv
not: flash tv değerlendimeye dahil midir değil midir hususunda ; ben ankete flash tv yazmışsam demek ki dahildir..
dizinin bitmesine 5 saniye kala reklam giren tüm tv kanalları.
gol pozisyonunda süt tatlısı reklamı giren tüm kanallar.
steau bükreş-fenerbahçe maçı sayesinde tnt'dir. 90 dakikalık bir yayınla tüm kanallardan daha çok küfür yemiştir. buda bir başarıdır.
kesinlikle ve kesinlikle star tv.
(bkz: ilker yasin)
dürüst habercilik anlayışına sahip olmayan tüm tv kanalları.
kesinlikle ve kesinlikle star tv ve kanal d.
(bkz: tnt)*
xxl tv..
çok acayip küfürler etmektedirler oyuncuları. genel ahlaka bütünüyle aykırıdır bu hak ve tavırları ile söylemleri ki zaten izleyemiyoruz pek de önemli değil..
öğle kuşağındaki kadın programları en güçlü muhtemel adaylardır.
eğer içinde en fazla küfür duyduğumuz tv kanalından bahsediyor isek tabii ki flash tv derim. acı umut programı sağ olsun küfür haznem genişledi. fakat bizim en çok küfür ettiğimiz kanaldan bahsediyor isek, lig tv efenim. tuttuğumuz takımın maçını izlemek için bizden bir yığın para alan kanaldır.
flash tv. üstüne tanımam.
flash tv'nin acı umut programıyla başı çeken kanal olması kuvvetle muhtemeldir.
Herşeyimiz, kültürümüz, bilgimiz, eğitimimiz, ekonomimiz 4/4 lükmüş gibi sabahtan akşama kadar kıvırta kıvırta ben evlenmek istiyorumu avaz avaz söylettirerek utanmaktan utanan toplum yaratma politikalarına hizmet eden tüm evlendirme programlarını yayınlayanlar kanallar...
Tüm dünya kupasını annem aracılığıyla babam ve bana zehir eden kanala gitsin: kanal d
(bkz: samanyolu)
(bkz: kanal 7)
(bkz: flash tv) gibi gereksiz kanallardır.
show tv kesinlikle ilk sıradadır, iğrenç bir yayın kalitesi vardır.
fox, star, samanyolu ve kanal 7 bunların takipçidir.
artık kabak tadı vermeye başlamış olan çarkıfelek programıdır. her gördüğümde küfür ediyorum artık. bıktırdılar her programı iki üç yıl geçtikten sonra tekrar pişirip seyircilerin önüne konmasından.

edit: düzeltiyorum en çok küfür edilen kanal ise her zaman ki gibi flash tv. ondan başka küfür yiyen tv kanalı yoktur gibi geliyor.
samanyolu ve roj tvdir.
(bkz: trt)
(bkz: stv)

saçma sapan dizileriyle annemi müptelası yapmış ve bana dünya kupasını zehir etmiştir. neyse artık sonunda dizilerin hepsi sezon finali yaptı da rahat rahat izleyebiliyoruz.

bir de tek başına bir kanal gibi çok küfür yiyen kişi için ;

(bkz: ömer üründül)
flash tv, ulusal kanal, art, halk tv, akıllı tv, kanal 7.
güncel Önemli Başlıklar