bugün

Seni reddedip başkasıyla çıkan ve bunu gözünüzün içine soka soka sizi kıskandırmaya çalışan,sizi her gördüğünde telefona sarılan,mesajlaşan,sizin bulunduğunuz ortamda sevgilisinden bahseden ve çaktırmadan bana bakıyor mu diye size bakan kızlardır.Aman aman! siz siz olun uzak durun bu kızlardan.
hepsi.
en tehlikelisi pasif depresiftir. Korununuz.
(bkz: uff snne be slk)
suskun ve terbiyeli görünüyorsa korkacaksın arkadaş.
asiri kisa boylu, zayif, esmer kisaca kara kuru kizlar... Zira bir o kadar da yerin altinda vardir onlardan.
pokemon suratlı sevimli hafif çapkın gülümsemesi olan ele avuca sığmayan umursamaz olan kızlardır.adamın içini gıcıklar ama asla sevgili olmasına izin vermeyen kızdır.
çocuğunun üstüne yemin eden, 3 - 4 erkeği aynı anda idare eden, öz güveni oturmamış, herkesi salak sanan, güzel olduğunu zannedip msn vb gibi yerlerde, ben bu kadar alımlıyım niye alıcım yok? diyen basit tiplerdir...
feys de profilini, resimlerini bilerek ve isteyerek herkese açık konumuna getirn kızdır.
*
esra-ceyda kardeşler gibi konuşan tiki tiplerdir.
facebook'a fotoğraflarını ilk önce photoshopta düzenleyip koyan kızlardır.
ulan acemisiniz belli, uğraşmayın liquify ile daha açmadan anlıyorum.
(bkz: bıyıklı kızlar)
minik vajinalı kızlar çok ama çok tehlikelidir. ilik kurutma potansiyelleri had safhadadır.
ne istediğini bilmeyen kız.

seviyor musun dersin, ''seviyorum der'', gözleri de, ''nah seviyorum'' diyordur. ayrılmak mı istiyorsun dersin, ''hayır olur mu öyle şey sevgilim'' der, beyninde tilkiler tur bindirmiştir birbirine. böyle kızdan cacığı bırak, ayran olmaz.

(bkz: terazi burcu kadını)
suzan avcı, aliye rona tipleri..
bi öğrenemediniz lan, kişilik farklı, tip farklı..
Kültürsüz olması bunların başında gelir.
dengesiz.
kafayı burçlarla yemiş.
ne istediğini bilmeyen.
bir günü bir gününü tutmayan.
her an bırakıp gidebilme eğiliminde olan.
kendini ağırdan satan ama öyle böyle ağır değil 120 kilo.
cinsellik artık diline vurmuş.

kızlardan korkarım koşarak uzaklaşırım aga.
hiç mi hiç işim olmaz.
begen mesaj atayım dıyen tıplerdır. Begenırsın mesaj falan atmaz. Ben denedım sakın denemeyn kacın lan.
ne istediğini bilmeyen kız tipinden kaçılmalıdır.
evlilik hayali kurup onu size uyarlayan kız tipidir.
muhteşem yüzyıldan hürrem
kuzey güneyden simay

bu tip kızlara denk gelirseniz arkanıza bakmadan kaçın.
kız olması yeterli olan varlıktır.
(bkz: kadınlar şeytandır)
çok masum görünen, çok anlayışlı olan, çok uyumlu davranan kız tipleri bu gruba girer. çünkü hiç bir normal kız bu sıfatların tamamını bir arada taşıyamaz, bunu yapıyorsa aklından hain planlar geçtiği içindir ve o planları da ancak Allah bilir.
istemem yan cebime koy mantığını benimsemiş,iyi niyetliyim ayaklarında olan kızdır.
bence hepsidir.