bugün

yoktur. hiç bir erkek vücudu beni tahrik edemiyor.
(bkz: hıyarlı baba)
Musluk tamir eden amcanın, çatal dekolteli mavi pantolonu.
tabiki atlet.
not: erkegim
Peygamber donudur.
kıçı çıkaran alt giysilerdir. dart şort, sıkı pantolon, mayo, vs.
(bkz: kızlara sorun)
konuya erkeklerin yorum akını yaratmasıda ilgi çekicidir.
görsel
nerede harmandalı oynasam kızların dibi düşüyor.
takkeleridir kesinlikle takkenin altında saçları beyaz mı yoksa değilmi diye meraktan çıldırtandır başörtüsüyle kapışır.
metal gruplarından patch yapılmış kot/deri yelekler. Çok karizmatik duruyorsunuz işte o zaman.
Şeriat donu. Sakız beyazı, diz altı. Pamuklu penye. Hastasıyım.
gömleği. gömlek bir erkeğe en çok yakışan şey. malum abinizin üniforma gömleklerini az ütülemedim .
deri ceket, harley botları, kirli sakal, küpe kombini olandır.
edit: boylarının da ortalama üstü olması gerekir.
hafiften kaslıysa siyah tişörttür arkadaşlar kasmayın, beyaz tenli siyah saçlılarına güzel gidiyor. esmerlere de öyle. bak şerefsiz aklıma geldi.
T atlet.
Beyaz don.
benim siyah tsort müş.
Kızlara sor
Dar olmayan kot pantolon ve dik yakali beyaz gomlek olabilir.

Not: ne giyersen giy, Orman kackini sakalla hic biriniz seksi olmuyorsunuz. Yakismiyor. Kesin artik sunu.
Yün içlik. Bi camon.
Beyaz keten gomlek ve beyaz pantolon...
Bronz ten, kahve-siyah saclar..
Röptesambır.
bazıları için şort olsa gerek.
(bkz: erkek arkadaşına şort giydirmeyen kız)
yün salaş bi hırka, içine düz beyaz v yaka bi tişört, altına siyah kanvas veya kot pantolon ayağa da timber. az kirli sakal, küpe her zaman tercih edilmez. kolda saat mutlaka, güneş varsa bi de yakışan bir güneş gözlüğü.
not: sahibinden.com gibi bayandan temiz araba tasviri yapmış gibi hissediyorum.swh
yok be yok yok insan olsun insan. anketimsi başlıklarla her erkek aynı olucak bi bakmışız herkes kızılay çadırı dağıtmış gibi aynı parçalarla gezicek.
bir erkek ancak çıplakken tahrik edici olabilir. o da, six pack, adonis belt vb. varsa. ve tabii ki

(bkz: the bigger the better the tighter the sweater) * *

aksi takdirde, ne giyerse giysin anlamsızdır. hiçbir çekiciliği yoktur.

(bkz: boş küme)
Kusura bakmayin ama erkek tipsizse ne giysede tahrik etmez.