bugün

Yaralandım.
(bkz: ghajini) izlediğimde. Çok acıklı çekmişler, bir de erkekler ağlamaz derler! Tutamadım kendimi...
Sigarayı bıraktığım ilk günlerde sinirden.
Uykumu alamayıp halsiz kaldığımdan ders çalışamayınca sinirden ve Bizi düşman olarak gören üniversitemizin aldığı sikimsonik karar yüzünden.
Ruhum hırpalandı vallahi.
balkona attığım, yazın içinde bıcı bıcı yaptığım mavi leğenimin

delinmiş olduğunu gördüğüm gün. o ibne kargadan şüpheleniyorum.
gözüm bozuktu zaten, daha da kötü bir hale gelmiş. iyice kör oldum. ondan ağladım.
adamın biri ön patileri olmayan kedisine rahat yiyip içebilmesi için yemek standı gibi bir şey yapmış çok duygulandım :(
Anne , babamın korona olduğunu öğrendiğimde. Üstelik benden saklamışlar kendi kendime anladim. Hem sinirden hem üzüntüden ağlamıştım.
akasya durağı'da sinan'ın çektiği çilelere.
Dün akşam ''çenem ağrıyo'' diye ağladım birazdan tekrar başlicam ağlamaya aq böyle hayatın ya bilmeyenler hiç öğrenmez umarım bilenlere kesbişolsun.
Annemi özlediğim için.. ihtiyacı olduğunda yanında olamadığım için.. ihtiyacım olduğunda yanımda olamadığı için.
Az önce idrar yolları enf. dolayısı ile.. ben hasta olunca ağlıyorum bu hiç iyi değil.
idonun yalısının bir zamanlar doğalgazsız kaldığını öğrenince.
geçen akşam sarhoşken hayatımın bokluğuna.
Yılbaşında bir kadeh rakı içerken bir şarkı acayim bari dedim öylesine o an ki hissiyatla işte gidiyorum çeşm-i siyahım türküsünü açtım türkünün ortasında gözlerimden damla damla yaslar süzülürken buldum kendimi.
Bir zamanlar çukurova dizisinde yılmaz'ın ölümüne ağladım.

Çocukları yetim kaldı züleyha ile kavuşamadı çok da gençti yaşı.
Çoçukken ne güzel aglardim amk istedigim gibi aglardim yarım saat aglardim sonra herseyi unutmuş olurdum simdi geçici rahatlık veriyor sonra yine aynı ne bok vardı da büyüdük lisede bir günde yaşadığım mutluluğu şimdi bir ayda yaşayamiyorum.
Pembe'nin, beter ali'nin dolandırıcı çıktığı haberini duyunca, o zamanki yüz ifadesine çok ağlamıştım. Küpek beter ali.. Sülalesini dızdızladığımın beter ali'si..
https://www.youtube.com/watch?v=JX1MLhTO2EA

şu video yüzünden...
kaybettiklerimizi hatırlayınca öksüz gibi hissediyorum kendimi.
otobüste (bkz: babam ve oğlum) seyrederken.
Nedenmi beni hayattan koparan kaderime içlenip ağladim.
sözlüğün güncel kalitesi aklıma geldiği zaman.
bu sabah, çok sevdiğim bir abimin annesi vefat etti...
valla ben en son ne zaman ağladım onu bile hatırlamıyorum.
Hamile kardeşimin covid olduğunu öğrendiğimde.