bugün

Hamile kardeşimin covid olduğunu öğrendiğimde.
valla ben en son ne zaman ağladım onu bile hatırlamıyorum.
bu sabah, çok sevdiğim bir abimin annesi vefat etti...
sözlüğün güncel kalitesi aklıma geldiği zaman.
Nedenmi beni hayattan koparan kaderime içlenip ağladim.
otobüste (bkz: babam ve oğlum) seyrederken.
https://www.youtube.com/watch?v=JX1MLhTO2EA

şu video yüzünden...
kaybettiklerimizi hatırlayınca öksüz gibi hissediyorum kendimi.
Pembe'nin, beter ali'nin dolandırıcı çıktığı haberini duyunca, o zamanki yüz ifadesine çok ağlamıştım. Küpek beter ali.. Sülalesini dızdızladığımın beter ali'si..
Çoçukken ne güzel aglardim amk istedigim gibi aglardim yarım saat aglardim sonra herseyi unutmuş olurdum simdi geçici rahatlık veriyor sonra yine aynı ne bok vardı da büyüdük lisede bir günde yaşadığım mutluluğu şimdi bir ayda yaşayamiyorum.
Bir zamanlar çukurova dizisinde yılmaz'ın ölümüne ağladım.

Çocukları yetim kaldı züleyha ile kavuşamadı çok da gençti yaşı.
Yılbaşında bir kadeh rakı içerken bir şarkı acayim bari dedim öylesine o an ki hissiyatla işte gidiyorum çeşm-i siyahım türküsünü açtım türkünün ortasında gözlerimden damla damla yaslar süzülürken buldum kendimi.
geçen akşam sarhoşken hayatımın bokluğuna.
idonun yalısının bir zamanlar doğalgazsız kaldığını öğrenince.
Az önce idrar yolları enf. dolayısı ile.. ben hasta olunca ağlıyorum bu hiç iyi değil.
Annemi özlediğim için.. ihtiyacı olduğunda yanında olamadığım için.. ihtiyacım olduğunda yanımda olamadığı için.
Dün akşam ''çenem ağrıyo'' diye ağladım birazdan tekrar başlicam ağlamaya aq böyle hayatın ya bilmeyenler hiç öğrenmez umarım bilenlere kesbişolsun.
akasya durağı'da sinan'ın çektiği çilelere.
Anne , babamın korona olduğunu öğrendiğimde. Üstelik benden saklamışlar kendi kendime anladim. Hem sinirden hem üzüntüden ağlamıştım.
adamın biri ön patileri olmayan kedisine rahat yiyip içebilmesi için yemek standı gibi bir şey yapmış çok duygulandım :(
gözüm bozuktu zaten, daha da kötü bir hale gelmiş. iyice kör oldum. ondan ağladım.
balkona attığım, yazın içinde bıcı bıcı yaptığım mavi leğenimin

delinmiş olduğunu gördüğüm gün. o ibne kargadan şüpheleniyorum.
Uykumu alamayıp halsiz kaldığımdan ders çalışamayınca sinirden ve Bizi düşman olarak gören üniversitemizin aldığı sikimsonik karar yüzünden.
Ruhum hırpalandı vallahi.
Sigarayı bıraktığım ilk günlerde sinirden.
(bkz: ghajini) izlediğimde. Çok acıklı çekmişler, bir de erkekler ağlamaz derler! Tutamadım kendimi...
Yaralandım.