bugün

Bordodur. Olduköa seksidir.
Bordo. En koyusundan.
kırmızı.
Kahverengi çok doğal duruyor hele bir de mat ise.
Açık pembe de hoştur.
Kırmızının da bir alımı var. Bordo da güzel biraz koyu falan ama.
Hepsi güzel ama.
simsiyah.
Bordo canım koyusu hele bir de beyaz tenli ise ihhhggg eşheduen lailehe illallah. ..
çingene pembesi.
Bordo,kırmızı,toz pembe.
nude ruj,

catherine denevue havası var ki muhteşem.

bir de sokaklarda incecik dudaklarına bordo ruju basanlar görüyorum.hoş durmuyor.
mat bordo. make up forever'ınki efsane kızlar.
Bordo,mor,koyu kahve tonları.
visne cürüğü bence gayet hos duruyor. ya da dudağa doğal bir pembelik veren herhangi bir ruj. ve esmer olduğum icin sadece parlatıcı kullandığım da oluyor efendim. özellikle yaz aksamları.
daha önce yazılmamasına şaşırdım. bordo. *
Mevsime göre değişen ruj renkleridir. Yaz mevsiminde soft renkler açık pembe ve şeftali tonları. Kış mevsiminde kırmızı ve bordo. son zamanlarda bordo ve kırmızıyı yakışan yakışmayan herkes sürdüğü için keko renkleri olmaya aday oldular. Ama benim için hala vazgeçilmez renklerdir.
Henüz bana yakışanı bulamadım daha..
kırmızı ve bordo. kanımca pembe tonları, kırmızı ve bordo kadar yakışmıyor bize. neden ki ya.
Gül kurusu pembe arası bi renk. Bordo sürenleri de çok kıskanıyorum.
bordo ve kırmızı. açık pembeyi pek sevmiyorum, belki oldukça koyu gül kurusu olabilir.

bir kadın beyaz tenliyse her renk ruj yakışır; ama bordo ve kırmızının yeri ayrıdır. sadece çok kadınsı (ya da vamp diyebiliriz) durduğu için her zaman sürmüyorum.
Kırmızı , vişne çürüğü ve bordo'dur..
Nude tonlar ve doğal görünen bütün tonlar.
görsel

Bu renk. Çünkü bordoyu her zaman süremezsiniz, sürmeyin yani.
Gül kurusu.
Sözlük kızlarını ifşa eden başlık diyeceğim ama aralarında entry girip rujdan bahseden erkek yazarlarda var. Enteresan bir olaydır.
Bordo ve koyu kırmızı.
vişne çürüğüdür .Günlük kullanım için red-orange da iyi bir seçimdir.