bugün

(bkz: Seni seviyorum)
Kardeş kelimesi en samimiyetsiz kelimedir.
yavrum kelimesi de samimiyetsizse gidip bir beyin taktırabilirsiniz. bebeğimden bahsetmedim bile bak daha.
'hmm iyi bakalım' bence samimiyetsizlik akıyor paçasından.
Tatlım ve canım kelimesi. Samimi olmadığım biri bana canım diyince canını çıkarasım geliyor pardon nereden canın oluyorum. Tatlım lafıda samiyetsiz sinsilik akan bir laf.
- bakarız
- hallederiz

En net samimiyetsiz kelimeler dağırcığında başı çeker.
kesinlikle tatlım kelimesi. konuşma arasına zorla yerleştirilmiş gibi duruyo.
Neyse. ..
Hmm evet.
(bkz: yamulmuyorsam)
canım, tatlım, bebeğim, fıstık, güzellik, slm nbr, balım. birkaç da cümle söyleyeceğim müsaadenizle. kilo almışsın, yanakların mı şişmiş biraz , kaç kilosun, boyun kaç vs. vs. genel olarak bunlar en samimiyetsizlerindendir.
seni hiç bırakmayacağım.
En son eski sevgilim söylemişti. Sözünü tutsaydı şimdi sevdiğim değil sevgilim olurdu . Yak aq.
hallederiz.
haklısın.
anlıyorum seni.

afedersin de ne anladın acaba?
Ya öyle düşünme.
Oyyyyyyş.
Samimiyetsiz kelime yoktur samimiyetsiz söylenen kelime vardır etrafınızda samimi olmayan insanlar varsa tabi böyle düşünürsünüz.
şu anda tamda aklımdan sen geçiyordun.
edit: bu cümle ama olsun.
sevdiceğim. yarim. bunları diyen bir sevgiliniz varsa zaman kaybetmeden ayrılın.
ayrıca arkadaş arasında birbirine "canım" diye hitap edenler de samimiyetsizin önde gidenidir. birbirinize dolu dolu "yarrağım" demediğiniz bir arkadaşlık, arkadaşlık değildir.
aşkım kelimesi bana samimiyetsiz geliyor nedense. Hic soylemem. Hani soyledikce, benim askim sensin ifadesindense basit bir hitap halini aliyormus gibi.
tamam.
iyi.
peki.
hmm.

bonus:

sa.
hitap olarak tatlım kelimesinin kullanılması çok samimiyetsiz.
butun kelimeler hizla samimiyetsizlesiyordu.onceligi cnm a verdiler.
Sen muhteşem bir detaysın.