bugün

dominosun insanların kafalarının dominosa gitti diyerek kafaları kaybolan saçma dominos reklamları.
en kepaze reklamlardan biri de posta gazetesi ' dir bence :3 kız kardeş bağırarak şu şarkıyı söylerler : " babamla yaptık anlaşma , hergün alıyoruz 5 posta " .
nası yani?
5 kavanoz bal 100 tl reklamları milletimiz o kadar salak gidip alıyo ( not: biriside babam lanet olsunnnnn... )
dandik kanallarda çikan dandik tablet ve telefon reklamlaridir. ama nedense izlemesi çok keyiflidir.

(bkz: bu muhteşem ürünümüz)
(bkz: android 4 4 4)
(bkz: google player)
(bkz: engıl börds)
Acun ılıcalının ing bank reklamı bunlardan biridir heralde birikim esprisi tek başına iğrenç zaten.
Birde "hepsi iyi marka fabrikadan halka şok" var.
(bkz: didi)
turkcell'in vodofone'un avea'nın bütün reklamları.
en iğrenç reklam tartışmasız didi reklamıdır.
(bkz: parodontax)
''Bingo reklamı'' diye cevap verdiğim sorudur. Türkiye'deki en saçma reklamdır kendileri.
''Binnur'la Gonca... Bi de Bingo oluncaaaaaa.''
tabiki de her ne kadar şu sıralar gösterimde olmasalar da 118 bilinmeyen numaralar reklamlarıdır. böyle bir iticilik olur mu.
deterjan reklamlaridir.
mert al abi bi snickers ye.
(bkz: beyaz tül bembeyaz tül a aa)

(bkz: çaykur didi)
turkcell kadınlar klubu reklamı. ayrımcılığınızdan gına geldi artık. bu reklam her çıktığında kanal değiştiriyorum.
trrrrrtıklı, ketçaplı tırrrrrtıklı, yoğurtlu tırrrrrrtıklı, tırrrrrrrtıklı günler.

koduğum oğulları.
vodafone turkcell avea didi spor gazete reklamlari...
snickers reklamı. Alacağım varsa bile almıyorum artık resmen üründen soğutmak için yapılmış.
insanı tiksindiren reklamlardır. Fakat bu reklamlar adamın resmen bilinçaltına işler. Haksız mıyım lan? Bu başlık en harika reklamlar olsaydı yazmadan önce düşünürdünüz inanın.

Biliyorum hala eski 118 80 reklamındaki kıvırtan adamı düşünüyorsunuz. Ah dostlar!
beyaz tül bembeyaz tül a aaa. hatırladıkça ağız burun dalasım geliyor.
didi, phone5 midir nedir o, 5 kavanoz bal bi de.
aaarı vız vız vız aarı vız vız vız ege bal yiyıınızz.
türkiye'nin en çok sıvı tüketen bebeği mert'in başarı öyküsünü konu alan molfix reklamı. tüm molfix reklamları gibi bebeklerden nefret ettirir, hayattan soğutur.
şahan gökbakar'ın oynadığı herhangi bir reklam.
atasözü ve deyimleri anlayamayan çocuğa annesinin "benim masum yavrum" dediği reklamlardır. insanı tv'den soğutur.