bugün

hobby'nin böğürtlenli kremidir kesinlikle. krem sevmeyen bana kremi sevdirdi yahu. alıp alıp süresim geliyor. bir de güzel kokuyor böyle değişik. hasta eder adamı. vazelin de dudaklara iyi geliyor, parlatıcı gibi.
Cokokremdir.
(bkz: tüy dökücü krem)
yok artık (bkz: krem peynir)
biskremdir.
bepanten.
dizi olandır.
Vaseline tartışmasız.
bepanten ya da excipial hydro.
kayganlaştırıcı anal krem. Bu nasıl bir anket ulan kerem?
Biliyorum olmadı. Ama: (bkz: öyle başlığa böyle entry)
ölü kremdir.
ehe ehe.
faydalı olduğuna inanılan ve hoşa giden kremdir.
krem şanti.
neutrogena demek isterdim ama, arko. vallaha da arko. ama classic değil. hadi gidin alın. çabuk!
acnelyse dir affedersin.
neutrogena .özellikle topuk kremi .

vazelin de iyidir.
günlük nemlendirici yüz kremi için: olay active hydrating.

kuru ve çatlamış eller için: kozmetik olarak avene cold cream, çatlaklar derin ve gerçekten kötü ise; bepanten kremlerin tüm çeşitlerinden birer tüp alıp bir cam kutuya boşaltın, içerisine birer adet bemiks kompoze ampul ve evigen ampul kırıp iyice karıştırın. çok koyu bir kıvam elde ediliyor. bu kremi tüm gün kullanabilirsiniz. eller ve çok kuru ciltlerde yüz için bile kullanılabilir. bepanten yağlı bir krem olduğundan kullanıldığında biraz cildin emmesini beklemekte faydar var.
kamill. almanyadan getirilir genelde, tek geçerim. papatya özlüsü müthiş ferah, harika kokuyor.
kesinlikel gliserinli krem .ayak topuklarıma denedim böyle bi krem daha görmedim ben .vazelin krem karışımı bişey pamuk gibi etti elelrimi.

edit :deneme aşamasndayım sürekl,i yeniliyom ondan hani *
görsel
Hınzırlar ne için soruyorsunuz hıı?

Şekerim dirseklerim için krem arıyorum. Biraz deforme hissettim. Çabug öneri acil.
Göz çevresi kırışıklıklarına sürülen basur kremidir. *
Ok kayganlaştırıcısı.