bugün

olsa olsa ali kaptan dır o.*
gereksiz yere başkalarını küçük düşürüp komik görünmeye çalışan insanlardır.
kibirlenenler. çirkin olduğu halde herkesden güzelmiş gibi davrananlar.
gerizekalı olduğunu bilmeyen insan.
'cam'dekiler...*
nihat doğan ve yandşları. yanına birazda aptal dizi oyuncuları. üstünede baharat niyetine şöhret olmak için aptal durumuna düşenler. buyrun yemeğiniz hazır.
recep tayyip erdogan.
ismail yk ve yandaşlarıdır.
tam kızla yakınlaştığınızda, konuşmaya başladığınızda her an orada olan ve bir pislik yapacak olan mal arkadaşlardır. kendilerini allah'a havale ediyorum.
şüphesiz ki çifte standart uygulayan insanlardır.
kırklı yaşlarda olmasına rağmen çocuk gibi başkalarına başarılarıyla yada parasıyla hava atan insanlar. içlerinden biri eniştemdir efem.
şöyle ki; telefonu herzaman "alo ben doktorrr (r'leri neden bastırır hiç anlamıyorum) ahmet demir." şeklinde açar. devamında "evet uçakla geleceğim. bussines classla.(aynen yazıldığı gibi okuyor puşt). yok arabalar serviste. he dördü birden serviste."
hay senin amk.

edit: isim hayalidir.
aga diyen insanlardır.
seviyesiz insanlardır.
aga diyen, ikiyüzlü ve seviyesiz insanlar.
yalancı insanlardır .
saygı görmeyi insanların doğal bir hakkı olarak değerlendirmeyip eğitimine zekasına malına statüsüne bağlayan insanlar. ilkesiz ve ahlaksız insanlardır. sürekli etraflarındaki insanları yargılayıp kendi gibi düşünmeyen insanlara karşı cahil yaftası vurarak öfke kusarlar.
saygı görmeyi insanların doğal bir hakkı olarak değerlendirmeyip eğitimine zekasına malına statüsüne bağlayan insanlar. ilkesiz ve ahlaksız insanlardır. sürekli etraflarındaki insanları yargılayıp kendi gibi düşünmeyen insanlara karşı cahil yaftası vurarak öfke kusarlar.
Okuduğu kitabın havalı bulduğu cümlelerini Face'de paylaşanlardır. Pis gösterişçi yapmacıklar.
Söz verip sözünde durmayan insanlardır.
Nazarımda.
Köpek kadar değerleri kalmaz desem köpeğe hakaret etmiş olurum.
iticidirler.
(bkz: 18 yaşındaki arkadaştan hayat dersleri)
iyi b*k yedin. Rencide etmek nedir ya. Velet!
yobaz, ırkçı, kibirli, saygısız...
konuşurken gereksiz yere ingilizce kelime kullanan insanlardır açık ve net.
(bkz: plaza dili)
(bkz: elitcilik oynamak)
Yüzüne gülüp seni seviyormuş gibi yapan ama aslında yalaka olan iki yüzlü, sahtekar insanlar.
Cinsiyetçi, yobaz ve homofobiklerdir bana göre.