bugün

bir de bunlar insanlık dersi vermezler mi? kendi akrabasına yan gözle bakmak!!

merak etme islam ona izin vermez! o senin iğrençliğin. sen kalk 10 tane sevgili değiştir, o sapkınlık olmasın, akraba evliliği sapkınlık olsun! yahu çocuk kandırıyorsunuz ya da çok komiksiniz siz be!!!

bunun sapıklıkla ne ilgisi var? bunu söyleyebilen peygambere iftira etmiştir!!! hazreti ali'ye iftira etmiştir. töbe töbe.
ensest ilişkinin başlagıcına işaret eden tarihi cümle.Bunu söyleyen insan yaratılışından ensest insan beynine sahipti.
ilk okuldan beri taktirleri tesbih gibi dizen, kompleksi, geri zekalı, iki cümlede bir ara verip kendini öven kuzenlerle evlenmenin neresi hayırlı birisi anlatsın lütfen. anlatabilene üst satırda belirttiğim standartlara haiz bir adet bir adet kuzenimi ayarlamayı taahhut ederim.
türkiyedeki 7 milyon ozurlu hakkında bir sosyo- psikolojik yorum yapamayan sakat akılların urunu olan onerme.
nesiller boyu soy ağacında gizli kalmış homozigot resesif kalıtsal hastalıkların ortaya çıkması için bulunmaz hazinedir akraba evliliği.
ayrıca cok merak ediyorum nasıl bir insan evladı ailesinden birisine sevgili, aşık gözüyle bakabilir?
sapkınlığı uzaklarda aramayın, sapıklık tıbben budur.
kendi kendini çürüten açıklama.*
bana, rahmetli sakıp sabancıyı hatırlatan başlık. bilindiği gibi eşi türkan sabancı öz teyzesinin kızıdır. babası, türkan hanımı kastederek "sana nişanladık" diye haber verir ve kısa bir süre sonra kızı memleketten alıp gelirler. sakıp sabancı karşı çıkmaya kalktığında babası "bilmediğin yoğurdu bildiğin süte tercih etmelisin" gibi bir laf eder. emir demiri keser, evlilik gerçekleşir. ve bugünkü hazin aile tablosu, ibret gibi karşımızdadır. engelli çocuklar.. sabancının ölümünden önce söylediği bir söz hiç aklımdan çıkmıyor.. "otomobil üreten fabrikalarım var ama benden bir araba isteyecek durumda bir oğlum bile yok". kısacası hayırlı bir evlilik olabilir ama mutlu bir evlilik olması düşük bir ihtimal. yapmayın! olur ya büyük bir aşktır, gönül söz dinlemez, o zaman çocuk yapmayın kardeşim!
bir arkadaşımın evlilik üzerine bildiği tek düşünceydi. en son gördüğümde 3. çocuğa kürtaj yaptıracaktı.*
bir akraba evliliği ürünü sözü..
üstünde durulmasını gerek yok. bu işin dnasından, kan uyuşmasından, ailevi sorunlarından geçtim ama, belki de imzayı atmadan önce abi dediği adamın karısı olup, ona karşı karılık görevin nasıl yerine getirir insan.

evlilik üreme, çoğalma değildir.
hani hitler'e hak vermediğim zamanlar olmuyor değil. böyle düşünenlerden sabun mu yapsak ne? hayır meretler nerden öğrendilerse, çoğalmayı da öğrenmişler. Durduramıyoruz efendim.
en hayirli evlilik akraba evliligidir diyen adam da akraba evliligi sonucu dogmus olsa gerek.
teyzemin kızını kardeş gibi görüyorum ben. onunla evlenip aynı yatağa girmek mi??? düşüncesi bile midemi bulandırdı. karşı komşunun kızına bile kardeş gözüyle bakan düşüncedir bu. kardeşiz biz onla be kardeş. amcamın - teyzemin - halamın kızı.

(bkz: trakyalı olduğum çok mu belli oluyor) *

tanım : "pek yakininiz olan bir kadinla evlenmeyin cunku cocuk zayif celimsiz olur" hadis i şerifini yalanlayan önermedir.
(bkz: en hayırlı sıçmak deliği tutturan sıçmadır)
(bkz: birakiniz yapsinlar birakiniz gecsinler)
(bkz: kan kalitesi)
en başta söylemem gereken bişi var ki bilimsel bi konuya dinle açıklık getirmek ne kadar saçmaysa, karşı tezini de gene dinle yapmak aynı derece saçma ve komiktir. herkesin dini inancı kendinedir. insanlar ya bilime inanır ya dine. dinle bilim çoğu yerde çelişir. din nasıl katı ve değişmezse bilim de öyledir. daha dogru olan ya da yenisi keşfedilene kadar bilimde tek gerçek vardır. günümüz biliminde de tek, bariz ve kanıtlanmış gerçek akraba evliliğinden dogan çocukların problemli olma ihtimalinin yüksek oldugudur. bunun aksi kanıtlanacaksa ancak gene bilim kanıtlar. dini örnek göstererek aksini kanıtlamaya çalışmak komiktir.

dini baz alarak inancaksan bilimi karıştırma. istediğinle evlen. istersen teyzenin kızını al. istersen bilmenerenin müftüsünün öğütlerini dinle ,kardeşinin elini sıkma. abdestin kaçabilir. istersen de zekeriya beyazı dinle orucunu sevişerek aç. dini istedigin kişiye göre yorumla. ancak bunları yaparken modern bilimi karıştırma.

son olarak, kardeşinle evlenmek neyse kuzeninle evlenmek de aynı derecede sapıklıktır.
annesiyle de ilişkiye girebilir pekala bunu diyen..bunu diyen kişinin dinimizce şöyledir böyledir vs. laflarına kıçımla güler kaale almazdım, bu da böyle bi çokhücreli canlı napalım derdim ama şu an kendisinden tiksindim..bunu gibi sapıklar yeri gelir , kızımın tadına ilk ben bakarım benim meyvem değil mi de der..tabii bu da yazıyordur dimi kur'an-ı kerim de?!allah belanı versin diyeceğim , ama gerek yok bela okumaya zira dini , peygamberi , allah'ı bu kadar futursuzca ağzına alıp sözüm ona kendini din elçisi sanan üç tane olan beyin hücresini milletle paylaşmaya kalkan bi tipin belasını bulması yakındır..
cemil ipekçi de bir akraba evliliğinin ürünüdür denilesi şahsiyet.
(bkz: dayı ile akraba evliliği yapmak)
"tıbbı da islamı öğrendiğin gibi öğrenip, islamı yorumladığın gibi yorumluyorsan hay senin doktorluğuna" düşüncesini akla getiren sözdür. **
(bkz: kendinden bilmek)
ensestlikten başka hiçbirşey değildir. sapıklığın daniskası! hangi insan aynı kanı taşıdığı kardeşine yan gözle bakabilir. sokaktaki köpekten farklı kılan nedir o halde insanı? hiçbir zaman tasvip edilmeyecek durumdur.
genetik bilimi mutemadiyen kendi aralarinda evlenen akrabalarin zaman icinde bozulup soysuzlacagini ispatlamistir. surekli kendi aralarinda evlenen akrabalar bir muddet sonra aklen fiziki olarak yari sakat hatta sakat bireylerin peyda olmasina sebep olmaktadir. hal boyle iken bir yigin genetik ozurluyu toplumun icine salmak hem o birey icin hem de toplum icin zararlidir.
(bkz: Anne babası akraba olan çocuğun kuracağı cümle)
(bkz: ondan çocuklar sakat doğuyor)
(bkz: ensest ilişkiye yatkınlık belirtileri)
(bkz: sapıklık)
(bkz: taşdevri yazarı)
tamamen yanlış bir önermedir. hatta yuhlanması bile gereklidir. çocuum evladım napıyosun sen? insanları yanlış yönlendirme. bak snein gibi kaç tane cahil var bu sözlükte. ya biri okurda kanarsa nolur sonumuz. komple gerzek bi devlete davetiye çıkarmaktır bu.
en basitinden bakarsak olaya. insan eş seçerken farkında olmadan en iyi ve en sağlıklı soyu üretmeye programlanır. bu da aile içinde olması olanaksız ya da riskli olan bir olaydır. hadi bakayım baban ve halan baskın bir geni taşımaktadırlar. sana ve hala kızına bu gen geçti sen de gittin evlendin kızcağızla. nolcak şimdi. ben vereyim cevabını hemen. biton hastalıklı çocuk peydah olucak. oldu mu şimdi yiğidim ha?
hadi çocuum hadi bsgartık.
bunu diyen kişi en yakın akrabası olan babasıyla evlenmelidir. evet, en hayırlısı budur dünya için.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar