bugün

Bilgisayar hastası misafir cocuğu, o cocuğu bu cocuğun amk ya.
yeni alınan 2000 tl değerindeki tv ye oyuncak fırlatan çocuktur. tenhada kıstırılıp, aileye çaktırmadan biraz hırpalamak vaciptir.
mutfağı didikleyen çocuktur. mutfakta gizlice dövülerek annesinin yanına ayağını çarpmış yalanıyla ulaştırılır.
ahmet'tir. bilgisayarda oyun oynamasına izin vermediğim zaman, anne bu abi beni oynatmıyor ya diye ağlayıp, sızlanır. akabinde çocuğun annesi gelir, rica minnet hadi ahmet'te oynasın abisi der. annesi gittikten sonra ahmet'in ağzını burnunu kırasım gelir.
gözlüklü olanı nereye baktığı da anlaşılmaz.
şımarık gelip sataşan cocuktur git dersin gitmez tam sopalıktır.
edit: size bir anımı anlatayım. mangal yapıyorum yukardaki özelliklere sahip bir şımarık komsunun oglu var amk bebesıne dedım oglum bak git diye hala konusuyor bendede maşa vardı. maşayı dik mangala soktum ısındırdım. bekledım bekledım ısınınca yakaladım ıbneyı bastım maşayı koluna ibnenın kolunda garip garip şekiller çıktı amk. sonra annesi felan geldi yanık kremi sürdüler sonra pişman oldum ama olsun hak etti ibne.
shell kampanyasıyla alınan orijinal ferrari model arabasımın anasını belleyen mızmız çocuktur. O çocuk 360 modena model ferrariye abanırken iyi ben kızınca auuuuvvv.
(bkz: #6900819)
tuvalete yalınayak gidip bokunu duvara silen çocuk. ağzına osurulasıdır.