bugün

Bayan:Armani Code
akat diye bir koku vardı fazla sıkınca makat oluyordu.
(bkz: chanel chance)
(bkz: Giorgio armani acqua di gio)
giorgio armani.
tom ford - black orchid.
Creed. Napolyon'un parfümüdür. Hamam. ingilizlerin üretmiş olduğu osmanlı saray kokularından esinlenerek yapılmış parfümdür.
hermes- un jardin sur le nil.

Üstüne daha güzel bir koku yoktur.
Hypnotic poison.
Dior Homme intense.
arkadaşının parfümüdür. beleştir istediğin kadar sıkarsın sen sıktıkça o sana söver, güzeldir yani.
212 Sexy candır. Erkek için de davidoff champion.
sevdiceğin parfümüdür. yanınızda olmasa da burnunuza gelir mis kokar, huzur verir.
insanın tenine en uygun olanıdır.
(bkz: wish chopard)*
onca farklı parfüm kullandım, ama yok. ten kokusuyla özdeşleşen hangi parfümse o, en güzel parfümdür.
hugo boss just different.
loewe quizas quizas quizas ... ölürüm.
escude santa fluenza marquez aklımı başımdan alır. *
"onun" boynundan alınan. çünkü koku en güzel boyundan alınır. özellikle karşı cinsim olan kızların.
hugo boss-element yada fuel for life mevsime göre değişir.
armani she

paris hilton

erkeklerde armani - acqua di gio.
pahalı kadın parfümleri: dior-jadore, lancome-miracle, la vie est belle, elie saab-le parfum.
uygun fiyatlı kadın parfümleri: zara-oriental, floral, pear&white flowers.
(bkz: full speed).
Çok parfüm kullanan biri değilim ama benim de beynimde bir parfüm klasörü var.

Arkadaşımın ağabeyi yurtdışından ufak bir şişe tester getirmişti, azar azar bileğimize sıktı, parfümün ismi vertus ombre'ydi. Bütün gün bileğimi koklayıp durmama sebep olan, kokladığım en iyi şeydi o parfüm. 6 yıl önce araştırdığımda Türkiye'de satışı yoktu, şimdi baktım satılıyor ve 2770 lira. Minik bir yuh çekiyor ve esenlikler diliyorum.

Bir de o gün bana minik bir şişe acqua di parma leather vermişti, o da muhteşemdi. Gerçi bir parfüm ne kadar güzel olursa olsun kararında kullanıldığında güzeldir.

Ama hepsinden ayrı olarak ck be ve armani black code var, onların yeri ayrı. Bana beni hatırlatan kokular.
hacı yağı bi numaradır efenim. Kokusu da çıkmaz bi 5 gün.
güncel Önemli Başlıklar