bugün

entry'ler (187)

gargat

şu sıralar çok popüler olan ağaç. http://www.59saniye.com/n...le-gelen-agacin-hikayesi/

israil i kınayanın mümin olması gerektiği sanrısı

israil'i kınayan eylem yapan sokağa dökülen insanların müslüman olması gerektiğini sanan o beklentide olan insanların sanrısıdır. hayır bu adamlar sonra gelip -yazarken bile midem bulanıyor artık- "gezide 3-5 ağaç için rerörerö şimdi rerörerö .s" triplerine giren insanlar. http://www.59saniye.com/n...le-gelen-agacin-hikayesi/ bu videoda da görebileceğiniz gibi sokaktaki ortam tekbirler falan bu insanlarda böyle bi sanrının olduğuna dalalettir. o ağaç hikayesi de üzerine uzun uzun analiz yapılabilecek ayrı bi konu.

bursaspor

Daha adını bile okuyamadığım keko bi takımı yenemeyen takımdır. türk futbolunu hakettiği gibi temsil etmektedir.

benim kocam ördek diyen kadın

iyi anlamda mı kötü anlamda mı bilemeyiz.
(bkz: Ördeksöylem)

tarhana mı ekmek mi

gönül her ne kadar tarhana istese de ekmeği geri çevirmek de olmaz. bağrımıza basmak sahip çıkmak gerek.

telefona yüklenen sesli ezan programı

yurtdışında ezan okunmayan yerlerde namaz vakitlerini kestirmek ve efektif de olsa ezan sesi duyma maksatlı kullanılan bi programdır.

Bunla alakalı bi anımı anlatiym. Fransadayım pedere dedim ver şu telefonu da gittiğim yerlerin fotosunu filan çekiym neyse o da verdi direk kaptırdım biblioteque'e varsa grangé'nin son çıkan kitabını alcam filan. girdim bakınıyorum herkes sessiz sakin dolanıyo kitap okuyo filan ben de ordaki görevliye yaklaştım derdimi anlatcam derken bu bi ötmeye başlamaz mı.. Anasını satiym herkes korku içinde bana bakıyo falan bildiğin adamlar aha canlı bomba ölümünüz geldi falan moduna girdiler. Ben de ulan baba serzenişleriyle utanç içerisinde ortamı terkettim.

fatih üniversitesi

cemaat üniversitesi olduğu rivayet edildiğinden mütevellit mezunlarının akpliler tarafından negatif ayrımcılığa uğraması işten bile değildir.

hz hızırın çocuk öldürmesi

burdan çıkarılacak ders şudur; eğer ki bi insan büyük ihtimal kafir olarak ölecekse onları çocukken öldürelim cennete gitsinler. Yada deterministik olarak geleceği görebilen birşey varsa eğer. ki bu hikayede bu hızırmış, determinizm vardır. eğer ki determinizm varsa din zaten yalan olur. ibretlik hikaye.

insanın kocasına asılan şıllık

"Ay benim kocam var amaa xd" diyip insanların gözüne sokmak istenmediği sürece "insanın sevgilisine asılan şıllık" şeklinde ifade edilebilecek durumdur.

Edit: la bi de bikbikbik her şeye entry'yle cevap veriyo. olmayan kocasına kolaylıklar dilediğim.

burger king in en güzel burgeri

Buralar steakhouse vs whopper atışmasına dönmeden önce çok özel spesiyalimi(siparişi aldıktan sonra mutfağa dönüp bi spesiyalin vaar diyen bk çalışanına yapılan atıftır anlatım bozukluğu yoktur) sizlerle paylaşayım - extra peynirli artı soğanlı artı acı soslu tavukburger. bunun ardından da canım at eti çekerse steakhouse yok normal moddaysam whopper gözeldir.

mecbur kalırsak sevgilimizi hangi ünlü götürsün

Error verdiren soru. Ne bilim çok piç bişe olmasın aramızdan biri olsun. Mclovin olabilir mesela.

tadı kötü olan şeye sos koyulur diyen mal

Bu mal ay patatesi ketçap mayonezle yemek patatese hakaret ama yaanii sanki tadı kötü de sosa ihtiyaç duyuyosunuuz diyen bi maldır. Lan tamam hadi ağız tadın uymuyodur neyse de salataya da mı sos koymuyon lan sen? Makarnayı da kuru kuru mu yiyon allahsız?

çiğköftenin bağımlılık yapması olayı

Kabız olduktan sonra aniden terk edilmesi gereken bağımlılıktır.

kızılaydan bahçeliye yürüsek mi diyen kız arkadaş

bi tabak waffle'ı götürdükten sonra hadi burdan bahçeliye kadar yürüyelim kalori yakalım diyen kız arkadaştır. Ne diyim lan ben buna dedirtir.

Edit: olm hala diretiyo bi de entry giriyom diye atar yaptı hadi hayırlısı.

13 temmuz 2014 almanya arjantin maçı

(bkz: almanya ya 0dan 1 oynamak)

troll ifşa etmek

sözlükteki troll'leri ifşa etme işlemidir. "ya bazen öyle iğrenç insanlarla öyle iğrenç yazılarla karşılaşıyorum ki la ben bu adamı ifşa etsem -evet gardaş haklısın biz de çok çektik bu ibişten. gibi güzel tepkiler alsam falan. yada ne biliyim dayıoğulları şu bebeyi uçurun falan deme hakkımız yok mu? " gibi tepkiler vermeme neden olan da yine bu bahsi geçen troll'lerdir.

almanya ya 0dan 1 oynamak

ay hadi inş. tepkileri verdiren durumdur. görcez bakalım.

edit: ilk yarı geldi almanlar da gözel oynuyo hadi baam.

ramazan davulcusuna abi biz inanmıyoruz demek

bi arkadaşımın yapmış olduğu eylem. adam haklı. boş yere anlamsız bişe için niye para versin dimi yani? inandığı halde para vermemek için bunu diyen adam da ayrı bi konu tabi.

suriyelilerin arap alfabesiyle işletme açmaları

kültürel farklılıktır. kültürel farklılıkların tadını çıkarmak lazım çok üstlerine gitmeyin.

amına kodumun asenaları gelmiş beni eksiliyo siktir git şaman ayini yap lan o kadar kültür kültür diye ağlıyosan koduğumun yozlaşmış kevaşeleri(hayır bu bi hakaret değil normalde ama bu gavatların baya zoruna gider diye umuyorum.)

kehf suresi 86 ayet

(bkz: kehf suresi 90ıncı ayet)