bugün

(bkz: bizimyoutube) tasarımcısı
duygularını asaletle donatmış insan modelidir...
benim düştüğüm hataya düşmeyerek güzel bir nick seçimi yapmış*, henüz 25 entrysi, 1 başlığı ile taptaze bir dokuzuncu nesil uludağ sözlük yazar kişisi.gününü mazhar-fuat-özkan üçlemesinin bu sabah yağmur var istanbul'da şarkısıyla özetleyerek bendenizi buraya yönlendirmiştir.**
ne diyelim, koştursun efendim sözlükte.
(bkz: ben bu yazıyı sana yazdım/#14217146) yikmis gecmistir, en asil duygularin insani.
(bkz: kürt parası basılmadıkça maaş almayacağız demek/#14217373)
iyi demiştir.
dokuzuncu nesillerden ilk hoşgeldin demek istediğim yazardır..
umarım bu yazıyı editlemek zorunda bırakmaz beni, koşuştursun efenim sözlükte..
--spoiler--
tebessümünü sargı bezi yapıyorduk

kanayan yaralarımıza...
--spoiler--

enfes kelime kombinasyonlarının sahibi.
yazan ama çizemeyen,bilen ama çözemeyen sorsan yaşam bilgesi ama kendi söküğünü dikemeyen yazardır.
gönül almayı bilen yazar!
bekledikleri ilgiyi göremeyince kendisini yok sayanların varlığından ziyadesiyle mutlu olan yazar.
türk kızlarından dolayı dertli yazar.
aynı arabayı kullandığım yazar. bindimiz arabayı binenler anlar tabii... kısmetse bir gün kapışırız. *
(#14304801) nolu entrysi ile üzüldüğüm yazar. çok kötü sevgilileri olmuş ama unutma onları sen sevdin yanına sen yakıştırdın. şimdi onlar yanında değil diye niye çamur atıyosun ki.
1.nesil inci sözlük yazarıdır aynı zamanda.
genellikle entry - nick uyumsuzluğu olan yazar.
insan 12 yaşında olunca böyle entry girer tabi.
(#14337928)
(#14337869) Entry - nick uyumsuzluğu, ama farklı bir üslubu var yine de. sözlüğü renklendiren ve türkçeye hakim bir yazar.
bazı sözlük kezbanlarının kıt akıllarıyla bir kaç entrye bakarak-ki onları da doğru anlayamayarak-aklı sıra tespit sıçarak çözdüklerini sandıkları yazardır.
eğitim öğretim hayatının son senesinde 36 ders verip okulunu bitiren yazar.
gerçekten en asil duygularin insanı imiş kendisi.
uzun bir yolculuğa çıkma arefesinde son saatlerini sözlükte geçirerek zaman tüketen yazardır.
15 günde bir sudan sebeplerle çaylak yapılan yazar.
ivana sert 'i rus sanan yazar! rus kadınları ile kafayı bozmuş! bir yiğit özgür karekterini aklıma getiriyor, hani böyle masada bir erkek ve bir kadın konuşurken erkek olan taraf alakasız şeyler söylüyorken kız 'bi normal konuşsana sen' diyince oheyeyeyyy ilahi yiğit özgür öhömm neyse. kezban değilim ama çözdüm kendisini hee bir de öğrenmişler kezban aşağı kezban yukarı kendileri ne acaba bu ve bunun gibilerin haa bir de şey var hani arabesk filminde müjde ar kahveye girer ağalar beyler diyerek, ordan yaşlı bir adamın sesi çıkar 'karııı' diye yaaa bak ne kadar uzattım la.

(#14607307)
Asil olarak nitelendirilen insan versiyonunun duygusal olanı.
son zamanlarda depresyonun dibine vurmuş yazar.
(#17190140) kahkaha attıran yazar.
bir 9. nesil
hoşgelmiş.
ama ağır konuşmuşsun bea *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar