bugün

sol frame'de görülmesiyle gayri ihtiyari "yine mi" sorusunu sordurtmuş ve haklı çıkarmıştır. sabri modern futbola tepki ise bu adam da modern futbola ihanettir, çirkefliktir.
aykut kocaman'ın talebiyle, yönetim kurulunun kararıyla kadro dışı kalmıştır.

dedik abi şu takımın huzurunu kimse kaçıramaz, kimse vazgeçilmez değil.

keskin sirke küpüne zarar.
Bazı kaynaklara göre an itibariyle, takımın huzurunu bozduğu için kadro dışı bırakılmış futbolcu.
(bkz: emre belözoğlu nun kadro dışı bırakılması)
(bkz: emre belözoğlu nun milli maçta yuhalanması/@yine mi sen)
terbiyesiz, saygısız, disiplinsiz, sahada futboldan başka her türlü olumsuz reaksiyonu gösteren zat.
atletico madrid'e gitmesi için önünde engel kalmayan futbolcu.
Oyun yapısı ve oyun anlayışı Gattusoya çok benzeyen bir futbolcu.
an itibariyle süresiz kadro dışı bırakılmıştır.
boşuna dememişler keskin sirke küpüne zarar diye.
olmadı emre, bu son yaptığın olmadı.

http://kralspor.ensonhabe...adro-disi-2011-12-13.html
devre arasında büyük ihtimal atletico madrid, küçük ihtimak benfica'yla sözleşme imzalayacak oyuncu.
artık kantarın topuzunu iyice kaçırmıştı, kadro dışı bırakılması ise büyük sürpriz oldu açıkcası.
milli takımda taraftarlarla tartışan, fenerbahçe'de koğuş ağalığı yapmaya kalkışan, gittiği her ülkede en az bir olaya karışan - ki bunlardan birisi de ırkçılıktı - bu adamın türkiye'deki kumarı artık bitmelidir.
zaten sezon sonunda sözleşmesi bitiyor, ocak ayına yaklaşmamıza rağmen hala sözleşmesinin uzatılmaması ve aykut kocaman'ın selçuk şahin ısrarı emre'nin fenerbahçe'de geleceğinin olmadığının ispatıdır. kuvvetle muhtemel bedelsiz bir şekilde ocak ayında avrupa'da 3.sınıf bir takımın yolunu tutar ve 2 sene sonra futbolu bırakır.
hakkında, a.madrid e gideceği söylentileri olan futbolcu.
haber doğruysa; a.madrid yönetimi toptan sağlık kontrolünden geçsin derim ben.

edit: imla
hele hele futbol gibi taraftarvari söylemlerin zirve yaptığı bir kulvarda bile, herkesin aynı gerekçelerle zıtlanmayı başarabildiği enden insanlardan... fenerbahçe'li değilim ama bence fenerbahçe bu paraziti bir anca önce kusmalı ve rahatlamalı.
nikahının şahitliğini başbakanın yapmış olduğu futbolcu. boru değil yani.
fenerbahçe taraftarının gururudur, onurudur. *
aldığı cezayı sonuna kadar haketmiş futbolcu.

benim kadar emre yi seven ve savunan çok az insan vardır. ama benim bile sabrım taştığına göre olay bitmiştir. zerre kadar üzülmedim emre sana. yeter artık kardeşim. bi işin boku bu kadar çıkarılmaz ki, bari bu dönemde yapma.
fenerbahçe kulübünün 3 yıl gecikmeyle kadro dışı bıraktığı kişi. darısı türk milli takımına.
cangele'ye bir hareket yapmıştı bu, başlık içinde aradım link bulamadım.

hemen gelsin: görsel
zihnini toplayabilir asabiyetini üzerinden atabilirse * her takımda oynayabilir.
emre'yi seven beğenen ve her zaman takımda görmek isteyen bir fenerbahçe'li olarak diyorum ki aykut kocaman>emre belözoğlu madem hoca öyle uygun gördü,emre'nin de yolu açık olsun giderse de teşekkürümüzü etmesini biliriz..
fenerlilerin düne kadar yere-göğe sığdıramadığı, her türlü çirkefliğini sahiplendikleri futbolcuydu.
sıkılmışlar artık anlaşılan. s.ktiri çekmişler emre'ye.
tipik fenerli davranışı işte lan.
fenerbahçede kadro dışı bırakılan emre belezoğlu; zaten feneri hiç sevmedim doğuştan beşiktaşlıyım dedi *
takımın en önemli 3 isminden biriydi. kadro dışı kalması çok büyük eksik.
centilmen, saygı dolu, delikanlı ve cömert bir futbolcu kimseye zararı dokunmaz sessiz sedasız maçını yapar ve çıkar, ona buna laf sokmaz, sakin ve sinirlenmeyen bir yapıya sahip ultra yıldız futbolcu.
ayağından, kişiliğinden kalite akan bu insanı sinirlendiren şey gökhan, alex, stoch gibi ne idüğü belirsizlerle oynamasıdır.
başına da çoban niteliğinde aykut'u koyarsanız bunların üstüne de yürür dayak da atar.