bugün

lille osc karşısında attığı gol, şöyle diyelim: roberto carlos kişisinin real madrid forması giydiği 2003-2004 sezonda l'om ile madrid'de oynanan 4-2'lik ucl ilk hafta maçında attığı golün çok çok benzeridir. gelişine şutta yere sektirip atmalar falan. her iki golü yiyen de fransızdır, atanlara baktığımızda ise sonları benzemez inşallah.
tek sorunu müzmin sakatlığıdır, yoksa yeteneklerini tartışamazsınız, Avrupa'dan dönmesinin sebebi de malum sakatlık sorunudur. Emre'yi diğerlerinden ayıran özelliği en kötü savunmayı bile ayakta tutabilmesi ve bu da yetmezmiş gibi bir de takımı atağa kaldırmasıdır.
bekleneni veremediğinden midir bilmem, taraftarının sevgisini hırs, sinir, çirkefliği ile kazanmaya çalışmaktadır. kim olursan ol, nerede oynarsan oyna; ilk önce takımına transfer olmadan layık olacaksın sonra layık kalmaya çalışacaksın. gerçek şu ki; bu adam galatasaray da iken seviyordum ancak bugün değil fenerbahçeye türk futboluna yakışmamaktadır. *
sinirli sincabın insan bedeninde can bulmuş halidir.
hakem olsam bir dakika tahammül edemem heralde. nam-ı diğer sabır taşı. bir insan herşeye kızar, herşeye şikayet eder mi yahu?
Konuşup eleştirenlere bakıyorum da,

Karşı sahadaki pozisyona penaltı diye koşup hakemi dövmeye kalkan mondrag10'un, hakemin suratına tüküren hagi'nin, hasan şaş'ın, hakan şükür'ün, necati ateş'in, bülent uygun'un bilmem kimin savunuculuğunu yapanlar...

Eee allah herkese ağız veriyor işte... Hele bir de ilk sayfalardaki yorumlarına bakıyorum da... Komediler lan.

Halbuki bir bakın, kefen giyip gs formasını giymeyen baljic'i, ırkçılık yaparak 30000 kişi küfür ettikleri revivo'yu sahiplenenler kaza yapmasından sonra konuşan bir kaç kişiyi bahane edip fenerbahçe'ye laf etmekteler. Ulan en başından beri hasan şaş'ı, bülent'i, hakan şükür'ü söylüyor bu adam fenerbahçeli'ydi diye...

Neyse...

Her maçında bir kat daha sevdiren, iyi oynayan futbolcudur...

Edit: Bunlar çok fena seovi lan.
30 yaşına gelmesine rağmen hala simitçi bıyığıyla gezen futbolcudur. halbuki newcastle united'a transfer olduğu vakit bir gazetemizin kendisi için yaptığı "bıyığı yeni yeni terleyen emre belözoğlu işte bu kadar parayı cebe indirdi" temalı haberi biz futbolseverler esefle kınamıştık.

haydi onu geçtim milano'daki ilk ya da ikinci sezonunda pazza inter amala'yı söylemek için tüm internazionale kadrosuyla beraber bir stüdyoda christian vieri'nin yamacına sığınmış kameralarımıza sırıtırken bile daha büyük gösteriyordu.

bir adam 30 yaşında olup da hala 17 yaşında göstermez ki. sarımsak ney ezdirip sürün bunun yüzüne. bu sezon deli futbol oynuyor ama alkışlamak lazım.
28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçı'na kadar sakatlanmasın dediğim çirkef.

Sami yen'e ikinci defa bekliyoruz ve umarım sakatlık problemi yaşamaz, kart cezalısı olmaz.
28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçı'nda gereken yerlere gereken cevabı gereken şekilde verecek süper bücürdür.

siz anca su atarsınız.
ispanyollarında nasıl bir karaketere sahip olduğunu anladığı kaliteli futbolcu, keşke hal ve hareketlerini kontrol edebilse.
http://www.milliyet.com.t...208848/default.htm?ver=01
son zamanlarda hemen hemen galatasaray'da yıldızı parladığı dönemdeki gibi top oynayan oyuncudur. galatasaray'da iken galatasaray taraftarı yere göğe koyamazken bir forma değişikliği ile neden bu adama bu kadar kinlendiler anlamak güç. baros'u sakatlamasına takılmış haldeler ve kasap ilan etmiş durumdalar. sakatlanan baros bile o pozisyonda ters bastığım için sakatlandım emre sakatlamadı demesine rağmen taraftarın hala baros'u sakatladı kart bile görmedi feryadı biraz salakça değil mi?

bu formu türk futbolu için çok önemli emre belözoğlu'nun. hangi takım için oynadığı beni ilgilendirmiyor. ben olaya milli takım açısından bakıyorum. çünkü milli takımda emre'nin yaptığı işi yapacak başka bir oyuncu yok. emre gününde olmalı, iyi performans göstermeli ki yine bir avrupa şampiyonası ya da dünya kupasından mahrum kalmayalım.

not: beşiktaşlıyım. fenerbahçe'ye bir sempatim hiç olmadı. aynı şekilde emre belözoğlu'nu da sevdiğim söylenemez. ama bu iyi bir oyuncu, türkiye'nin en önemli oyuncularından biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ben de yorum yaparken üzerimdeki formayı çıkarıp ön yargılarımdan arınabiliyorum. tavsiye olunur.
http://fenerbahce.org/fb2...detay.asp?ContentID=18936
gs'a gol atıp gerçek fenerbahçe'li olmak istiyorum, demiş. bekliyoruz bücür, at o golü.
futbolculuğu iyi karakteri kötü topcu.
zaten gerçek fenerlidir. 26 mart 2000 galatasaray fenerbahçe maçında top hangi uğursuzun ayağına çarpıp gol olmuştu sizce?

lan adamların korneri yoktu be.
david beckham dan ders alması gereken futbolcudur. david beckham geçenlerde yaptığı bir açıklamada " manchester united a ve taraftarlarına saygımdan ötürü milan - manu maçında gol atarsam sevinmeyeceğim . sonuçta ben de orda parladım" tarzı bişeyler söylemişti. emre ye örnek olsun. "galatasaray a gol atıp gerçek fenerbahçeli olmak istiyorum " dediğinde ali sami yen de yiyeceğin küfürleri de düşün bir istersen. keşke david beckham gibi konuşsaydın da biz de seni çiçeklerle karşılasaydık..
hala baros'u sakatladı şeklinde eleştirilen futbolcu. ulan baros bile söyledi pozisyon icabı müdahale, kasıt yok diye. eleştirilecek başka bir yönünü bulun ve onu eleştirin. ama şu baros konusu hakikaten saçma ve çocukca bir konu haline geldi...
Zeytinburnuspor'da başlayan futbol kariyerine Galatasaray alt yapısı ve A takımında devam eden Emre genç yaşında Okan Buruk ile beraber Inter Milan'a transfer oldu.Emre ardından Newcastle'a transfer oldu.Dünyanın en iyi 125 futbolcusu içerisinde gösterilen Emre'nin son durağı ise Fenerbahçe olmuştur.Emre futbol kariyerine Türkiye Millî Futbol Takımı ve Fenerbahçe de devam etmektedir.16 Ağustos 2009'da Sivasspor'a kornerden bir gol atmıştır.
emre belözoğlu: "bekarken çok düzensiz bir yaşamının olduğunu kaydeden emre, “evlendikten sonra ilk aylar hanım, gece 11.00'lerde yatıyor. ben gece 01.00'lere kadar bekliyorum. baktım olmuyor, ben de artık 11.00'lerde yatmaya başladım. tabii futbolcu için uykunun büyük önemi var. evliliğin sadece futbol hayatıma değil, tüm hayatıma olumlu etkisi oldu. yalnız şunu da belirtmeliyim ki futbolcu eşi olmak da kolay değil” dedi.

artık 11'de yatan futbolcu.
beşiktaş taraftarı için tümer metin ne ise,
galatasaray taraftarı için emre belözoğlu odur.
kendisi türk malı bir dinamodur.
katil emre diye makatlarını yırtarcasına bağıran bir topluluğa yaranmak için saçmalayan kişi...
hasan şaş'ın galatasaray'da oynarken de emre'nin fenerli olduğunu bildiğini belirten açıklaması vardı. türkiye'nin en iyi orta saha oyuncusudur. oyun kurar, tekniği yüksektir, topa basar, alan daraltır, sürpriz goller atar ve daha birçok özelliği bünyesinde barındırır. karakterinden bize ne? futbolun sahada olduğu gibi bir de psikolojik mücadelesi olduğu da unutulmasın. galatasaray'da oynarken fenerliyim zaten diye maç mı sattı bu adam? bilerek mi oynamadı? kimsenin karakterine söz söylemeye hakkı yok.
hareketleriyle zaten fenerli olduğunu belli eden futbolcudur. kendisine katil diyenlere yaranmaya çalışarak ne olduğu ortadadır. biz kendisine hiçbir zaman katil demeyeceğiz. çünkü biz "fenerli" değiliz!

hamiş: (bkz: şu çılgın fenerliler)
kendisine katil demeyen fakat anasına avradına söven taraftar topluluğuna gol atmak istiyorum demiş. cok mu demiş ?
gs uefa kupasını aldığında en iyi oyuncusu kimdi?
emre.
fenerlilerin en çok nefret ettiği kimdi?
emre.
şu an en çok sevdikleri oyuncu kim?
emre.
(bkz: bu dünyada para büyük ihtiyaç)

http://www.youtube.com/watch?v=GBBGk-FujMw

yavaş yavaş.