bugün

her nasılsa her bir şarkısında kendimi bulabildiğim başarılı insan.
"... bin bıçak var sırtımda
biniyle de adaşsın
her biri hayran sana"
sözleri kimin canını yakmamıştır? heyhat, hepimizin sırtında bıçaklar var ne de olsa...
gossip girl un yeni sezon soundtrack lerini seslendirecek sanatçı.
işini iyi yapanlardan.
(bkz: bu ara ihtiyacım var sana)
3 senedir hayatımı altüst eden illet, eğer bir türlü mutlu olamiyorsam tek suçlu kendisidir..*
yaşanılan her ayrılığa fon müziği olacak şarkıları olan adam.
Harika şarkıların yaratıcısıdır.
ingilizce şarkısı iyidir. söyleyenin emre aydın olduğunu bilmesem yabancı diyebilirdim.
(bkz: falling down)

türkçe şarkılarının yeri ayrıdır tabi. velhasıl kelam kalitelidir.
gitar çalan arabeskçi. 6.cadde günleri özlenir...
kendisini pek bir sevdik, pek bir dinledik ama ne yazık ki zamana yenildi.

albümü tutan her sanatının (hele de bu albüm ilk albümse) en büyük kaygısı ikinci albümün fiyasko ile sonuçlanması.

2006 'da çıkardığı ilk albümünün ardından 2006,2007,2008,2009 yıllarında ikinci albümü bekleyen topluluklara rağmen ikinci albüm gelmedi.
ve yıl 2010.
2009'un şubat ayında albüm çıkacağı haberleri ile sallanan hayranları 2010'da da birileri tarafından yapılan bir açıklama ile yeni albümün 2010'da çıkacağı haberini aldı.

yani ikinci albüm ilk albümün sezonundan 4 sezon sonra başka bir söylemle 4 yıl sonra hala ortalarda yok.

bu durum biraz düşünüldüğünde insan acaba diyor.
acaba emre aydın ikinci albümün birinci almümün başarısından daha düşük bir seviyede kalacağından mı korkuyor?
her sanatçının böyle korkuları vardır tabi sonuçta sanatçı da bir insandır fakat tutan bir albümden sonra tek albümlük şarkıcılar gibi susup bir köşeye çekilmeden albümsüzce konserler vermiştir.
bu da aslında kendi başına bir başarı olsa gerek.
bir albümün bir sanatçıyı 4 sene idare eder olması albümün kaliteli olduğunu gösterir fakat sanatçının kendini ispat etmesi ise ikinci ve üçüncü albümlere bağlıdır.

onu dinleyenler arasında ''emre aydın bizi baydın'' fısıltıları kulaklara çalınırken umarım 2010'da güzel bir albümle birlikte tekrar raflardaki yerini alır.
biraz daha zorlarsa emo olacak. belki de öyle. belki de ben yanlış anlıyorum. belkiler cehenneminde yaşıyoruz emree, yaz bunu bi şarkına koyarsın ;).
ask, ayrilik vs. gibi konularda yazdigi sarki sozleriyle insanin icine fenalik getiren ama isini iyi yapan muzisyen.
aşk, ayrılık gibi konularda yazdığı şarkı sözleri aşk, ayrılık gibi durumlarda insanın içine fena halde oturan müzisyen.
bir sürü şey söyleyen ama aslında hiçbir şey söylemeyen insan evladı.
kısa boylu şarkılarında hep aynı tınıyı duyduğum fakat sözlerinin iyi olduğunu düşündüğüm şarkıcı.
ağzında kürdan varmış gibi şarkı söyleyen insan.
yeni albümü an be an yaklaşan müzisyendir.

albümünden bir şarkı için buyrun beni unutma;
"Haris Alexiou - Fevgo" Coveridir. Sözleri Emre Aydın'a aittir.
http://www.dailymotion.co...nutma-2010-yeni-alb_music
kendini özlettirmiş romantik müzik adamıdır.popçuyum,soft rockcıyım diye ortalarda gezenlere inat 6 ayda bir albüm peydahlamaz,5 dakka da bir de beste sıçmaz,iyidir hoştur,dinlenesidir.
gümbür gümbür gelen albümün sahibidir.
can sıkmaya geliyor yine, dinlerken telefonlarınızı ulaşamayacağınız yerlere kaldırın.
mtv türkiye'nin ilk senesi hatrına ödül verilmiş kişi. teşekkür konuşmasıyla da yarmıştır.
bir yığın hayranı olan ve gerçekten hayran olunacak bir sanatçı.
yeni şarkısı beni unutma http://beniunutma.fan.com.tr/ linkinden indirilebilen müzisyen.
sözlük yazarı olmayan kişi.
27 şubatta bursa suare'de konseri olan kişidir.