bugün

alkolik kiralık akepe yazarı . verilen siparişe uygun yağlamalı yazılar yazar. geçmişte penis yarıştırması yaptığı olmuştur.
herkes biliyor ama emre aköz çok güzel ifade etmiş

http://sabah.com.tr/Yazar...0/04/17/fasistin_ozelligi

--spoiler--
Ahmet Türk'e yumruk atılmasını alkışlayan "Bidon Kafa" lakaplı zatı eleştiren arkadaşlara hatırlatırım:
Türk faşistlerinin ilginç bir özelliği vardır: Faşist olduklarını bilmezler. Kendilerini Kemalist, milliyetçi, ulusalcı ya da solcu sanırlar.
--spoiler--
sözde demokrat yazarcık. bugünkü yazısını nereden tutsan elinde kalıyor. yav arkadaş sen nasıl partisinin getirdiği tasarıya ret oyu veren adamı yerli brütüs olarak nitelersin. adam milletvekili oldu diye partisinin her yaptığına evet mi diyecek? yarın da gider darbecilere demokratlık taslar.
dincilerin magazinciden çakma eski penis boyu yarıştırmacısı 24 ayar akape yazarı.
yeniçeri vesayeti güzel bir tabir olmuş, zevkle okunan bir başka yazısı daha

http://sabah.com.tr/Yazar...p_gercek_bir_parti_olamaz
ahmet hakanın türk düşünce dünyasının recep ivediki olarak nitelendirdiği turizmciden bozma köşe yazarı. tabi hala aynı düşünüyomudur bilmiyorum*
yala yala nereye kadar insanı.
Emre Aköz gibi birisinden böyle mantıklı fikirler çıkması beni şaşırtıyor öncelikle.
--spoiler--
Eğer yeniçeriler, o değeri ele geçirmeselerdi, Atatürk'ün yaptıklarını ve söylediklerini yeniden yorumlayarak demokrasi ve adaletten söz edebilirdik.
Ancak iş işten geçti.
Başkası ne derseniz deyin, sonunda yeniçerilerin yorumu galebe çalacaktır.
1960'larda solculuğu, 1971'de faşizmi, 1980'lerde Türk-islam sentezini Atatürk adına savunmadılar mı?
Yahu adamlar işkence sırasında bile Atatürk'ü kullandılar; daha ne yapsınlar?
--spoiler--
Burada haklılık payı var, Atatürk'ün açtığı ve gösterdiği yolu görmemizi engelleyip içini boşalta boşalta şu anki siyasi lidere indirgenmesinin suçluları düşmanları olduğu kadar kendini atatürkçü gösterenlerdir de aynı zamanda.

Fakat iş işten geçti mi? Ben kendi adıma geçmedi diyorum ama Türkiye için o kadar emin değilim. Türkiye'nin yeni bir Atatürk'e değil de, Atatürk'ü ve Kurtuluş Savaşı kahramanlarını bu iğrenç sığ tartışmaların içinden çekip çıkartacak ve gerçekten bir çatı olarak hepimizim üzerini örtecek bir lidere, daha doğrusu siyasi harekete ihtiyacı var.

Peki Türkiye'de yeni siyasi hareketlerden en belirgini kim? Sarıgül ve değişim hareketi. Evet evet, aslında Emre Aköz haklı, bir bok olmayacak gibi.
sabah gazetesindeki köşesinde muntazaman zırvalayan adam.
eskiden bir kasa şarapla idam taburesine vuran sarhoşlar gibidir. parasını içkisini ver yapmayacağı yazamayacağı yoktur.

taklacılıkta üstüne yoktur.

işin iyi tarafı yobazlara ancak bu seviyede mahlukatlar hizmet eder.
(bkz: karakter not found)
bugünkü yazısında, referandumda "hayır" oyu verenleri aşağılayarak, "aptal" olarak nitelendirme cüretinde bulunan, iktidar yalayıcılarının bayrak taşıyanı köşe yazarıdır.

ben de strombanni isimli arkadaşımın dediği gibi, sayın aköz'e, yapmasını bildiği işe yani " göt, baş " işlerine geri dönmesini tavsiye ediyorum.

türk milletine aptal deme cesaretini gösteren aköz'ün ivedilikle aynaya bakması gerekiyor.

buyrun bu da o iğrenç yazının linki:

http://www.sabah.com.tr/Y...kti_peki_simdi_ne_yapmali

edit: an itibariyle o iğrenç yazı, sabah ın internet sitesinden kaldırılmıştır. bilginize...

edit 2: sabah sabah dalga geçiyorlar heralde. yazı tekrar yayınlandı.

yeni link:

http://www.sabah.com.tr/Y...kti_peki_simdi_ne_yapmali
yandaş medyanın önde giden yazarlarındandır.
''sen kimsin de bana aptal diyorsun'' diye sormak istediğim şey. *
akıllı bir adam olmadığını bilen ama gizlemek için çırpınan, çırpınırken naptığını bilmeyen gereksiz birşey.
sevimsiz tatsız kişi. çirkin tehdit dolu yazılar yazan alkolik yalaka.
bugünkü yazısında yine saçmalamıştır.taksim bombacısı pkk üyesi olsa bile bu saldırıyı pkk'nın yaptığı anlamına gelmezmiş.gerçekten müthiş...
para için ne yapacağını bilemeyen kişidir, emirle yazdığı bellidir, sevimsiz biridir.
yalakalık olsun torba dolsun zihniyetinde olduğundan, bir başka iktidarda bügün övdüklerini yerin dibine sokacağı'da bügünden bellidir.
halkı aptal olarak niteleyen, ama niteliksiz oldukları belli olan kişilerden biridir.
yalakanın içkicisi tikisi mikisi olmuyor, gel ne olursan ol gel, yeterki yalaka ol hemen gel.
müslümanların çok sevdiği bir şahıs.
cumhuriyetçilerin çok sevdiği şahıs.
"demokrasi" diyince güneş ışığına maruz kalmış vampir gibi cozurdayanlar ise pek sevmez kendisini.

ayrıca şu yazısında chp yi çok güzel biçimde açıklamıştır.
herhalde daha net bir tasfir olamazdı...
[null http://www.sabah.com.tr/Y...turkculer_de_takiye_yapar]
anahtarı başbakan'ın damadının cebinde olan sabah gazetesinden ekmek yemektedir.

(bkz: sahibinin sesi)
trollerin nick altına yazmayın kampanyaları düzenliyoruz ama dinleyen yok hala ki 168 tane entry girilmiş hakkında.
önüne gelene postal yalakası diyen adam. ve bu adam damadın gazatesindedir. hemde devletten alınan kredi ile devletten alınan gazatede.
Soyadına güzel bi benzetme yapılabilecek kişi.
necip basınımızın yeni yüzünün önde gelen neferi. iğrençlik abidesi yazarımsı, yalayıcı, insanlığından utanma sebebi.