bugün

tamam tamam hadi sevgilime yemek yapmak için netten medet umdum, nüansları püf noktaları öğrenmek anlamak, göte gelmemek için.. ama konumuz bu değil. bakıyorum böyle googleda sitelere falan dedim bi ekşiye bakayım neler var... sever onlar böyle entel dantel şeyleri.

arkadaş ilk sayfa eyvallah okudum geçtim. 2.ye gelirken bir de neyle karşılaşayım.. ahanda bu entry.. ve 2003 yılından !

--spoiler--
eger sevgililerin boyle bir i$lem gerchekle$tirmek ichin uygun bir evleri yoksa bu olay bir piknikte de boy gosterebilir... erkek olan ki$i mangaldaki etlerle ugra$irken, kiz olan ki$i evde yaptigi yemekleri sepetinden chikarir ve sofrayi(!) kurar.. achik hava, ku$lar, böcekler, chichekler; her$ey mukemmeldir ve yemegimiz servise hazirdir... afiyet olsundur...
--spoiler--

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=3122318
(bkz: nihat doğan)*
(bkz: emo sapiens)
acınası insan
vay anasını atasını denilesi kişidir sövülmelidir.
emo değildir. türkçe klavyesi olmayan arkadaş ç gibi ş gibi türkçe karakterler kullanılamadığından c nin yanına h ekleyerek ç s nin yanına h ekleyerek ya da $ işareti koyarak ş yapmıştır.

edit: o değil de ne meraklısınız hata bulmaya be.
(bkz: ) Marilyn Manson.
bence memo.
henüz keşfedilmeyen emodur.
(bkz: ALFA EMO)
her kimse o zat, çok çok selamımı iletin. mahşer yerinde allah yarattı demiyeceğim.
o yıllırda ekşi'de türkçe karakter kullanma imkanı olmamasından kaynaklanmaktadır. ş yerine $, ç yerine ch. götünüzden element uydurmayın.
(bkz: ekşi sözlük klasiği)
konuya açıklık getiriyorum.

(#13457754)
ferdi tayfur.
(bkz: geldim emmo-ğlu)
(bkz: bülent ersoy)