bugün

27 ocak 2013 galatasaray beşiktaş maçındaki saçma sapan hareketleri ve en önemlisi hamitin kendisine dokunmadığı pozisyonda kendini yere atmasıyla hamite sarı kart çıkarttırarak cezalı duruma düşürmesi sonucu dile gelen bir ifade.

emek hırsızı olmak için bir kriter var mı beyler? mesela, illa haksız penaltı şartı arıyor musunuz?

edit: evet beyler sorumuzun cevabını aldık. demek ki emek hırsızı olmak için mutlaka haksız penaltı kazandırması gerekiyor. bunun dışındakiler kabul değil. yazık lan!

edit 2: bebeğim siz nerenizle okuyorsunuz bunu? tükürük olayını geç geç! bak hamit diyorum, dokunmadığı pozisyonda ayaklarını hamite çarptırıp sarı kart çıkarttırması diyorum! ne anlatıyosunuz lan. çıkın delikanlı gibi hayır hamit haklı olarak cezalı duruma düştü deyin! bak 40 sefer yazdım hamiti bi de jan janlı yaptım. hamit.
kesinlikle emek hırsızıdır. melo ise dürüst adamdır. ayıp amk ayıp.
burak yılmaz ın yanında ayaklı melektir oğuzhan. burak yılmaz a saydırın önce siz.
yatarak sadece hayat kadınları kazanır.
görüntülere bakılırsa tükürdüğü anlaşılacaktır.ayrıca oğuzhan'a laf edenler önce burağa baksınlar.
Kendi oyuncusunu unutup oğuzhan'a bok atan gs taraftarı söylemidir. Bunlar burak'i unutturmaya yönelik hareketler.
emek bekçileri geçici süreliğine izne çıktığından ortada oğuzcuğa laf atan yok. Ama ne zaman başka takıma gider ya da kötü oynamaya başlar bekçiler yine görev başı yapar. Şerefli kötü gün taraftarının elbette koruduğu oyuncu, topçu yani.
maç başlamadan önce ilk onbire onur, şeref, haysiyet diyen beşiktaşlılara umarım bugünkü maç kapak olmuştur.
oğuzhan a gelince pis yedili de oynar.
bir diğer emek hırsızı necip uysal ile kanka olan oyuncudur. kankası necip'in kendini yere atma özelliği varken, oğuzhan'da buna ek olarak tükürük yemiş gibi yapma yeteneği vardır.
emek hırsızlığı kompleksi üzerine yapışmış takım ve taraftarların götlerinden emek hırsızı uydurma çabalarıdır.
bunlar boş uğraşlar. Topa doKUNAN hilbert'e pozisyon gereği tekme atıp takla atan sneijder hırsız değil, necip dokunmadan uçan hamitle melo hırsız değil, oğuzhan hırsız öyle mi? GeçiNIZ. Bunların her maçta onlarca olduğunu bile bile kendilerini unutturmaya çalışmak ibneliktir. Ben hamit ve melo'ya aynı şeyleri demiyorum yanlış olmasın. Şu an ortada bi ibnelik var ve meydanı boş sandı köpekler. Adam olacaksın önce. Neyin ne olduğu Belli. Gavatlar Tüpçü sayesinde oturduğu koltuğa rağmen Tüpçüye sallıyor. Ironi heraldE.
vay anasını be, ulan bir maçta yaptıkları bin rezilliği görmeyenlerin şimdi oğuzhan'ı bu kadar önemsemeleri ne garip.

onlarca dakika yerde yatıp süre çalmak, yalandan yerlere atlamak profesyonellik olur, beşiktaş'lı bir futbolcunun yaptığı hemen konuşulur. tamam oğuzhan kendini yere atsın demiyoruz, ama niye beşiktaş'ın zerre olayı için koparılan yaygaranın onda birini kendi takımının yaptığı onca rezillik koparmuyorsun, o olanları normal sayıyorsun.

işin en güzeli şu belki, genel için hakemler ve haksız kazanç üzerinden tartışma yapılırken, herkes birbirini suçluyor ama beşiktaş'a laf edemiyor. bu bile çok şey anlatıyor, haksız bir puan alacağıma, bin kere yenilelim. biz galibiyeti değil beşiktaş'ı seviyoruz.

bu arada galatasaray'ı tebrik ederiz.
Şansal Büyüka:"Oğuzhan yemin billah ediyor tükürdü diye, insan elini vicdanına koyar. Görüntüler ortada phantom kamera bunlar, tükürük yok!"
(bkz: kediciklerin kuyruk acısı vol 1)
şansal büyüka'nın adalet timsali olarak görüldüğünü bizlere göstermiş futbolcu. çok yazık lan.
hırsızlığın neyi kimden çaldığına göre haram ya da helal olduğunu bize gösteren futbolcu. hırsız hırsızdır, kimden çaldığı ya da nasıl çaldığı önemli değildir. bir de yemin etmiş utanmadan, beşiktaşlı büyük oyuncu.
yüzyılın oyuncusudur. taraftarları onu çok sever. yok mu başka sahtekarlık der.
sonuçta bunlar futbolcu. maç esnasında ayağına dokunulmamasına rağmen yerlerde takla üstüne takla atan, adeta ayağı kırılmışcasına anıran, tokat yeme rolü yapıp yerlere yatan, rakibe kart aldırmak, penaltı kapmak için herşeyi yapan bu insanların - tükürdü- diye yemin etmesi size çok mu inandırıcı geliyor. görüntülerde birşey olmadığı incelemeler sonucu ortaya çıkmış. hadi gidin yatın şimdi.
gs taraftarının zeka seviyesini gösteren betimleme. adamı zorla beşiktaşlı yapacaklar. hayır deportivo ya yazık olacak.