bugün

medeniyetten nasibini almamış, toplum içerisinde nasıl davranılacağını öğrenememiş insan görünümlü bir ayı.

böyle rezillik görmedim ben lan. adam tutmuş poğaçayı, peçete de yok ayrıca, resmen tutmuş eliyle yiyiyor lan. midem kalktı yemin ediyorum. birkaç saat yemek yiyemedim.

ayıptır arkadaş ya. şu ülkenin insanları ne zaman öğrenecek görgü kurallarını?
çatal-bıçakla pogaca yiyen yapmacık kibarlardan olmayan insandır.
yolda yürürken götünden çatal bıçak çıkartabilenlere ayılığı dert olmuş ayıdır.
inanamıyorum, şu çağda eliyle poğaça yiyen kaldı mı dedirtiyorlar insana arkadaşım! oysa ki teknoloji çok gelişti artık insan poğaçayı götüyle yiyor.
"ayılar poğaça yemez senin gibi armutları yer yapraaam"

denilesi yazar sıçmasıdır.
bağaça yiyerek stres yapmış kişidir.*
vücudunun en önemli, işlevli uzvuyla temel ihtiyacını giderdiği için eleştirilen insandır.
poğaçayı ekmekle, simitle aynı kategoriye koyan insandır. hepsi hamurişi sonuçta diyordur.
gerildim ya la , bağaçadan mı acaba gibi ani tepkiler verebilecek insandır. En güzelini yapıyordur , çatal bıçakla bağaça mı yenir ya la.
aslında ayak serçe parmağıyla nazikçe yemesi gereken görgüsüz(!). *
elini kullanarak ağzı ile poğaça yiyebilen kibar ayı.
Pogacayi ayağıyla yiyeceğini düşünemeyen yobaz insandır (!)
çüküylemi yesin diye cevap verilebilecek saçma başlık.
Ayı hayvanı çatal bıcak kullanmayı bilmez.
bizdendir.
görgüsünü, eliyle poğaça yiyenlerin görgüsüzlüğü üzerinden pazarlama derdindeki gülünç insan söylemi.
tamam arkadaşım bir daha ayakla yeriz senin gibi hayvan olamadık kusura bakma.
çok görgüsüzdür. oysaki poğaça ekmek arasına konduktan sonra muhtelif baharatlarla donatılıp üstüne yumurta kırılır ve biraz da elma suyunda bekletilir sonuçta da hançerle kesilip tırmıkla yenir.
poğaçayı ekmek arası yemesi gereken ayıdır. çok ayıp efendim.
Adam gibi adamdır, neyle yiyecek başka poğaçayı adam ?
Ayaklarıyla yemek yiyen maymunların poğaca yerken gördüğü insan için sarfettigi tanımlamadır. Söz konusu maymun Ayaklarıyla muzunu yedikten sonra muhtemelen eliyle sevgilisinin başından bit ayıklayacaktır.
Kendini uzaydan gelmiş zanneden, sözde görgülü dantellerin yaftaladığı ayıdır, bir örneği de benimdir.
"Ben onu afiyetle yiyorum da sen ne yediğinden ne konuştuğundan bi b.k anlamıyorsun, bu da senin gerçeğin" denilerek terlikle vurulur ağzının üstüne.
(bkz: what can i do sometimes)

--spoiler--
its the poğaça das the poğoça yenir eğille koğolla
--spoiler--
eli ile poğaça(doğru yazılım ve telaffuzunu asla göremediğim şey) yiyen insana ayı demek için maymun olmak gerekir.
Ayı olduğumu anlamama yol açan başlık.