bugün

üsküdar kadıköy seferleri yapan 12. ayrıca tüm otobüsleri yeni nesil yeşil otobüslerdendir.
71t o kadar elittir ki e5 ten gider.
19 D dir.
(bkz: denenmesi sakıncalı olan şeyler)
(bkz: 9üd) *
bursada çalışan 31-a istikameti doğumevi önünden geçer.
56 n narin sitesi otobüsüdür kesinklikle, kelli felli amcalar, kokona teyzeler, tek torna tezgahından cıkmıs gibi solaryumlu raybanlı cakma sarışınlar olur her daim.
146.**
96t taksim-atatürk havalimanı.
bu hatlarda klasik müzik çalar. hatta bazı otobüslerinin içinde starbucks bile vardır, bindim, elitim, kendimden biliyorum. idare ediyoruz işte her ne kadar sizin gibi düşük seviye insanların arasında yazsam da.
izmir 525

hepsi okumuş çocuklar.
sizin o taraflara giden otobüsü bir saattir bekleyip orta kapıdan binmeyi bile şans olarak görürken o otobüs önünüzden yirmi kere geçer. üstelik içinde bi mini cooperı doldurmayacak kadar az yolcu vardır. yapılan bir araştırmaya göre komünizmin temelleri işte o anda atılmıştır. ve işte o elit otobüste oturmakla kalmayıp ayağını karşı koltuğa uzatıp yanına da (bkz: boyner) poşetini koyan ve servis memurundan yastık isteyecek kadar küstahlaşan * * * * mendebur suratlı teyzeyi görünce insanın içinde doğan nefret duygusu yaratmıştır komünizm denen olguyu. insanı dinden bile çıkarır bu sosyetik tipler. yobazı komünist, komünisti fetişist, fetişisti hümanist, hümanisti semitist yaparlar alimallah.

edit:shit! entryi girerken iki kere elektrikler kesildi. o mendebur suratlı sosyetik yaşlı teyzenin evinde jeneratör olması ihtimalini düşünerek daha bi gerildim. çok fenayım. üstüme gelmeyin.
43r
145, 145A, 76Y.*
128 göztepe-şişli , 112 göztepe- taksim , gz1 kadıköy-göztepe , gz2 kadıköy-göztepe
522 içinde çikolata dağıtıyolar.
çoğunlukla eğitimli ve zengin insanların kullandığı otobüs hatlarıdır.

4, 10b, 29c, 30a, 30m bunlardan birkaçıdır.
98g değildir.