bugün

cipsi tabağa döküp dilini kaşık yada ona benzer başka bir aygıt gibi kullanarak cipsi yeyince yapılmış kabul edilen eylem.
eli olmayan adamın gerçekleştireceği eylem .
cips paketini kafaya dikmektir. yalnız dikkat boğulma riski var. evde denemeyiniz
eline eldiven geçirip gerçekleştirilebilecek eylem.
cipsi başka birinin elinden yiyerek gerçekleştirebileceğiniz olay.
lan demirden korkuyorsun, trene neden biniyorsun? cips bu aslanım, yağlı olur ve onu yerken de elin gayet tabii yağ olur.

eğer yağdan korkuyorsan cips yeme, veya illa yerim ama yağ yapmamam lazım diyorsan sana tek geçeceğin bir şık; cımbız kullan.
%90 ihtimalle bilgisayar başındaki bir kişinin yapacağı eylem. muhtemel amaç elin yağ olmaması değil, klavyenin ve mouse'un yağ olmamasıdır.
gereksiz bir eylem. tabi ki kirletceksiniz öyle zevki çıkar yediğiniz cipsin. * *
cips bittikten sonra o yağlı parmakları tek tek yalamak suretiyle temizleme zevkinden mahrum kalmaktır.
öyle becerikli bir insandır ki aynı türden hünerleri tuvalette de sergilediği düşündürtür**
dokunmadan ellemek gibi bi şey olmalı...
penisi dışkıya bulamadan anal sex yapmaktır. Gülü seven dikenine katlanır.
(bkz: gaz maskesiyle gül koklamak)*
büyük marifettir.
saçmadır. cips dedigin parmaklarını yaga, sosa bogarak, ve hatta paket bitince bir de o parmakları agızdan geçirerek tüketilir!..

hıh!
yapanlara insan gözüyle bakamadığım olaydır..
cips dediğin şey yağlı, baharatlı, ağır kokusu olan birşeydir.. ayrıca kibarca yenmez! ayrıca birer birer de yenmez!

elini daldırırsın cips pakedinin içine.. sonra ver allah ver..
sonra gelsin sivilceler..
afiyet..
sonu bırakılmış olan cipsin paketinin içindeki kırıntıları yemek için paket ele alınır ağıza doğru tutulur. zahmetli değil ancak tehlikelidir.
yapılmaya çalışılan ama çoğu kez sonu hüsranla biten bir olay ...
başka bir organla yapılabilecek bir eylem.
cipsi poşetini açmadan önce yumrukla ezip, açtıktan sonra pipetle emerek gerçekleştirilebilecek olandır.
az önce yaptığım eylem. klavye-mouse yağ olmasın diye elime buzdolabı poşeti geçirip yaptım. (bkz: utanmıyorum)
neden halen bu gereksinimi karşılayacak icat yapılmadığını merak ettiğim konu. sırf bu yüzden cips yemeye üşeniyorum. minik parmaklıklar olabilir, kullan at.
(bkz: Chopstick)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar