bugün

elindeki sigara yeterince itici değilmiş gibi bir de sokakta yürürken sigara içen kızlardır.
sadece, sigarayla sokakta yürüyen kızdır.
yakışmayan hadisedir.özgürlük denilen açlık yolda sigara içerek mi kazanılacaktır..
(bkz: erkeklere benzeyince bir bok olacağını sanmak)
gezdiği sokağın bağlı olduğu semte göre başına gelecekler değişir.
(bkz: marla singer)
yaşadığı şehirle alakalıdır. ama yine de helal olsun denilesidir.
yanından geçenlerin üstünü başını yakabilme tehlikesi erkeklerden daha çok olan kızdır.
özgürlük denilen şey çevrendekilere zarar vermediğin sürece toplumun yaptığı ve senin onaylamadığın birtakım baskıların kaç adım ilerisinde olduğundur. sokakta sigara içerek yürümek kadar basit bir olay toplum için bir baskı sebebi olarak görülüyorsa, karşılık olarak da özgürlüğü kazanmanın yolu sokakta sigara içmek değil midir? tamamen kayfi bir durum-muş sigara içmek madem, kişi kimseye rahatsızlık vermediği sürece özgürdür nerede sigara içeceğine.. kadın ya da erkek..

not: sigara kullanmıyorum, sokakta yürürken yaptığım davranışlarla da özgürlük kazanacağıma inanmıyorum; ama eğer inansaydım inandığım şeylerin sonuna kadar arkasında dururdum..
sigara yanmıyorsa münakaşaya girilemeyecek olan hanımkızdır.
karşıdan gelen babasını görünce ne yapacagını bilmeyen kız.*
türkiyede ki toplam sayısının muhtemelen beyoğlundakinden az olduğu kız modelidir..
(bkz: görükle sakinleri)
abartilacak bir durum yoktur bunda sigara icmek istemistir ve icmistir. *
elinde şemsiyeyle dolaşan kıza göre daha tehlikesizdir..
kızın yaşına göre değişecek bir durum.hatta nasıl gezdiği nasıl giyindiği de önemlidir.eğer bunlar bi sorun teşkil etmiyorsa içsin de gezsin de..
taksimin ortasında ana avrat küfür edip, erkeklerle kavga eden ve bu sayede ana haber bültenlerinde haber olan kız tipinden milyon kat daha hayırlı ve zararsız kız modelidir. yıllardır anlamam zaten erkekler yolda yürürken fosur fosur sigara içerler ama kızlar içince garip karşılanır.
(bkz: bir kadinin en seksi oldugu an)
ayıp ayıp.. bir bağyan hiç sokakta sigara içer mi? yakışıyor mu hiç bayanlara böyle pis pis kaka şeyler?
bayanlar lazım olmadıkça sokaklara da çıkmamalıdırlar. onlar çiçek oldukları için ait oldukları yer evlerdir, vazolardır, pencere önleridir. sokağa çıkarlarsa güzellikleri kaybolur, solarlar. bayanlar bayanlıklarını bilsinler efendim. başımıza taş mı yağdıracaksınız yoksa? tövbe tövbe..
elinde sigarayla sokakta gezen erkek kadar itici görünen kızdır.
ahlaksiz igrenc essek insandir.ne edep ne terbiye kaldı canım.

edit: (bkz: tariz)
turistlik mekanlarda sıklıkla karşılaşılabilecek, o kadar da abes olmayan durum.
daha fazlası için, elinde bira ile sokakta gezen kız.
yürürken kitap okuyan kızın okuduğunu anlamaması gibi içtiğinden tat almayan kızdır. yani asıl amaç "bak ben büyüdüm sigara tüttürüyorum" edası göstermektir.
elinde sigarayla gezen erkekten bir farkı yoktur, ikisi de iğrençtir.
arkasında bıraktığı dumanın sigaradan rahatsız olan tam da arkasında yürüyen zatın yüzüne yüzüne geldiğinin farkında olmayan insanoğlunun dişi olanıdır.