bugün

bacak, kol, döş gibi fetişizm türlerinin bir diğeri.

ele özel ilgi duyma ve haz alma fetişistliğidir.

misal aramaya inanarak, mümkün mertebe parmakların kemikli olması bankodur.

öte yandan, bakıyorsun adamın tırnaklarının içi pis pis, böyle tırnak aralarında tatak gibi şeyler var. artık kıçınımı parmakladı, sanayiide mi kirletti bilemiyor tabi insan.

yalnız, dolma parmaklılar bu konuda biraz şanssız gibi. 23 kişiden, 19'una baktım ve buna karar verdim. geriye kalan 4'ünün sevgilisi vardı zaten. nasırlı eller, ıyyk.
bir kıza sinirlenip bağıracakken bağırmanıza engel olan, sürekli ellerini takip etmenize neden olan, dikkatinizi ellere çeken bağımlılıktır.
--spoiler--
zaten mantıkende kendine bakan güzel kızlar ellerini bakımdan mahrum etmezler.
--spoiler--
görsel
iliklerime kadar yaşadığım, hissettiğim fetişizm.
uzun,ince,kemikli,oje sürülmemiş ve tırnak uzatılmamış beyaz tenli bir ele verdiğim önemi kendime versem astronot olur uzaya çıkardım yemin ederim. megan fox'u, hadiseyi, pınar altuğ'u ve bir çok tv yıldızlarını sevememe, hatta tiksinme sebebidir.

yakışmıyorsa sürmeyin şu amına koduğumun ojesini lan.
fazlasıyla sahip olduğum bi sapıklık *
tipi kayık birinin bile elleri güzelse benim için olay bitmiştir.
ellere sürekli oje sürme hastalığı getirir, sınav esnasında kendi ellerinize ve ojelerinize bakmaktan sorulara odaklanamama gibi problemler yarattığı da görülmüştür.
Karşınızdaki insanın ilk önce ellerine bakmanızı sağlayan bir şeydir bu. Güzel bir el izlenir, sürekli, hafızanın içinde yer alması istenir, fotoğraflanır. Eve gelip unutmamak için elin her detayını çizebilirsin mesela, insanı garip hallere sürükler. Keşke benim olsaydı dedirtir, eli kesip çantaya atma isteği içinde tutuşursun. Bu şekilde söyleyince aha sapıklık bu diye düşündürmüyor değil ama sapıklık değildir aslında, değildir. En güzeli bir kalemle çizilmiş gibi olandır, keskin, ince ve uzun parmaklar, cilalı gibi duran temiz tırnaklar, tüm parmaklar eşit kalınlıkta.
Lanet olası takıntıdır. Bakımlı eli olan kadınların her dediğini yapmak zorunda bırakan, bakımlı yumuşacık ellere takılı kalmaktır.
Bembeyaz,bordo ojeli uzun ve oval-kare tırnaklı pürüzsüz bir ele kim hayır diyebilirki.çok kötü çook.
31 alışkanlığından kalma bir durum olabilir.
Ayak fetişizminden daha hoş ve mantıklı olandır. * *
örgüt ismi.
Hergün düzenli olarak sevişilen durum.
Çeşit çeşit el sevilir. Kimi minicik el seviyor kimi kocaman el seviyor. Aynı ayak fetişizmi gibidir. Önemli olan el ve ayakların biçimli estetik olmasıdır. Kalan durumlar kişiden kişiye değişir. El fetişizmi bir kadın olarak ilgimi çekmiyor. Ben ayaklarımla ilgilenilmesinden hoşlanıyorum.
beyaz şeffaf yumuşacık eli düşününce aman allahım memesini tahmin bile edemem.
Necip Fazıl da bulunan fetişizim. Kafa kağıdı kitabında yazıyor ben uydurmuyorum.
sahip olduğum, hatta saplantılı olduğum durum. bitiyorum abi.
genelde kadınlarda olan fetişistlik.
Bende bulunmakta sanırım.
Sokakta yürürken, televizyon izlerken dikkatimi karşımdaki insanın önce elleri, sırasıyla dudak ve kaşları çekmekte.
Neden bilmiyorum, ama bazı eller midemi bulandırıyor.
freud olsaydı şimdi hepinize sapık derdi. freud a seksomanyak gibi bakıyorlar ama freud oral seksi bile sapkınlık olarak görüyordu. seksten de iğrenirdi. ah ah rahmetli freud bunları okusaydı da görseydi. nur içinde yatsın.
ikinci hat olan ön ödemeli turkcell hatta bakiye yüklemek için girilen turkcell iletişim merkezinde,numaranızı turkcell e taşıyabilir miyiz diyen kızı ters cevirmemeye neden olan, fahiş fiyata turkcell hatta numara taşımaya sebep olacak kadar insanı çaresiz bırakan zayıflıktır.
Bordo, siyah veya mor ojeli tırnaklar, uzun ince parmaklar falan içimi gıcıklatır. Takıntısı olduğum durumdur.
ümit yaşar oğuzcan'ın önce ellerin şiiriyle desteklediğim fetişizm. ne demiş oğuzcan; ellerin bir duygudur, anlatılmaz. kılsız, şekilli, bakımlı ellere sahip olanlara gelsin.

--spoiler--
Yağmur mu yağan öyleyse dinle
ıslandım, üşüdüm senden uzakta, beni bırakma
Tut ki sensizlik bir ölüm başka türlü
Önce ellerin
Önce ellerin geliyor aklıma *
--spoiler--
Kadınların avuç içleri öpülür evet zevki bi kenara bırakırsak huzurdur bu, ayrıca erkek elleri için de geçerlidir bu olay, erkek arkadaşının el parmaklarını kemirmeye çalışan yakın birini tanıyorum.
(bkz: handjob)