bugün

6. nesil yeni bir yazar. hoşgelmişler.

önce okumalar sonra oylamalar ardında da yazmalar dilerim.
yeni bir sempatizan daha gelmiş sözlüğe ... ölenin arkasından bile haddini aşacak cümleler kuran seviye sorunlu yeni yetme.

(bkz: #4940657) okumanızda fayda var.

efendim söz konusu entarisi silinmiş bilin bakalım niye.
6. nesil yazarımız hos gelmiş safa gelmiş

kardeşim hos geldin diyoruz eksi alıyoruz bazı sozluk yazarları ya cok garıp yada cok kıl...
(bkz: #4940657) biz yapınca cani oluyoruz dememiş yazardır , biz bunlara karsi ciktigimizda cani oluyoruz demiştir, ikisi arasında fark var. neyi savunduğunu bilmiyorum ancak anlamadan insanları suçlamamak gerekir. anladıktan sonra eleştirirsin , suçlarsın o ayrı .
(#4940657) ile bazı hakikatleri yazmış, ama vakitsiz yazmış yazar. umarım vakitsiz öten horoz misali olmaz sonu.
Peki o vakit ne zaman gelecek ? Ne zaman gercekleri söylemekten cekinmeyecegiz ?

Tarihe göz atalim. Her zaman ileriye dogru adim atan kisiler sindirilmis.
Ülkemizin tarihsel gerceklerini bile dogru düzgün ögrenemiyoruz okullarda. Milleti köle olarak yetistirmeye calisan bir egitimsel sorun var ülkemizde. Iste bu yüzden kafamizi boktan cikaramiyoruz affedersiniz...

Hakikatleri yazmaya devam edelim, iste o zaman o vakit sorununun ortadan kalkacagini görecegiz ...
küba'ya gitmesi ısrarla tavsiye edebilebilecek ender zihniyet.
benim bilime zerre kadar inancım olmadığını söyleyen yazar. yahu beni ne kadar tanırsında 5 dakika içerisinde bu kanıya vardın ? demek istediğim yazar kişisi. ben astronomi ve uzay bilimlerine inanırım. sizin gibi çağ dışı kalmış maymun bilimine inanmam ey sevgili yazar.
ideolojik bilgileri üst düzeyde olan , kültürlü , kaliteli bir yazar.Delikanlı adamdır , çok iyi de bir galatasaray taraftarıdır kendisi ayrıca.
Aynı renklere gönül verdigim 6. nesil yazar. Siyasi konularda üst düzey bilgi birikimine sahiptir. *
Bükreşte bulunan bir gece klubünün adı. Latin müzik severlerin uğrak yeri.
(bkz: ernesto che guevara)
nesildaş yazar. en samimi ortaokul arkadaşlarım arasında sayabileceğim nadir kişilerdendir kendileri.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar