bugün

(bkz: kara murat benim)
biri bana mı seslendi?
(bkz: hanim duydun mu beni cagiriyor) isin garip yani girip bakmiyorum da.
sözlüğün has yazarlarıdır .
Hesabı olmasa bile onay bekleyen bir hesabı bulunmaktadır.
henüz ekşiyi fark etmemiş yazarlardır zira uludağnın tırtlığının henüz yeni farkına vardılar.
ekşi kalabalık bir şehirken, uludağ gibi dağ esintisine sahip güzide bir yerde rahat rahat geçinmek isteyen yazarlardır.
uludağın sarmaması durumunda hemen bir ekşi sözlük hesabı alıp şanssız çaylaklar listesinde nickini arayan yazardır.
rakip bile görmediğim bir grubun icinde neden olayım sorusunu akla getirir.
ekşi'de çaylak listesinde bekliyordur.
Ek iş yapmayan yazardır. Bir orda bir burda olmak onlar için yorucudur.
Ekşi yazarlığı onaylanmadığı iÇin bari bilinen bi sözlükte yazarlığım olsun diyen kişidir.
ekşiden bal gibi haberi olan, çaylak listesinde olmayan, onay sırasında da beklemeyen, ekşinin daha çok emek ve entry istediğinin farkında olan ama buna vaktinin olmadığını bilen yazardır.

edit: ayrıca uludağda bile entryleri ile halim selim bir grafik sergileyen yazarın bir iddiasının olmaması, sadece aklına takılanları yazdığı bir mecra olmasının kendisi için yeterli olması da ekşi'de olmama nedeni sayılabilir.
benim de içerisinde bulunduğum topluluktur.
zamanın da çaylaklıktan çıkamamış, çıktıysa bile haberi olmayan yazarın Ptt 1. lig e dönüş yapmasıdır.
vardır belki. bir sozluk yeter gerisine ne gerek var diye düşünüyordur belki. bilemem.

Birde şu var madem uludağ sözlük tırt ne işin var burda. tırtmısın kardeşim.
senelerdir onaylanmayı bekliyordur. Şahsen benim öyle.
birilerinin fark edildiğini ortaya çıkaracak gruptur.
beklemekten sıkılmış, ana kucağı gibi uludağa atlamış yazarlardır.
Benim de içinde bulunduğum gruptur, düşünmedim değil aslında.