bugün

kürtlükle ( doğrudan ) alakaları yoktur.

hdp zamanı hdp'li idiler, iyi parti kuruldu meral anacı oldular, babacan partiyi açıklayınca aynı övgüleri onlara da yapacaklar.

yazıları incelerseniz sözde ermeni soykırımı'nı da savunurlar, lgbti de, veganlık, feminazi, ateizm, yahudi övgüsü ve sair ve sair. kötülük ihtiva eden ne varsa.

islam ve türk/ anadolu düşmanlığı. bu ülkeye, bu millete dair ne varsa hedeftedir.

birileri emrediyor, bunlar da icra ediyor.

dediğim gibi ekşi sözlük çok tehlikeli bir projedir. fetö ve pkk ile yarışır derken zerre şaka yapmıyorum. ekşi şeyler içeriklerine bakın ( bakın derken temalara/ konulara, içerikleri okumayın sakın) , hiçbiri rastgele şeyler değil.

ülkedeki sözde ünlüleri ip gibi dizip yayınlarına çıkarıyorlar. oysa sosyal medya ünlülere halkla temas etmek için birçok imkan sunuyor ( twitter, youtube ve sair ) yani ekşi'ye çıkmanın hiçbir getirisi yok onlar için.

hepsi emir almış gibi yazılı/ videolu mülakat veriyor bunlara. ayşen gruda ölmeden kısa bir süre önce ( tam süreyi hatırlamıyorum ) uğramıştı bunlara. kanser hastası bilmem kaç yaşında kadının çok da umurunda mıydı ekşi sözlük?

( şimdi baktım. 6 ağustos 2018 de ekşiye çıkmış, 23 ocak 2019 ölümü. 6 ay kadar bir süre var. )

benzer bir emri ekrem imamoğlu da '' herkes konuşacak '' diyerek vermiş ve onlarcası tıkır tıkır mesajları döşemişti hatırlarsanız. patron aynı patron. ipleri tutan aynı.

küresel sermayenin ülke içindeki taşeronu, truva atı'dır ekşi sözlük. zihin istilası misyonuyla milyonlarca genci mahvederek ülkeyi işgal etmiştir. savaşlar artık sadece konvansiyonel değil.

hala bu ekibe dur diyen yok. istedikleri gibi beyin yıkıyorlar.

ekşi sözlük, bu ülke üzerindeki hatta dünya üzerindeki kötülüğün internetteki tezahürüdür. bu sağlık sektöründe de var; otomotiv, gıda, eğitim, teknoloji, turizm ve sair ve sairde de. her dalın bir ekşi'si var.
Tam süt çocuğu lan bunlar. Hep şu muhabbet dönuyor: "tamam sen adama yumruk attın o da çıkardı tabancayı sıktı bacağına"

Mallar amk.
5-6 ayda yazar olunur.
(bkz: vallahi biz ekşi yi özledik)
Dünyanın en iyi sitesi. Doğduğum yılda kurulmasına rağmen 2 yaşımdan beri düzenli girerim.
buraya gelince değerini anladığım sözlük. gidiyorum şimdi.
şu tarz o.... çocuklarını barındıran site.
https://eksisozluk.com/entry/93259573
şu an ne telefondan ne de bilgisayardan açılmayan site.

telefon uygulaması atıp duruyor google'dan denedim bir türlü açılmadı en son bilgisayardan açayım dedim yine açılmadı. aynı durumu bir tek ben mi yaşıyorum?
Epeydir girmiyodum. Yeni girdim baktım yazar olmuşum.

Ne zaman oldum lan acaba.
Üye olmadığım sözlük. Burayla daha zor başa çıkıyoruz.
Aklınıza gelmiyecek olayları yaşayan kitle.
Bazı olaylar bu aq dedirtir.
an itibariyle çökmüştür.
sahipleri tarafından paraya tercih edilmiş olan.
Kaç saattir giremedim, çöktü herhalde.
bir adet satılık hesap var. arkadaşımın. bilgiler için yeşil.
2 gün önce hesabımı dondurdum. Oranın ortamı değişti. Herkes de bir ego, farklı tavırlar.
Çaylak onay listesinde 7375. Sırada olduğum sözlük. Bekliyoruz bakalım. Evet.
baNa hiç samimi gelmedi hep soğuk insanlar.
Yazık, yine sistemi çökertmiş avareller.
şuan girilemyen site.
Ağustos ayinda yazar oldugunu bugün farkettiğim yer.
Mal üretim merkezi.

Bütün işi gücü kendi egosunu erekte etmeye çalışan sığırlarla dolu olan boktan mekan.

Tek bildikleri "dur şu üsttekine küfredeyim".

Yav bi siktir git amına kodumun iti ya.
satıldıktan sonra hiç bir özelliği kalmayan reklam sitesi.
Yazar yapmışlar beni
Iyi oldu böyle.
7007. Sırada olduğum sözlük. Bekliyoruz. Evet.
görsel