bugün

Bu aralar PKK sempatizanlarının yoğunlukta olduğu mekan.
malum sözlüğe daha kürtçülerin ve terörist yandaşlarının doluşmadığı 3 yıl önce üye olup geçtiğimiz aylarda yazarlığım onaylanmıştı. ne mi oldu? devlet bahçeli'nin "Boğazda yalılarda viskisini yudumlayıp oyunu "malum partiye"'ye veren şerefsizler' sözüne; terör yandaşlarının kendisi gibi düşünmediği insanlara anadolu çomarı demesinden daha az tepki gösterilmesi gereken beyanat. dediğim için 12 saat geçmeden silik yedim.
Terörün ve teröristin dostu.
artık yeni yazar alımlarında pkk sempatizanı olmadığınız anlaşılırsa yazarlığınız onaylanmıyor. Zamanında kurtuluş savaşında ingilizlere yardım eden içimizdeki bazı şerefsizlerin torunları moderatörlük yapıyor sanırım...
Kürt ırkçılığının demokratik hak, türk ırkçılığının faşistlik olarak adlandırıldığı sözlük. Tanım: pkksözlük.
1999 yilinda kurulmuştur.
çaylaklık dönemi uzun dönem askerlikle eş değerdir.
bana kafayı yedirtmek üzere ve buraya yönlenmemi sağlayan sözlük. 2 kişiden biri vatan haini, insan bu oranı Türkiye nüfusuna uyarlayınca çıldırıyo. Allah akıl fikir versin
akp'yi öven birkaç başlık actigim için 2 gün içinde şutlanmışımdır. 1.5 sene çaylaklık dönemi geçiren bir insana bu yapılırmı amk.
merak edenler için nikim a27sq.
ıq seviyesi 60 olan uludağ yazarları tarafından beğenilmeyen sözlük.

lan olm alayınız orda çaylak listesi beklemekten kudurmuş insanlarsınız, yazarlığınız açılsa anında burayı satışa getireceksiniz. kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş hesabı saldırıyosunuz amk.
pkk yuvası .
içerisinde ırkçı ergen barındırmayan, entellektüel ve yaş ortalaması yüksek yazarlardan oluşan, yazar olunması zor olduğu için uludağ ergenleri tarafından sürekli bok atılan, 1999 yılında uludağ'daki çoğu ergen babasının taşşaklarında vitaminken veya kundaktayken kurulan, türkiye'nin ve dünya'nın ilk katılımcı sözlüğü.
bir takım geri zekalılarca zekamıza hakaret edilmektedir bak sığırcık istanbul ünv. mezunuyum şu anda da hukuk öğrencisiyim ıq seviyem senin için yeterli mi ? o pkk yuvası yer ciddi olarak sinirlerimi bozuyor çünkü pkklılar istediği gibi yazarken onlara karşı olan vatan severler çizik yiyor bu da orada kalmış üç beş vatan severe ister istemez otokontrol sağlıyor adam atılmamak için o pkklılara tepki koyamıyor sen bundan rahatsız olmayacak kadar geniş olabilirsin ama ben değilim .
ırkçı ergen barındırmıyormuş kürt ırkçısı pkklı köpekler sence ırkçı olmuyor değil mi senin iki yüzlülüğünü seveyim tatlı su solcusu ergen çok seviyorsan çektir git orada yaz ergen .
ekşi sözlük yazarı rahatça diyebilirim ki terör örgütü sempazitanının bolca bulunduğu sözlüktür, sözlük yönetimi de kendilerine ses çıkarmamaktadır ve eğer milliyetçiyseniz sözlükte entry girme hürriyetiniz psikolojik olarak yoktur. hemen özel mesajlar, tehditler... ne günlere kaldık.

arpad, alles in wasser ve yarıtürkyarifransizadam'ı ve nicelerini sadece türk milliyetçisi oldukları için uçurmuşlardır. dipnot geçeyim.
Pkk'nın atesitlerin altına yatan bir oluşumdur. Orada yazar olmak için sıradan bir adam olmanız yetmez. milliyetçi asla olamazsınız. Anında leyla yaparlar. yazdıklarınız GG gerekçesiyle silinirken. vahşi kudurmuş köpekler gibi saldıran bölücülerin yazdıkları öylece internet deryasında dolaşıma bırakılır.

Orası öyle bok
burası eli sikinde ergen kaynıyor

itü de buz gibi hiç bir çekiciliği yok kısacası sözlüklerin tadı yok 2005'lerin private sözlüğünün gözünü seveyim. onu da sanal simge sıçıp batırdı... hey gidi o zaman, burdaki yazarlar anasını emiyordu...

neyse sikerim sözlüğünüzü...
Girmisligim var hatta inciye de girdim ama burdaki ortam hiçbir yerde yok la.
Entel dantel merasimine doyamayan elestiri mekani buralardan daha havali gibi gorunur ama hep bir yorum icin yorum yapma cabasi.
selahattin demirtas'a guzellemelerin yapıldığı sözlük.

bir tanesi "yeaa adam barış için her şeyi yaptı daha ne yapsın .s .s" diye ağlıyordu en son.
Şu an içerisinde yazar olarak bulunduğum platform'dur. Yaklaşık bir buçuk yıldır aktif bir caylaklik ile bekletilmekteydim. Entry'lerimizi sadece bir çay reklami için görünür kılan sonra tekrar görünmeze dönüştüren kapital dünya'dan payını fazlaca almış bir Sözlüktür. Insanoglu ömrünün kırk da birini bu sözlüğe yazar olmak için çaylaklikta bekleyerek gecirmektedir. Bir sözlük için iddialı bir zaman dilimi. Bu süre zarfında mod'lar yazdıklarınızı okuyup, oyluyup size bilgi mesajı veriyorlar mı hayır.Sadece o bir buçuk yıllık süre zarfında birkaç çaylak yazdıklarınızı görüp oylar ya da favorilerilerine eklerse ne ala. Evet büyük entel Sözlüğü ekşi Sözlüğün alt yapısı bu kadar mükemmel ve kusursuzdur. Yazarlarının çoğu artık gençlik ile olgunluk dönemi arasında olan anasınıfına giden çocukları olan ebeveynlerdir. Özgür bir ortamdır kolay kolay uçurulmazsınız.Bilinen aksine pkk fanpage'i değil her fikrin kendini ifade edebileceği ister uç milliyetçi ister uç HDP'li olsun farketmez hakarete varmadan her fikrin tartıştıldığı sözlüktür. Sitenin artık yazar sıkıntısı çekmesi ve uzun çaylaklık süreleri bırakmakları Sözlükte oligarsik bir yapı oluşturmuştur. belli bir yazar Zümresi tarafından yönetilen eksi sözlük gündemi girmeden az buçuk kendini tahmin ettirebilmektedir. Gündem yerine çaylaklar bölümüne girip entryleri okumak daha eğlencelidir. kısaca kokuşmuş bir bunak gibi gözüme görünen ekşi sozlugunun çaylak kadrosu ile belki turkiyenin en fazla girilen enerjik genç tabanlı Sözlüğü oluşturulabilir. o ağır kasvetli havasında ki katmerli jargon olan eksi mi, beynin kapı önünde bırakılıp girildiği inci mi derseniz ben şanssımı inciden yana kullanırım sanırım. Bir gün Ekşi'nin çöküşünü izleyecegiz çünkü yazar sözlük kalitesinden cayıp ana haberler bülteni yolunda ilerlemeye ve durmadan reklam alıp ceplerini doldurmaya karar verdiler. için de ki kıymetli yazarlar entryler başlıklar arşivlenip yakılması yeniden baştan oluşturulması gereken sözlüğümsü.
Devamı gelecek up up up
gizliden gizliye bir troll temizliği yapmışlar sanırım. 2-3 ay önceki halinden kurtulup tekrar güzel bir hal aldı.
(bkz: iyi de banane bu kürtlerden)
Şu an ekşi de faal olarak yazan 50 bin yazar, ekşiye üye olmak için sırada bekleyen ortalama 450 bin yazar adayı var.sözlük ekşi'ye giren çaylakların yazar olup daha sonra kalite düşürmesini söyle açıklıyor. biz 10 entry'den sonra çaylak olarak alıyoruz ve ona göre değerlendiriyoruz ama daha sonra yazar olunca bambaşka birşeye dönüşebiliyorlar, kapı'da takım elbise içeride t shirt ile geziyorlar diye de bir tabir kullanıyor. şimdi soruyorum Bu nasıl bir kibir göstergesidir, sırf senin keyfine göre gerçekten kaliteli yazan adamları da kapının önünde tabirini kullanarak bekletigini kabul ediyorsun ve dolu dolu ego ile başta takım elbiseli modunda yazılar yazıyorlar sonra salaş bir hale dönüşüyorlar diye yüzün kızarmadan sanki onlar mecbur zorunlu müşteri sen de iş verenmiş gibi azarliyabiliyorsun sonra pişkin pişkin bunları kapı önüne koyacağız moderatorlerimiz hazır ve nazır diye ima edip yineliyorsun. şimdi bu adamlar senin siten daha fazla tıklansın diye her entry de doktora tezi gibi yazılar mı yazsın bunu mu bekliyorsun. bir entry girmeden yarım saat düşünüp orada burada araştırma mı yapsın istiyorsun ben anlamadım bunu niye istiyorsun? sen ona patron gibi davranıyorsun ve kapı da bekletmeni hak etsin diye her zaman süper iyi clark kent olmasını bekliyorsun doğru muyum? Biliyor musun ekşi ben biraz daha farklı düşünüyorum bana göre senin umrunda olan tek şey artık cebine giren para yazarım kaliteli olsun demenin tek sebebi Sözlük okunsun ve site bir tık alsın bir tık daha alsın sonra gelsin reklamlar gelsin paraciklar bütün olayın bana kalırsa bu. eksi sözlük duraklama döneminden yıkılma dönemine girdi artık. kalemi güçlü Yazarlar bir bir bu olanların farkına varıp yazmayı bırakıyor, caylaklar yıllarca beklemekten şifrelerini unutuyor. gidip sol frame'den başlık seçip beş dakika sörf yapıp biraz entry okuyun bana ister istemez hak vereceksiniz. Türk sözlük dünyasinin amiral gemisi ekşi'nin gidişatının iyi olmadığı gün gibi ortada. hazine de mülk koyacak yeri kalmayan Osmanlı gibi onlarda kendilerini yıkılmaz zannediyorlar.
devamı gelecek up up up
Irakta'ki özerk kürt yönetimini Barzani değil ekşi sözlük kurmuş diyorlar, derin devletini oligarşik yapıda ki ekşi sözlük yazarları oluşturuyormuş, Nişantaşı üniversitesi Bağcılar Yerleşkesinde ki reklamlardan akan fonlarla kurulmuş, onlar da revers olarak petrol gönderiyormuş ekşi'ye şimdilik. Kürtler entel görünümlü twitter paraziti Cihangir toplarının mantık olumlamalarina fikirsel orgazmlarına mı muhtaç kalmış?
-ay götüm
açıkçası sözlükler arasında en almasam da olur dediğim meme capsleri bu sözlükten gelmişti.

ekşi sözlük ve meme capsi dendiğinde benim için mutsuzluk ve hayal kırıklığı geliyor akla sadece.

oysa ulu veya itü yada meta öyle mi ya ?