bugün

12. yıl zirvesinde ekşi sözlük yazarlarının görüntülerini içeren videodur*
http://www.youtube.com/watch?v=niVk1Hes3a8
ibretliktir. içeride seks bile yapmışlar. oha diyorum oha!

görsel
altındaki yorum yardırmıştır.

--spoiler--
bunlar mı lan bizim entel dediğimiz kitle? bildiğin mağara adamı lan bunlar.

cCc iNCi SiKER cCc
--spoiler--
--spoiler--
puuu sizin ananızın amına koyyim orospu evlatları.o siktimin sözlüğünüzde fetoya apoya methiyeler düzersiniz,atamızın ne faşistliğini ne diktalığını bırakırsınız.şerefsiz moderasyonda izi verir sizin gibi götveren sünepelere; hepinizin anasının amına kiloluk nutellayla daliyim iyi mi?
--spoiler--

videoya sadece bir yorum.
+aaa! a a a aaaaa aaaaaaa aboovv.
-noldu bendebir ananın evladıyım.
+ (ananın amı oldu) yok ya şey dicektim
-ne??
+ entel entel diye dallandırıp budaklandırdıgımız bunlar mı lan???
-...
+bildiğin mağara adamı lan bunlar... entellik buysa zekerum ben böyle entelliği.
aradan bi'kaç parça ulu yazar da seçtiğim videodur.

uygun fiyat verene nickleri ifşa ederim. kehkeh...
kesinlikle ibretliktir. görün de ibret alın la. ekşi ekşi diye kendini parçalayanlar, alın amk tiplere bak.
ekşi sözlüğün kutsal bilgi kaynağı olmaktan çıkıp, entel görünümlü barzo kaynağı olma yolundaki son ve büyük adımdır.
mozart dinlerken beyaz şarap yudumlayan kitle tarafından kahkahalarla karşılanan dans.

hayır 5-10 adam yüzünden koca sözlüğe sövmek de iyiymiş. eheh canlarım benim.

edit: kurt cobain var lan orda bi' tane.
(bkz: çoh üzülüyom bu çocuklara)
şoka girdim. hepsinin yüzünü tek tek inceledim ve tekrar şoka girdim. belki sözlüğün adını karalamak için yapılan bir aldatmacadır. çünkü video nun altında inci sözlük imzası var.

lan o değilde; eyvallah bu sözlük internet aleminin bir fenomeni olmayı başardı. yazarlar ise o kadar alışmışlar ki yaptıkları herşeyin iyi bir model olarak yansıtıldığına, sanal alemin sanal insanları olmuşlar. gerçek hayatta bu apaçi dansı ile kabul ediliriz sanmışlar. (bkz: bok ederiz canım)
onların arasında, bir ulu yazarı da var. üstelik kendisi çok yakın arkadaşım olur.

çok zor dönemlerden geçiyor çocuk, belli.
(bkz: finallerin insan bünyesine etkileri)
çok yazık. öğrendim ki gerçekten beklenti yüklemek hayal kırıklığına uğratıyormuş yüklediğim beklentilere acıdım, ama ibret aldım bu görüntüler bana bir şeyler kattı en azından. yine iyi dileklerimi de esirgemek istemem:
(bkz: allah şifa versin)
(bkz: entel apaçi)
izlerken sandalyaden düşmeme sebep olan dansdır.

not: tabiki o sırada nutella kaşıklıyordum. *
komiktir.
nasıl dans ettiklerinden çok, yapılanların seviyesi herşeyi ortaya koyuyor. yazarların yazdıklarında ne kadar tutarlı olduğunu anlıyoruz. ''belden aşağı yazılar hariç'' dış görünüşle insan fikrini yargılamak çok cahilce olur. mesele insanlar düşündükleri gibi yaşamıyorlar, mesele bu.

elbette genelleme yapmak doğru olmaz, bütün yazarları karalamak hakszılık olur. oradakiler, bu davranış biçimine ve yaşam tarzına uygun kişiliklerdir.
sözlük yazarlarına bakışı değiştiren ibretlik görüntülerdir. sözlük yazarları asosyal insanlar mı düşüncesi yaratmıştır. (bkz: entel dedik dantel çıktı)
Somestr tatilinin bitiyor olusunun bunyeye verdigi zararlari izlediniz efendim. Esen kalin.
sonunda gerçek kimliklerini ortaya koydukları danstır. entel dantel görünmeyi daha fazla bünyeleri kaldıramamış. zor tabi olmadığın biri şeklinde davranmak.
bilgisayarın sesi kısıkmış, hiç açmaya yeltenmedim bile. böyle daha da bir komik oluyor.
altına girilen yorumlardan daha komik olamaz dediğim vaziyet.

-milyonlarca sperm içinden birinci gelenlere bakın amk

-vay aq demek o uzun entryleri giren nooblar bunlarmı.alın görün işte.okuyanlar var birde onları lan. şu ayının elinden çıkan şey okunurmu lan?

-oksijen formu bunlar. yırtık kondom kazası..
(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse oha be)
(bkz: troll topluluğu)
1:19'a dikkat. beyaz gömlek, siyah ceketli kardeşimiz gerçekten apaçi.