bugün

ayni baslik konularinin iki sozlukte de bulunma durumu. bir an explorera goz atilip "ben hangisindeyim?" denilir.
(bkz: ekşi sözlük ten başlık araklamak)
(bkz: başlıkları ekşi den kontrol etmek)
(bkz: arjen robben)

vay şerefsizler..
genelde, belki de tümelde bizim userlar neden olmaktadır bu duruma. ekşi'den araklanmış; modifiye edilmiş nice entryler gördüm, ki, örnek veremem; aramaya inanmak lazım derim...
asiti kaçmış kola yerine asidi kaçmış kola.
demek ki neymiş uludağ sözlük'te imla kurallarını sallamayan yazarlar varmış.
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: sozluk bana kari bul lan allahsiz)
eskiden deve de kulak misali ekşi den devşirilmiş başlıklara rastlansa da, artık uludağ sözlük ten devşirilmiş bazı başlıklar da ekşi de vardır.
kendini ele veren dürüst bir yazar olarak; (bkz: adı taylan olanların esmer ve yavşak olması) ****
hatta başka sözlüklerde de rastlanılan olay olmakla beraber rahatsız edici olan tarafın benzer hatta aynı sayılabilcek entrylerin yer almasıdır...
ekşi sözölük le aramzıda saat farkı olması sebebiyle bazı başlıklar önce orada açılmış gibi gözükse de önce uludağ sözlük te açılmıştır. bizimki 10 dk falan geri idi. bir ara öyleydi.
(bkz: klonuz ama balon değiliz)
(bkz: yaran basliklar)

(bkz: basliklari alt alta okumak)

(bkz: cok yalnizim be sozluk)

(bkz: kizlik zari)
(bkz: eksi sozluk)

(bkz: uludag sozluk)
onu bunu boşverin de;
uludağ sözlük'te de; -de, -da ekleri özel isimlere getirilen ekler kanuna tabi olsaydı.
entryde sallanılmasa da başlıkta sallanılsaydı bari bazı kurallar. *

edit:
iyi güzel ekler düzeltilmiş de benim entry neden kötü oylanmış onu anlamadım!!!
enteresan
"basliginiz 45 karakterden fazla olmamalidir." uyarisindan sonra imla kurallarina en uygun basligi bulmanin getirisi. veya goturusu.
(bkz: kirmizi baslikli kiz)
uludağsözlük yazarlarının yeterince yaratıcı olduğunu düşündüğüm için *çok fazla olmayan başlıklardır.genelde anket türü başlıklar bulunmakta evet, ama olmazsa olmaz türünde başlıklardır onlarda.Ayrıca ekşisözlüğün uludağsözlükten başlık yürütmediği ne malum.
(bkz: bim de eski sevgiliyle karşılaşmak)
(bkz: hava)
(bkz: su)
(bkz: ağaç)
(bkz: toprak)
(bkz: bu ne biçim başlık len)
hemen hemen hepsi denilebilecek kadar cok karsilasilan sey.
sakincasi yok tabii, o ayri.
çok da abartılmaması gereken durum.

ekşisözlük'te eksi sozluk ve uludag sozluk teki ayni basliklar diye bir başlık yok mesela.
(bkz: swastika).
(bkz: secretcode)
ekşi sözlük yazarlarının reklamı için güzel olan başlıklardır..
(bkz: şimdi reklamlar)
(bkz: tanimadinmiben)