bugün

uludağ sözlük' ten uçurulan tholgareloaded' in ekşi sözlükte uludağ sözlük başlığına girdiği entry' dir. öc alırcasına yazdığı bu yazı sadece onun nefretinin daha geçmediğini gösteriyor olsa gerek.

http://sozluk.sourtimes.o...udag+sozluk%2F%2314726717
cnn ve yerel kanalların izlenme oranlarıyla uludagsozluk ve eksisozluk'un tıklanma oranlarını düşünürsek çok da yanlış olmayan bi önermedir.
(bkz: kanal 16)
-kahire iyidir, lütfü de iyidir
yav ben ne anlatacaktım...
herkes kendi yoluna baksın. uludag sozluk uludag sozluktur, ekşi sozluk ekşi sozluktur. nedir bu ekşi ile alıp veremediğiniz. (bkz: na sar et mene o lura ca lis se nind eol urr)
Dünyada her türden insan cnn'i bilir,izler ve dünyayı takip eder. neresi bombalanmış, kimler kaçırılmış,hangi devlet başkanı ne demiş vs... ama birde abc tv var tabi. en muhteşem dizileri, eğlence programları ve ödül törenleri ile... işte öyle bir şey.
(bkz: eksi sozluk cnn ise uludag sozluk yerel tv dir)
(bkz: tholgareloaded)
daha mantıklı kıyaslamar varken gayet saçma olandır.

ekşi sözlük kamil koç ise uludağ sözlük uludağ turizm'dir
ekşi sözlük fruko ise uludağ sözlük uludağ'dır
ekşi sözlük erciyes ise uludağ sözlük uludağ'dır
(bkz: at gözlüklü yazarlar)
klasik ekşi sözlük uludağ sözlük kıyaslamasında son nokta.
sen git bi bak bakim iskeleye balik gelmis mi.
(bkz: vay ibne vay)
kesinlikle yanlış bir teşbih. doğrusu şu şekilde olmalı.

ekşi sözlük ntv ise uludağ sözlük flash tv dir
türkiye de bilgi peşinde koşan bir kullanıcının sözlükleri bilmeden bile ilk olarak google da aratma yaptığı ve karşısında bazı maddelerde ekşi sözlükten önce uludağ sözlüğün çıktığı ve o maddeyle ilgili yine bünyesinde tatmin edici bilgileri bulabildiği gözönüne alınırsa sadece gereksiz aşağılık kompleksine girildiği görülürdür.
zaten bu şekilde düşünenler genelde ya burada ya da buradan oraya gidip birden "farklı" düşünmeye başlayan yazarlardan ibarettir.
yoksa ekşi sözlükte hiçbir şey hakkında kolay kolay 14 sayfa entry girilmez. gereksiz kompleksler bunlar. geçiniz.
(bkz: ben flash tv de turku baci)

(bkz: sen cnbc e de ustalara saygi kusagi)

(bkz: umut sarıkaya)
sözlükleri birbirinin rakibi, birbirinin karşıtı olarak göstermeye, işine öyle geldiği için kendi hırslarını, ezikliklerini bu yolla gidermeye çalışan zihniyetin kalibresini yansıtan söz. zall'ın bir konuşmasında söylediği bir söz vardı, yalakalık adledilmezse bu yaptığım, o söze yerden göğe kadar hak veriyorum. "bu iki sözlük birbirini tamamlayan sözlüklerdir. bilgi edinmek isteyen bir ziyaretçi burada bulamadığını orada bulur, orada bulamadığını burada bulur. kimbilir, belkide yazılmıştır"
tholgareloaded e tepki göstermek için tıklayınız; http://twitter.com/tholgareloaded
(bkz: yediği tasa sıçmak)
(bkz: ekşi uludağ kardeştir ayrım yapan kalleştir)
söz konusu kainat ise haklı önermedir.

(bkz: dünyanın yerel sözlüğü uludağ sözlük tür)

not: bu reklam araklama içermektedir.
(bkz: kanal 7 olmasın da)
her insan böyle çıkışlar yapabilir ancak uludağ sözlük gelişti bu zaman zarfında.